Asortyment Häfele już dostępny w programie Corpus
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Kilka tysięcy produktów Häfele jest już dostępnych dla wszystkich projektujących meble w programie Corpus.
Niezawodne stopki Axilo, wytrzymałe zawiasy Metalla+, najmniejszy na rynku bezzawiasowy podnośnik Free Space, a także bestsellerowe szuflady Matrix i szeroki wybór oświetlenia Loox to tylko jedne z kilku tysięcy produktów Häfele dostępnych od jednego kliknięcia w programie do projektowania Corpus.
- Dzięki bibliotece produktów Häfele, dostępnych już w programie Corpus, projektanci mebli mogą korzystać z naszych rozwiązań przy konstruowaniu mebli kuchennych, biurowych, sypialnianych, hotelowych, a także wszelkiego rodzaju szaf i komód – mówi Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele. Dodaje, że Corpus automatycznie generuje listę niezbędnych okuć dla danego projektu, a dzięki skatalogowaniu każdego produktu wraz z numerem, szczegółowym opisem, parametrami technicznymi i ceną pozwala na przygotowanie projektantowi kompletnego kosztorysu dla klienta.
Stolarze mogą od jednego kliknięcia w prosty sposób nanieść okucia i akcesoria meblowe Häfele na projekt, a następnie przenieść je w formie wygenerowanych plików produkcyjnych na maszyny CNC wraz z odpowiednim typem i umiejscowieniem nawiertów.
Corpus jest najczęściej wybieranym programem do projektowania mebli przez polskich stolarzy. Zaletą programu Corpus jest dowolność oraz możliwość modyfikacji projektu na każdym jego etapie. Oznacza to, że użytkownik może wybrać z biblioteki każdy element lub też cały mebel i zmieniać go wedle własnego uznania.
Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach. Firma ma ponad 160 tys. klientów na całym świecie, 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.
Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Ultrakompaktowe wózki podnośnikowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.