Komunikaty PR

Inkluzywność w branży prezentowej Wyjątkowy Prezent wprowadza masaże Med+

2022-02-04  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Sofiia Baianova
Wyjątkowy Prezent

ul. Edwarda Jelinka 27
01-646 Warszawa
sofiia.baianova|wyjatkowyprezent.pl| |sofiia.baianova|wyjatkowyprezent.pl
690396752
https://www.wyjatkowyprezent.pl/

Masaże Med+ to nowość w ofercie Wyjątkowego Prezentu wprowadzona jako kolejny element inkluzywności firmy. Opierając się na know-how Fundacji Spa for Cancer, firma nawiązała współpracę z teraupeutami z Łodzi i Warszawy. Chodzi o to, by każdy mógł czerpać z przyjemności i dbać o siebie.

Najbardziej pożądanym klientem dla wielu marek jest osoba, do której pasują produkty uniwersalne, która jest w pełni zdolna do szybkiego ich wykorzystywania i korzystania z kolejnych opcji zakupowych. Wyjątkowy Prezent w swojej strategii podejmuje się również działania dla klientów, którzy często są pomijani, wprowadzając tym razem do oferty firmy wprowadzono specjalistyczne masaże relaksacyjne, dedykowane osobom ze schorzeniami onkologicznymi. To nie przypadek, że oferta pojawia się dokładnie 4 lutego - to właśnie tego dnia przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem.

 

Fundacja SPA for Cancer, a specjalistyczny masaż

Pomysłodawcą tej usługi jest Fundacja SPA for Cancer, która od wielu lat zabiega o dobro pacjentów ze schorzeniami onkologicznymi. Wyjątkowy Prezent postanowił włączyć się w te działania i szerzyć dobre praktyki, poprzez wprowadzenie usługi do swojej oferty. Masaże “Med+” wykonywane są w Warszawie i Łodzi przez specjalistów, posiadających zaświadczenie fundacji Spa for Cancer. Do masażu wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki, sam zabieg jest odprężający, a jego celem jest stymulowanie układu nerwowego, rozluźnienie mięśni i wyciszenie, prowadzące do poprawy samopoczucia.

“Możliwość korzystania z wszelkich usług i spełniania marzeń nie powinna być ograniczona wyłącznie do osób w pełni zdrowych - mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Wyjątkowego Prezentu, Michał Kaleta. Trzeba mieć świadomość, że celem tych masaży nie jest leczenie. Uwzględniają one specjalne potrzeby osób ze schorzeniami onkologicznych i dają możliwość radości, wynikającej z odprężającego masażu” - dodaje.

 

Życie pełnią życia 

Ideą, przyświecającą tego typu zabiegom jest holistyczne podejście do pielęgnowania ciała i umysłu. Masaż pomaga się zrelaksować i wyciszyć oraz na chwilę zapomnieć o otaczającym nas zewsząd pędzie. Fundacja SPA for Cancer zwraca uwagę, że choroba jest wystarczająco dużym źródłem negatywnych emocji, dlatego warto zadbać o te pozytywne, które otworzą nowe możliwości i dobrze wpłyną na ciało i duszę. 

Szkolenia z techniki takiego specjalistycznego masażu od strony manualnej, jak i psychicznej prowadzi w Polsce założycielka Fundacji Spa for Cancer, mgr Anna Hencka-Zyser. Zabieg ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w trakcie i po zakończeniu leczenia. 

 

"Masaż onkologiczny opiera się na 3 ruchach, lekkich jak "dotyk motyla".

Z reguły pracujemy z całym ciałem, lecz uważnie słuchamy potrzeb klientów, traktując ich z szacunkiem i omijając miejsca poddane leczeniu.

Duże znaczenie dla chorych ma wsparcie psychologiczne w trakcie masażu, ponieważ mogą się czuć mniej atrakcyjnie, czy przebywać w stresie. Masując plecy takiej osoby, mogę przytrzymać na chwilę rękę na ramieniu na znak wsparcia."  - opowiada terapeuta masażu onkologicznego, Daniel Armin Chabzda.

 

Kontakt dla mediów: 

Sofiia Baianova

Specjalista ds. marketingu i PR 

+48 690 396 752 

email & hangouts sofiia.baianova@wyjatkowyprezent.pl 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Problemy społeczne Pierwsza Gwiazdka Samodzielności zaświeci dla wychowanków pieczy zastępczej Biuro prasowe
2024-11-26 | 09:40

Pierwsza Gwiazdka Samodzielności zaświeci dla wychowanków pieczy zastępczej

Nowy świąteczny projekt Fundacji Dobrych Inicjatyw Fundacja Dobrych Inicjatyw (FDI) zaprasza firmy oraz osoby prywatne do włączenia się w wyjątkowy projekt „Pierwsza Gwiazdka
Problemy społeczne 25.11 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ELIMINACJI PRZEMOCY WOBEC KOBIET
2024-11-22 | 15:00

25.11 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ELIMINACJI PRZEMOCY WOBEC KOBIET

Co roku 25 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. W obliczu statystyk, które alarmują o skali przemocy fizycznej i psychicznej, trudno pozostać
Problemy społeczne Urodziny Kanga Foundation – nowoczesna dobroczynność w działaniu
2024-11-18 | 15:15

Urodziny Kanga Foundation – nowoczesna dobroczynność w działaniu

29 listopada w Gdańsku Kanga Foundation zaprasza Przyjaciół Fundacji na wyjątkową uroczystość urodzinową. To wydarzenie będzie okazją, by podsumować dotychczasowe sukcesy oraz

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.