Komunikaty PR

Inkluzywność w branży prezentowej Wyjątkowy Prezent wprowadza masaże Med+

2022-02-04  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Sofiia Baianova
Wyjątkowy Prezent

ul. Edwarda Jelinka 27
01-646 Warszawa
sofiia.baianova|wyjatkowyprezent.pl| |sofiia.baianova|wyjatkowyprezent.pl
690396752
https://www.wyjatkowyprezent.pl/

Masaże Med+ to nowość w ofercie Wyjątkowego Prezentu wprowadzona jako kolejny element inkluzywności firmy. Opierając się na know-how Fundacji Spa for Cancer, firma nawiązała współpracę z teraupeutami z Łodzi i Warszawy. Chodzi o to, by każdy mógł czerpać z przyjemności i dbać o siebie.

Najbardziej pożądanym klientem dla wielu marek jest osoba, do której pasują produkty uniwersalne, która jest w pełni zdolna do szybkiego ich wykorzystywania i korzystania z kolejnych opcji zakupowych. Wyjątkowy Prezent w swojej strategii podejmuje się również działania dla klientów, którzy często są pomijani, wprowadzając tym razem do oferty firmy wprowadzono specjalistyczne masaże relaksacyjne, dedykowane osobom ze schorzeniami onkologicznymi. To nie przypadek, że oferta pojawia się dokładnie 4 lutego - to właśnie tego dnia przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem.

 

Fundacja SPA for Cancer, a specjalistyczny masaż

Pomysłodawcą tej usługi jest Fundacja SPA for Cancer, która od wielu lat zabiega o dobro pacjentów ze schorzeniami onkologicznymi. Wyjątkowy Prezent postanowił włączyć się w te działania i szerzyć dobre praktyki, poprzez wprowadzenie usługi do swojej oferty. Masaże “Med+” wykonywane są w Warszawie i Łodzi przez specjalistów, posiadających zaświadczenie fundacji Spa for Cancer. Do masażu wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki, sam zabieg jest odprężający, a jego celem jest stymulowanie układu nerwowego, rozluźnienie mięśni i wyciszenie, prowadzące do poprawy samopoczucia.

“Możliwość korzystania z wszelkich usług i spełniania marzeń nie powinna być ograniczona wyłącznie do osób w pełni zdrowych - mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Wyjątkowego Prezentu, Michał Kaleta. Trzeba mieć świadomość, że celem tych masaży nie jest leczenie. Uwzględniają one specjalne potrzeby osób ze schorzeniami onkologicznych i dają możliwość radości, wynikającej z odprężającego masażu” - dodaje.

 

Życie pełnią życia 

Ideą, przyświecającą tego typu zabiegom jest holistyczne podejście do pielęgnowania ciała i umysłu. Masaż pomaga się zrelaksować i wyciszyć oraz na chwilę zapomnieć o otaczającym nas zewsząd pędzie. Fundacja SPA for Cancer zwraca uwagę, że choroba jest wystarczająco dużym źródłem negatywnych emocji, dlatego warto zadbać o te pozytywne, które otworzą nowe możliwości i dobrze wpłyną na ciało i duszę. 

Szkolenia z techniki takiego specjalistycznego masażu od strony manualnej, jak i psychicznej prowadzi w Polsce założycielka Fundacji Spa for Cancer, mgr Anna Hencka-Zyser. Zabieg ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w trakcie i po zakończeniu leczenia. 

 

"Masaż onkologiczny opiera się na 3 ruchach, lekkich jak "dotyk motyla".

Z reguły pracujemy z całym ciałem, lecz uważnie słuchamy potrzeb klientów, traktując ich z szacunkiem i omijając miejsca poddane leczeniu.

Duże znaczenie dla chorych ma wsparcie psychologiczne w trakcie masażu, ponieważ mogą się czuć mniej atrakcyjnie, czy przebywać w stresie. Masując plecy takiej osoby, mogę przytrzymać na chwilę rękę na ramieniu na znak wsparcia."  - opowiada terapeuta masażu onkologicznego, Daniel Armin Chabzda.

 

Kontakt dla mediów: 

Sofiia Baianova

Specjalista ds. marketingu i PR 

+48 690 396 752 

email & hangouts sofiia.baianova@wyjatkowyprezent.pl 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Problemy społeczne Tylko w co trzecim polskim domu jest równy podział obowiązków Biuro prasowe
2024-12-18 | 16:10

Tylko w co trzecim polskim domu jest równy podział obowiązków

Jedynie 21 proc. mężczyzn i aż dwukrotnie większy odsetek kobiet (45 proc.) deklaruje, że wykonuje większość prac domowych. Z kolei co trzecia przedsiębiorczyni także przyznaje, że
Problemy społeczne Burger King wchodzi do Zgorzelca
2024-12-18 | 16:00

Burger King wchodzi do Zgorzelca

W najbliższy piątek Burger King oficjalnie otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Zgorzelca. Pierwsza w mieście, wolnostojąca restauracja marki powstała obok Centrum Handlowego Zgorzelec
Problemy społeczne Pudliszki wspierają Szlachetną Paczkę
2024-12-15 | 13:10

Pudliszki wspierają Szlachetną Paczkę

Pudliszki, znana marka sosów i ketchupów, ponownie angażuje się w działalność charytatywną i przekazuje 200 tys. zł na wsparcie Szlachetnej Paczki. Marka dołącza do ponad

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.