Komunikaty PR

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

2024-12-23  |  01:00
Biuro prasowe

Klocki LEGO dla młodych odkrywców!
Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia mogą zbudować figurę młodego lwa, którego pozytywna energia i ciekawość świata uchwycone są w każdej linii i detalu. Zestaw zawiera 222 klocki oraz ruchome elementy, dzięki którym Simba może „ożywać” – poruszać głową i łapami. Taka dynamiczna konstrukcja nie tylko zachęca do zabawy, ale także inspiruje dzieci do tworzenia własnych opowieści o przygodach Simby w sercu afrykańskiej sawanny. Umożliwia najmłodszym odgrywanie własnych historii lub ustawianie figurki w różnych pozach – siedzącej, leżącej czy stojącej. Gotowy model o wysokości 11 centymetrów świetnie sprawdzi się również jako ozdoba na półce. Do zestawu dołączono akcesoria, takie jak liść i cztery owady, które pomagają w odtwarzaniu scen z filmu. To zabawka, która rozwija wyobraźnię i pozwala małym budowniczym poczuć się częścią wielkiej historii. 

Powrót do dzieciństwa
Dla tych, którzy dorastali z „Królem Lwem” i nadal wspominają tę animację z sentymentem, Grupa LEGO przygotowała coś wyjątkoweo. Młody Simba to zestaw kolekcjonerski dla dorosłych miłośników klocków LEGO, który zachwyca szeczczegółami. Postać lwa została zaprezentowana z charakterystycznym dla niego wyrazem – ciekawością świata i beztroską, które znamy z filmów. Tak precyzyjne odwzorowanie detali sprawia, że podczas budowania tego zestawu ożywają wspomnienia. Model ten zawiera 1445 elementów, z których można zbudować postać młodego lwa o wysokości aż 29 centymetrów. Ruchoma głowa figurki pozwala na eksponowanie jej w różnych pozycjach. 

Oba zestawy oferują możliwość korzystania z aplikacji LEGO Builder, która ułatwia budowanie dzięki funkcji obracania modelu w 3D i śledzenia postępów. 
Zestawy LEGO | Disney Król Lew to symboliczny most łączący pokolenia. Dzieci mogą poznać historię Simby, a dorośli powrócić do czasów, gdy sami oglądali animację na ekranie. Premiera filmu „Mufasa” w 2024 roku podsyca nostalgię, przypominając, że „Król Lew” pozostaje wiecznie aktualną opowieścią o miłości, odwadze i rodzinie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce Biuro prasowe
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące
Dziecko Jak zwierzęta spędzają Święta? Spektakl dla dzieci w Galerii Turzyn
2024-12-19 | 09:35

Jak zwierzęta spędzają Święta? Spektakl dla dzieci w Galerii Turzyn

Czy Wy też należycie do grona osób, które zaliczają domowe pupile do grona członków rodziny i czekacie na ten ekscytujący moment, gdy w Wigilię przemówią do nas

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Firmy z branży drzewnej i meblarskiej muszą się przygotować na rygorystyczne wymogi. Konieczne będzie dokumentowanie pochodzenia drewna

Unijne rozporządzenie przeciw wylesianiu (EUDR) obejmie ok. 120 tys. polskich firm działających w branży drzewnej, meblarskiej i sektorach pokrewnych. Chociaż wdrożenie nowych przepisów zostało odroczone o rok, eksperci podkreślają, że przedsiębiorcy powinni się przygotowywać do nich już teraz, żeby uniknąć problemów za kilka–kilkanaście miesięcy, ponieważ rozbudowane wymogi EUDR oznaczają m.in. konieczność ścisłego monitorowania łańcucha dostaw, dokumentowania pochodzenia surowców i zapewnienia zgodności z przepisami krajów ich pochodzenia.

Bankowość

Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Media i PR

Temat deregulacji dominuje media tradycyjne i społecznościowe. Więcej pozytywnej narracji niż negatywnych uwag

Od 10 lutego do 10 marca 2025 roku liczba publikacji medialnych na ten temat była o niemal 20 proc. większa niż w całym 2024 roku – wynika z danych IMM. Temat interesuje nie tylko biznes, ale i przeciętnych Polaków – 15 tys. wpisów w mediach społecznościowych miało prawie milion interakcji. Większość materiałów ma wydźwięk neutralny, ale te pozytywne dominują nad negatywnymi. To jeden z głównych tematów w trwającej kampanii wyborczej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.