Premiera: Cooler Master prezentuje obudowę TD500 Max
Premiera: Cooler Master prezentuje obudowę TD500 Max z preinstalowanym AiO oraz zasilaczem
Cooler Master zaprezentował dziś TD500 Max, pierwszą obudowę ATX z serii Max. Stworzona z myślą o entuzjastach łączy ponadprzeciętną wydajność termiczną z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami, stając się ciekawym wyborem w swojej kategorii.
Obudowa Cooler Master TD500 MAX wyróżnia się preinstalowanym chłodzeniem wodnym Atmos 360x38 mm ARGB Max ver. Ten zaawansowany system chłodzenia wraz z trzema wentylatorami Mobius 120P ARGB ma bez problemu poradzić sobie z najnowszymi procesorami Intel Core 14 generacji. Dodatkowo, obudowę wyposażono w złącza kablowe, które upraszczają proces budowy i pozwalają użytkownikom osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku.
Fabrycznie zamontowany zasilacz
Obok chłodzenia typu AiO w obudowie zamontowano fabrycznie zasilacz Cooler Master GXII Gold 850W ATX 3.0. Model ten został wyposażony m.in. w półmostek Active Power Factor Correction (APFC), kontroler LLC i przetwornicę DC-DC. Ponadto wyróżnia go certyfikat 80 PLUS Gold, który gwarantuje ponad 90% sprawności przy typowych obciążeniach. Jego w pełni modularną konstrukcję docenią użytkownicy, którzy mają dość komplikacji przy instalacji i cenią sobie porządek w obudowie. Zadowoleni powinni być też entuzjaści oczekujący lepszego przepływu powietrza i jak najwyższej wydajności termicznej.
Przedni panel Fine Mesh
Cooler Master TD500 MAX posiada przedni panel wykonany w technologii Fine Mesh. Jego struktura w kształcie wielokątów charakteryzuje się konturem 3D i ma za zadanie zapewnić wysoki przepływ powietrza i filtrację kurzu. Obok tego w jej wnętrzu znajdziemy trzy preinstalowane wentylatory 120 mm na przodzie i jeden z tyłu obudowy. Na dole umiejscowiono funkcjonalny schowek na dodatkowe śruby ukryty pod pokrywą zasilacza. Nie zabrakło też dwóch filtrów przeciwkurzowych zamontowanych na dole i górze konstrukcji.
Przestronne wnętrze
Konstrukcja wykonana w większości ze stali, dobrej jakości tworzyw i szkła hartowanego należy do grupy najbardziej przestronnych z segmentu midi tower. Pozwala ona na montaż płyt głównych w formacie Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, kart graficznych o długości 380 mm oraz dwóch chłodnic wodnych o długości 360 mm i jednej 120 mm. Alternatywnie można zainstalować aktywne chłodzenie procesora o wysokości do 165 mm i do siedmiu wentylatorów o średnicy 120 mm wymuszających obieg powietrza.
Obudowa Cooler Master TD500 Max będzie dostępna w sprzedaży w kolorze Gun metal, a jej cenę ustalono na poziomie 1970 zł.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.