Komunikaty PR

Inkluzywność w branży prezentowej Wyjątkowy Prezent wprowadza masaże Med+

2022-02-04  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Sofiia Baianova
Wyjątkowy Prezent

ul. Edwarda Jelinka 27
01-646 Warszawa
sofiia.baianova|wyjatkowyprezent.pl| |sofiia.baianova|wyjatkowyprezent.pl
690396752
https://www.wyjatkowyprezent.pl/

Masaże Med+ to nowość w ofercie Wyjątkowego Prezentu wprowadzona jako kolejny element inkluzywności firmy. Opierając się na know-how Fundacji Spa for Cancer, firma nawiązała współpracę z teraupeutami z Łodzi i Warszawy. Chodzi o to, by każdy mógł czerpać z przyjemności i dbać o siebie.

Najbardziej pożądanym klientem dla wielu marek jest osoba, do której pasują produkty uniwersalne, która jest w pełni zdolna do szybkiego ich wykorzystywania i korzystania z kolejnych opcji zakupowych. Wyjątkowy Prezent w swojej strategii podejmuje się również działania dla klientów, którzy często są pomijani, wprowadzając tym razem do oferty firmy wprowadzono specjalistyczne masaże relaksacyjne, dedykowane osobom ze schorzeniami onkologicznymi. To nie przypadek, że oferta pojawia się dokładnie 4 lutego - to właśnie tego dnia przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem.

 

Fundacja SPA for Cancer, a specjalistyczny masaż

Pomysłodawcą tej usługi jest Fundacja SPA for Cancer, która od wielu lat zabiega o dobro pacjentów ze schorzeniami onkologicznymi. Wyjątkowy Prezent postanowił włączyć się w te działania i szerzyć dobre praktyki, poprzez wprowadzenie usługi do swojej oferty. Masaże “Med+” wykonywane są w Warszawie i Łodzi przez specjalistów, posiadających zaświadczenie fundacji Spa for Cancer. Do masażu wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki, sam zabieg jest odprężający, a jego celem jest stymulowanie układu nerwowego, rozluźnienie mięśni i wyciszenie, prowadzące do poprawy samopoczucia.

“Możliwość korzystania z wszelkich usług i spełniania marzeń nie powinna być ograniczona wyłącznie do osób w pełni zdrowych - mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Wyjątkowego Prezentu, Michał Kaleta. Trzeba mieć świadomość, że celem tych masaży nie jest leczenie. Uwzględniają one specjalne potrzeby osób ze schorzeniami onkologicznych i dają możliwość radości, wynikającej z odprężającego masażu” - dodaje.

 

Życie pełnią życia 

Ideą, przyświecającą tego typu zabiegom jest holistyczne podejście do pielęgnowania ciała i umysłu. Masaż pomaga się zrelaksować i wyciszyć oraz na chwilę zapomnieć o otaczającym nas zewsząd pędzie. Fundacja SPA for Cancer zwraca uwagę, że choroba jest wystarczająco dużym źródłem negatywnych emocji, dlatego warto zadbać o te pozytywne, które otworzą nowe możliwości i dobrze wpłyną na ciało i duszę. 

Szkolenia z techniki takiego specjalistycznego masażu od strony manualnej, jak i psychicznej prowadzi w Polsce założycielka Fundacji Spa for Cancer, mgr Anna Hencka-Zyser. Zabieg ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w trakcie i po zakończeniu leczenia. 

 

"Masaż onkologiczny opiera się na 3 ruchach, lekkich jak "dotyk motyla".

Z reguły pracujemy z całym ciałem, lecz uważnie słuchamy potrzeb klientów, traktując ich z szacunkiem i omijając miejsca poddane leczeniu.

Duże znaczenie dla chorych ma wsparcie psychologiczne w trakcie masażu, ponieważ mogą się czuć mniej atrakcyjnie, czy przebywać w stresie. Masując plecy takiej osoby, mogę przytrzymać na chwilę rękę na ramieniu na znak wsparcia."  - opowiada terapeuta masażu onkologicznego, Daniel Armin Chabzda.

 

Kontakt dla mediów: 

Sofiia Baianova

Specjalista ds. marketingu i PR 

+48 690 396 752 

email & hangouts sofiia.baianova@wyjatkowyprezent.pl 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Problemy społeczne 878 miliardów dolarów: tyle wynosi wkład przemysłu piwowarskiego do globalnego PKB Biuro prasowe
2025-03-12 | 06:00

878 miliardów dolarów: tyle wynosi wkład przemysłu piwowarskiego do globalnego PKB

Branża browarnicza jest ważnym sektorem gospodarki światowej, który wygenerował 0,8% światowego PKB w 2023 r., czyli 878 miliardów dolarów. To więcej niż wg Banku
Problemy społeczne Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie
2025-02-20 | 17:00

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Wyobraź sobie, że każdego ranka budzisz się wypoczęty i pełen energii. Co więcej, aby to osiągnąć nie potrzebujesz kolejnej kawy. Wystarczy naturalny, dostępny
Problemy społeczne Tylko w co trzecim polskim domu jest równy podział obowiązków
2024-12-18 | 16:10

Tylko w co trzecim polskim domu jest równy podział obowiązków

Jedynie 21 proc. mężczyzn i aż dwukrotnie większy odsetek kobiet (45 proc.) deklaruje, że wykonuje większość prac domowych. Z kolei co trzecia przedsiębiorczyni także przyznaje, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Szkolenie Online IMM

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.

Prawo

Rzecznik MŚP: Obniżenie składki zdrowotnej to nie jest szczyt marzeń. Ideałem byłby powrót do tego, co było przed Polskim Ładem

Podczas najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 i 24 kwietnia, Senat ma się zająć ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zakłada ona korzystne zmiany w składkach zdrowotnych płaconych przez przedsiębiorców. Rzecznik MŚP apeluje do izby wyższej i prezydenta o przyjęcie i podpisanie nowych przepisów. Pojawiają się jednak głosy, że uprzywilejowują one właścicieli firm względem pracowników, a ponadto nie podlegały uzgodnieniom, konsultacjom i opiniowaniu.

Handel

Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.