Projekt Nadolnik. Kreatywna przestrzeń w nowej inwestycji.
Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, blisko Ronda Śródka, powstaje nowa inwestycja deweloperska, Nadolnik Compact Apartments. W kilku budynkach znajdą się smart apartamenty o powierzchni od 19 do 51 mkw. Ponadto w pełni zostanie zaaranżowany teren nieruchomości, dzięki czemu stworzy kreatywną przestrzeń wspólną z udogodnieniami rozrywkowymi, jak i zapleczem handlowym.
Według zamierzenia dewelopera, Nadolnik Compact Apartments ma pełnić funkcję kompleksu miniapartamentów. Znajdzie się tutaj ponad 1000 lokali kompaktowo zaprojektowanych, stanowiących alternatywę wobec mieszkań w wysokich cenach. Każdy lokal będzie posiadał przedpokój, łazienkę, kuchnię w formie aneksu oraz przestrzeń dzienną, w której można wypoczywać, czy pracować zdalnie. Lokal będzie mógł pełnić różne funkcje, w zależności od potrzeb jego nabywcy, bądź lokatora. – Smart apartament to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują swojej pierwszej nieruchomości w Poznaniu, w przystępnej cenie. Wśród naszych klientów są także inwestorzy, zarówno z Polski, jak i zagranicy, którzy w nieruchomościach lokują nadwyżkę kapitału. Coraz częściej o ofertę pytają firmy, ponieważ smart apartament na własność, w biznesowym mieście, jakim jest Poznań, to lepsze rozwiązanie, niż częste korzystanie z hoteli, np. przez kadrę menedżerską. Lokal apartamentowy to większa stabilność i nieruchomość na własność, czyli dobra inwestycja – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner, realizującej projekt Nadolnik. Każdy smart apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim, co pozwala nabywcom na aranżację przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami, a także wykorzystując proponowane przez biura projektowe rozwiązania smart, pozwalające zaoszczędzić sporo przestrzeni. Każdy lokal stanowi alternatywę wobec kawalerki, a jest równie ustawny.
Przestrzeń dla każdego odbiorcy
Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, z elementami małej architektury, chodnikami, zapleczem handlowo-usługowym, czy terenami rekreacyjnymi.
- Nasz dział projektowy założył, że wspólnie stworzymy kreatywną przestrzeń, idealną dla różnych grup docelowych. W praktyce oznacza to, że każdy odnajdzie tutaj swoją inspirację i możliwości. W II etapie inwestycji, który właśnie realizujemy, na parterze budynku apartamentowego powstaną lokale handlowo-usługowe. Z jednej strony, jest to idealne miejsce na biznes, a z drugiej, duża wygoda dla klientów indywidualnych. Planujemy sale konferencyjne, które wraz z kawiarniami i restauracjami stworzą interesujące otoczenie biznesowe. Ponadto stworzymy kompleks rekreacyjny, z boiskami – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Całość inwestycji Nadolnik Compact Apartments dopełnia sąsiedztwo niedawno zrewitalizowanego Parku ks. Tadeusza Kirschke. – Okolica inwestycji, wraz z licznymi udogodnieniami pozwoli być aktywnym, ale i zregenerować siły – podkreśla Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Z inwestycji dosłownie w kilka minut dotrzemy do Ronda Śródka, ważnego komunikacyjnie w Poznaniu. Niedaleko znajduje się kompleks biurowy, zlokalizowany w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego.
Przyszłość studenta i nie tylko
Zakup smart apartamentu będzie dobrym pomysłem dla studentów, którzy w niedalekiej przyszłości powrócą do akademickich miast, w tym oczywiście do Poznania. Własny smart apartament zagwarantuje młodym ludziom niezależność, poczucie stabilizacji. Z pewnością docenią również walory lokalizacji i fakt, że wiele z codziennych spraw załatwią na miejscu.
- Chcemy, by poprzez projekt Nadolnik każdy mógł realizować swoje ambicje, od rozwoju osobistego i biznesowego, przez inwestycję w nieruchomości, aż do aktywności fizycznej i życia towarzyskiego. Z taką myślą zaplanowaliśmy cały kompleks na Nadolniku – podsumowuje Karolina Skrzypek, reprezentująca Grupę Partner.
Nadolnik Compact Apartments cieszy się dużą popularnością. W I etapie, który został już zrealizowany, 213 lokali zostało sprzedanych. Z kolei w II części inwestycji, gdzie znajdą się finalnie 224 smart apartamenty, ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. Aktualnie trwa realizacja II etapu, która zakończy się w przyszłym roku. Ceny apartamentów zaczynają się od 130 000 zł netto. Ponadto Grupa Partner realizuje inwestycję mieszkaniową Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.