Komunikaty PR

AMB Technic – stawiamy na jakość

2022-01-12  |  11:05
Biuro prasowe

W wyniku przeprowadzonego przekształcenia utworzony został nowy Zarząd, którego prezesem została Agnieszka Bernaciak, a funkcję prokurentów pełnią Krzysztof Bernaciak i Grzegorz Wodyński. Chcemy być przedsiębiorstwem, które pasuje do kanonów nowoczesnej firmy, stawiając jednocześnie na pierwszym miejscu wartości, które zaszczepił nam mój Mąż Marek Bernaciak, Założyciel AMB Technic, który rozpoczął przekształcenie przedsiębiorstwa w 2020 roku – mówi Agnieszka Bernaciak.

Gwarancja jakości

AMB Technic Dispensing Solutions Sp. z o.o. jest kontynuacją założonej w 1995 roku działalności jednoosobowej AMB Marek Bernaciak. Przedsiębiorstwo jest liderem na rynku urządzeń i systemów dozujących, które od ponad 27 lat sukcesywnie wdraża w wielu firmach z różnych branż na terenie całej Polski. Rozwiązania technologiczne proponowane przez AMB Technic mają przede wszystkim zastosowanie w produkcji w branży motoryzacyjnej
i elektronice, ale również w każdej innej dziedzinie, w której niezbędne jest dozowanie płynów w sposób precyzyjny (np. w branży medycznej).

Każdy projekt, który trafia do AMB Technic traktowany jest indywidualnie, dobierane są rozwiązania, które działają, oferując proces technologiczny, który spełnia uzgodnione wcześniej wymagania. Klienci osiągają realny sukces dzięki zaproponowanym i wdrożonym rozwiązaniom.

Przekształcenia w przedsiębiorstwie AMB Technic miały charakter formalno-prawny
i stanowiły realizację strategii rozwoju firmy będącej biznesem rodzinnym.
Nasza działalność gwarantuje ciągłość i stabilność współpracy wszystkim Klientom, Dostawcom i Kontrahentom – mówi Agnieszka Bernaciak i dodaje, że realizacja zamówień oraz dostaw, oferta produktowa, wsparcie techniczne, wypożyczanie sprzętu, usługi i szkolenia – nie uległy zmianie. Ważnym aspektem w funkcjonowaniu AMB Technic jest laboratorium, w którym każdy Klient może przetestować różnego rodzaju rozwiązania technologiczne, dzięki czemu wybór finalny będzie dostosowany indywidualnie do jego potrzeb. – Przedsiębiorstwo zgodnie z założeniami, od samego początku działalności stawia na rozwój, gwarantujemy najwyższy poziom współpracy, profesjonalizm, rzetelność i terminowość. – dodaje Agnieszka Bernaciak.

 

 

Zespół to nasza najmocniejsza strona

W AMB Technic bardzo cenimy sobie rodzinność firmy. Na tę chwilę mamy ponad 30-sto osobowy Zespół, z czego około 1/3 pracuje z nami ponad 10 lat! A pierwsza zatrudniona osoba jest z nami do dziś. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom Zespołu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę jest gwarancją tego, że Klienci nadal będą mieli najlepszą obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie. Zawsze stawialiśmy na rozwój – firmy, jak i Zespołu. Wyznajemy zasadę, że „jedyną stałą rzeczą jest zmiana”mówi Krzysztof Bernaciak.

Przypominamy, że w związku z wprowadzonymi zmianami, wskazane poniżej, dotychczasowe dane przedsiębiorstwa,  obowiązywały do 31.12.2021:

AMB Marek Bernaciak w spadku, 62-600 Koło, ul. Blizna 31, NIP: 6661003197, Regon: 310195972

Od dnia 01.01.2022 przedsiębiorstwo posługuje się nowymi danymi:

AMB Technic Dispensing Solutions Spółka z o.o., 62-600 Koło, ul. Zakładowa 15, KRS: 925808, NIP: 6662127808, REGON: 520134034.

Dane kontaktowe pozostają bez zmian.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł Duże linie myjące: zintegrowane systemy dla wymagającej produkcji Biuro prasowe
2025-08-11 | 05:00

Duże linie myjące: zintegrowane systemy dla wymagającej produkcji

W nowoczesnych zakładach przemysłowych proces mycia nie jest już pojedynczym etapem, lecz zintegrowaną częścią procesu produkcyjnego, który musi być w pełni
Przemysł Nowy model myjni przemysłowej NOYEN: Dlaczego warto zainwestować w kompaktowe rozwiązanie mycia detali
2025-07-18 | 09:00

Nowy model myjni przemysłowej NOYEN: Dlaczego warto zainwestować w kompaktowe rozwiązanie mycia detali

Nowoczesna myjnia przemysłowa NOYEN Compact 600 – wysoka wydajność i elastyczność w jednym urządzeniu Firma NOYEN wprowadza nowoczesne systemy myjące do cenionej
Przemysł Nowy Prezes Związku Browary Polskie
2025-06-16 | 14:30

Nowy Prezes Związku Browary Polskie

Od 12 czerwca Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie ma nowego prezesa. Mieszko Musiał, na co dzień kierujący Carlsberg Polska, objął tę funkcję na

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Konsument

Handel

D. Joński: Europa musi chronić swój rynek poprzez cła i wysokie standardy bezpieczeństwa dla importowanych towarów. Powinniśmy budować własny przemysł oparty na tańszej energii

Tańsza energia, a przez to niższe koszty produkcji w Europie to jeden z kierunków, który wskazuje Unia Europejska w rywalizacji z tanimi towarami z Azji, głównie z Chin. Jednocześnie rynek Starego Kontynentu powinien być chroniony poprzez zbalansowane cła oraz wysokie standardy bezpieczeństwa stawiane importowanym produktom. Zdaniem europosła Dariusza Jońskiego ważne jest rozwijanie przemysłu w Europie bez względu na narodowość właścicieli. Relacje z Chinami muszą zostać na nowo zdefiniowane i przebiegać na równych zasadach.

Handel

Poprawia się jakość raportów dużych spółek giełdowych dotyczących zrównoważonego rozwoju. Pozostają też obszary do dopracowania

Ekspertki i eksperci z Deloitte’​a przeprowadzili analizę ujawnień taksonomicznych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, która objęła sprawozdania z działalności za rok 2024 w części dotyczącej zrównoważonego rozwoju. To trzeci rok ujawniania stopnia zgodności przedsiębiorstw z Taksonomią Unii Europejskiej, co przekłada się na zwiększoną jakość i porównywalność prezentowanych danych. Jednocześnie można oczekiwać, że inwestycje zgodne z Taksonomią będą coraz istotniejszym elementem strategii rozwoju przedsiębiorstw w kolejnych latach.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.