Kärcher rozszerza ofertę profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych
Firma Kärcher wprowadza na rynek nowe modele myjek wysokociśnieniowych – HD 10/21-4 S Classic, HD 10/25-4 S Classic, HD 13/18-4 S Classic i HD 17/15-4 S Classic. Urządzenia czyszczące zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach w sektorach rolniczym i budowlanym, którzy potrzebują wydajnych i niezawodnych urządzeń do pracy w trudnych warunkach. Dzięki solidnej konstrukcji i wytrzymałym materiałom, urządzenia te są w stanie dokładnie czyścić i usuwać nagromadzony brud i osady z maszyn. Nowe modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają urządzeń o wysokiej mocy i trwałości
HD Super Class Classic – solidność i moc
Myjki wysokociśnieniowe Kärcher z serii HD Super Class Classic, dzięki ciśnieniu roboczemu wynoszącemu 250 bar i przepływowi wody do 1700 l/h, są w stanie usuwać najbardziej uporczywe zabrudzenia i osady. Poszczególne modele różnią się przepływem wody i ciśnieniem roboczym, ale wszystkie mają tę samą, trwałą konstrukcję – wewnątrz wytrzymałe tłoki ceramiczne, a na zewnątrz solidną stalową ramę klatkową. Dzięki temu, maszyny te są w stanie wytrzymać nawet ekstremalne obciążenia.
Silnik chłodzony powietrzem lub wodą został zaprojektowany z myślą o trwałości i odporności urządzenia. Zapewnia również optymalną wydajność chłodzenia, nawet w wysokich temperaturach otoczenia lub innych trudnych warunkach. Trwała konstrukcja potężnej pompy z wałem korbowym gwarantuje nie tylko niskie koszty konserwacji, ale także krótsze przestoje w pracy.
Niezawodne i trwałe urządzenia do zadań specjalnych
Nowe modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher posiadają wiele funkcji ułatwiających pracę w trudnych warunkach. Jedną z nich jest możliwość zasysania wody z głębokości do jednego metra, co sprawia, że urządzenia te są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie wymagane jest korzystanie z alternatywnych źródeł wody, jak akweny beczki czy zbiorniki. Myjki wysokociśnieniowe posiadają również zintegrowany filtr wody, który wydłuża pracę urządzenia. Co więcej, urządzenia mogą być używane z ciepłą wodą o temperaturze do 60°C, co przyspiesza proces usuwania brudu i tłuszczu oraz pozwala na użycie mniejszej ilości środka czyszczącego.
Dzięki systemowi Easy!Lock, modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher posiadają łatwe i intuicyjne w montażu akcesoria. Obsługę urządzeń ułatwiają także przejrzyste i łatwo dostępne elementy sterujące.

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie

Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Finansowanie Europejskiego Banku Inwestycyjnego wspiera rozwój OZE czy infrastruktury drogowej. Wśród nowych priorytetów bezpieczeństwo i obronność
Od momentu przystąpienia do UE polska gospodarka urosła dwukrotnie – skumulowany wzrost PKB wyniósł 99 proc., a połowa wzrostu wynikała z członkostwa w UE. Duża w tym zasługa Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który od 2004 roku przekazał w Polsce 100 mld euro w finansowanie projektów związanych m.in. z efektywnością energetyczną, OZE czy zrównoważonym rozwojem miast. EBI zwiększa też inwestycje w obronność i bezpieczeństwo – w 2024 roku bank zainwestował 300 mln euro w pierwszy polski program satelitarny.
Polityka
Duży udział własności państwowej negatywnie wyróżnia Polskę na tle Europy. Większość Polaków za ograniczeniem wpływu polityków na gospodarkę

Polska negatywnie wyróżnia się na tle krajów UE i OECD pod względem własności państwowej. Państwo kontroluje nie tylko duże, kluczowe dla gospodarki przedsiębiorstwa, lecz również graczy w mniej znaczących sektorach, jak słodycze czy armatura. Zdaniem przedstawicieli FOR „zatruwa” to zarówno gospodarkę, jak i politykę. W badaniach organizacji Polacy wypowiedzieli się proprywatyzacyjnie, choć w przypadku pytań o prywatyzacje dużych firm już nie byli tak zdecydowani.
Transport
Polska jednym z największych rynków aut używanych na świecie. Dwie trzecie kierowców planuje zakup z drugiej ręki

66 proc. konsumentów, którzy w ciągu najbliższych trzech lat chcą zmienić samochód, deklaruje zakup z drugiej ręki – wynika z badania autoDNA. W Polsce na jedno auto nowe, z salonu, przypada pięć używanych. Chociaż rynek wtórny się stopniowo profesjonalizuje, wciąż liczne są nieprawidłowości i próby oszukania kupującego. 81 proc. kupujących deklaruje, że weryfikuje stan auta przed zakupem, ale często jest to bardzo pobieżny proces.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.