Komunikaty PR

Early Stage ponownie wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę 


2024-06-20  |  12:00
Do pobrania inf.pras. ( 0.57 MB )

Early Stage, szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, już po raz trzeci  organizuje akcję "Move Your Heart", aby wspierać Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. W ramach tej inicjatywy, każdy przebyty kilometr - na nogach lub rowerze - przekształca się w złotówki, które następnie trafią do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, aby wesprzeć Centra Pomocy Dzieciom. Do akcji mogą włączyć się nauczycielki i nauczyciele z całej Polski. Razem możemy dać dzieciom siłę!

W ramach akcji "Move Your Heart with Early Stage", wszyscy lektorzy i nauczyciele z całej Polski mogą dołączyć do wspierania inicjatywy i poprzez aktywności fizyczne dorzucić coś od siebie. Każdy pokonany kilometr zostanie przeliczony na konkretne wsparcie finansowe dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która od lat działa na rzecz ochrony dzieci przed przemocą i zapewnia im bezpieczne warunki do rozwoju.

"Jesteśmy niesamowicie dumni, że po raz kolejny możemy realizować tę inicjatywę. Współpraca z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę jest dla nas niezwykle ważna i cieszymy się, że poprzez sport i aktywność fizyczną możemy realnie wspierać placówki Centrów Pomocy Dzieciom, w których dzieci pokrzywdzone przestępstwem, a także ich niekrzywdzący opiekunowie otrzymują kompleksową i interdyscyplinarną pomoc. Zachęcamy nauczycielki i nauczycieli do dołączenia do akcji. Tutaj wszyscy uczestnicy stają się częścią większej misji, której celem nadrzędnym jest wspieranie dzieci i zapewnianie im siły do pokonywania trudności. Wspólne wysiłki i każdy przebyty kilometr to krok w stronę lepszego jutra dla wielu potrzebujących dzieci" - wyjaśnia Tonia Bochińska,  współwłaścicielka Early Stage.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę to organizacja, która od lat niesie pomoc dzieciom, zapewniając im wsparcie psychologiczne, prawne oraz edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu społeczności Early Stage, akcja "Move Your Heart" nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale także realnie przyczynia się do tworzenia bezpiecznego i wspierającego środowiska. 

Cieszymy się, że środki zebrane dzięki akcji "Move Your Heart with Early Stage" wspomogą nasze Centra Pomocy Dzieciom. Realizowana przez nas idea kompleksowej pomocy w jednym miejscu jest niezwykle istotna. W polskich realiach dzieckiem pokrzywdzonym przemocą zajmuje się wiele instytucji i służb – sądy, prokuratura, policja, OPS-y, placówki ochrony zdrowia itp. Często działają one niezależnie od siebie, co naraża dziecko na wielokrotne powtarzanie swoich zeznań, ogromny stres, a także wtórną traumatyzację. Aby tego uniknąć i zapewnić dzieciom jak najskuteczniejsze wsparcie, w naszych Centrach sprawą każdego dziecka oraz jego najbliższych zajmuje się jeden zespół specjalistów reprezentujących różne dziedziny. Dziękujemy Early Stage, że razem z nami dają dzieciom siłę” - powiedziała Wiktoria Kinik, rzeczniczka Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. 

Dołączenie do akcji jest bardzo proste, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, utworzyć darmowe konto, dołączyć do klubu “Move Your Heart with Early Stage” i działać. Każdy kilometr na nogach to 1 zł, a na kółkach 0,5 zł. Razem możemy więcej!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Problemy społeczne Unia Europejska zaczyna widzieć potrzeby seniorów, Polska jeszcze nie Biuro prasowe
2024-06-15 | 06:00

Unia Europejska zaczyna widzieć potrzeby seniorów, Polska jeszcze nie

W ostatnich latach demografia Europy uległa istotnej zmianie, a starzejące się społeczeństwo stawia przed Unią Europejską nowe wyzwania. Według najnowszych danych unijnych liczba
Problemy społeczne Jak firmy dbają o zdrowie pracowników? Firma WIŚNIOWSKI podpowiada
2024-06-06 | 11:59

Jak firmy dbają o zdrowie pracowników? Firma WIŚNIOWSKI podpowiada

Mówi się, że maj to „miesiąc zdrowia”. To właśnie wtedy świętujemy najważniejsze dni związane z profilaktyką chorób. Wiele firm wzmacnia swoją aktywność w
Problemy społeczne Fundacja Avalon świętuje pierwszy rok działalności Avalon Kids
2024-06-03 | 11:15

Fundacja Avalon świętuje pierwszy rok działalności Avalon Kids

W czerwcu mija rok, odkąd Fundacja Avalon uruchomiła działalność swojego najmłodszego dziecka Avalon Kids i otwarcia Centrum Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci, którego misją jest

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Gminy obawiają się wysokich kar za nieosiągnięcie poziomów recyklingu odpadów. Apelują o szybkie wprowadzenie zasady „zanieczyszczający płaci”

Polska jest ostatnim krajem Unii Europejskiej, który nie wdrożył jeszcze systemu rozszerzonej odpowiedzialności producenta (ROP). W efekcie koszty zagospodarowania odpadów opakowaniowych obecnie ponoszą głównie mieszkańcy, a odpowiedzialność organizacyjną – gminy. To na nich spoczywa też obowiązek osiągania określonych prawem poziomów odpadów poddanych recyklingowi. W tym roku wiele z gmin może mieć z tym problem, a to oznacza groźbę kar. Wprowadzenie systemu kaucyjnego bez wcześniejszego albo równoległego wprowadzenia ROP może oznaczać dalsze problemy gmin. – Konieczne jest uszczelnienie systemu – podkreśla Olga Goitowska z Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Prawo

Cudzoziemcy odgrywają coraz większą rolę na polskim rynku pracy. Firmy wciąż obawiają się skomplikowanych i długotrwałych procedur

Liczba pracowników z zagranicy zarejestrowanych w ZUS-ie w ciągu ostatniej dekady wzrosła kilkukrotnie. Zdecydowanie szybciej przybywa w tej grupie obywateli spoza Unii Europejskiej, nie tylko z Ukrainy, Białorusi i Kaukazu, ale też z Azji Południowo-Wschodniej, Afryki czy Ameryki Południowej. W przyszłości potrzeba zatrudniania obcokrajowców będzie coraz większa ze względu na kurczącą się liczbę osób w wieku produkcyjnym. Dlatego firmy podkreślają potrzebę uproszczenia procedur dopuszczających pracowników z krajów trzecich i skrócenia czasu ich procedowania.

Transport

Warszawa pracuje nad rewolucją biletową. Nowy system pozwoli płacić tylko za faktyczny czas podróży lub przejechane kilometry

W stolicy trwają prace nad nowym systemem biletowym. Zamiast karty miejskiej, na której kodowane są wszystkie dane, powstanie centralne konto pasażera, dostępne z komputera i aplikacji mobilnej. Zniknie konieczność skanowania kodów QR w pojazdach, a wprowadzony ma zostać nowy system naliczania opłat za przejazd, wzorowany na obowiązującym m.in. w Londynie.  – Zależy nam, żeby pasażer nie zastanawiał się, jaki bilet kupić, a podróż jego była rozliczana optymalnie, bo o to tu głównie chodzi – przekonuje Agnieszka Siekierska-Otłowska, dyrektorka Pionu Handlowego ZTM w Warszawie.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.