Komunikaty PR

Kärcher wprowadza nową linię urządzeń wysokociśnieniowych

2023-08-18  |  01:00
Biuro prasowe

Zwiększony komfort pracy

W ofercie znajdują się cztery różne modele urządzeń: HD 9/20-4 S, HD 10/21-4 S, HD 10/25-4 S i HD 13/18-4 S. Każdy z nich dostępny jest w różnych konfiguracjach. Nowe urządzenia są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i charakteryzują się bardzo ergonomicznym designem. Modele "Plus" posiadają dysze rotacyjne z funkcją Vibrasoft, dzięki którym wibracje są zredukowane nawet o 30 procent, co pozwala na bardziej komfortową pracę z urządzeniem przez długi czas.

Urządzenie do zadań specjalnych

Nowe modele urządzeń różnią się między sobą wydajnością, która wynosi od 900 do 1300 litrów na godzinę oraz ciśnieniem roboczym 250 barów. Dzięki temu, urządzenia bez problemu radzą sobą z usuwaniem silnych zabrudzeń. Zastosowanie wytrzymałych pomp
z tłokami pokrytymi powłoką ceramiczną oraz głowicami cylindrów wykonanymi z mosiądzu, a także silników chłodzonych powietrzem lub wodą, gwarantuje długą żywotność maszyn nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wygoda i efektywność w jednym

Dzięki pistoletowi wysokociśnieniowemu Easy!Force, wykorzystującemu siłę odrzutu strumienia wysokociśnieniowego, nie trzeba przez cały czas pracy urządzenia trzymać spustu pistoletu. Zwiększa to komfort pracy użytkownika. Z kolei dzięki funkcji SERVO Control, możliwe jest regulowanie ilości wody i ciśnienia bezpośrednio na pistolecie. Modele wyposażone w dysze obrotowe z funkcją Vibrasoft zapewniają redukcję wibracji, co znacznie wpływa na komfort i wygodę pracy. Dodatkowo modele SXA posiadają automatyczny bęben na wąż, który ułatwia jego nawijanie i rozwijanie.

Nowe modele znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie panują szczególnie wymagające warunki pracy oraz duże zabrudzenia powierzchni. Idealnie sprawdzą się w rolnictwie, budownictwie czy motoryzacji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł BRAK ZDJĘCIA
2024-08-14 | 10:00

Firma Beko wyróżniona w prestiżowym rankingu TIME

Beko zajęło wysokie, 44. miejsce na prestiżowej liście najbardziej zrównoważonych firm na świecie, przygotowanej przez magazyn TIME i Statistę. W corocznym konkursie udział wzięło 5000 przedsiębiorstw z całego globu,
Przemysł Wydajny magazyn na 49 tys. palet - case study
2024-07-31 | 11:15

Wydajny magazyn na 49 tys. palet - case study

W odpowiedzi na rosnący popyt na urządzenia HVAC, firma TROTEC zdecydowała się usprawnić procesy logistyczne, konsolidując magazyny i tworząc centralne, wydajne centrum dystrybucji
Przemysł Nowe regulacje i trendy: Co czeka polski rynek mebli do siedzenia?
2024-07-31 | 06:31

Nowe regulacje i trendy: Co czeka polski rynek mebli do siedzenia?

Najnowszy raport agencji badawczej MarketHub ujawnia kluczowe trendy i zmiany na polskim rynku mebli do siedzenia. Meble tapicerowane wciąż dominują, jednak meble nietapicerowane odnotowują

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ePłatności z wykorzystaniem portfeli cyfrowych będą już wkrótce dostępne w mObywatelu. Do pilotażu usługi dołączy więcej urzędów

Ponad 50 gmin korzystających z ePłatności w mObywatelu i 82 tys. zrealizowanych transakcji – to dotychczasowy efekt pilotażu tej usługi prowadzonego od ubiegłego roku. Mieszkańcy uczestniczących w nim gmin mogą przez aplikację i portal płacić m.in. podatek od nieruchomości czy podatek rolny albo uiszczać opłaty za śmieci. Do opcji opłacania zobowiązań administracyjnych wkrótce dojdą także płatności z inicjatywy użytkownika, czyli np. opłaty skarbowe ponoszone przy okazji załatwiania różnych spraw urzędowych. Trwają także prace nad wdrożeniem kolejnych metod płatności – do BLIK-a właśnie dołączyły karty płatnicze, a następne będą cyfrowe portfele, czyli Google Pay i Apple Pay.

Ochrona środowiska

Kosmiczne śmieci są coraz większym problemem. Ich obecność na orbicie generuje znaczne koszty

Liczba kosmicznych odpadów stale rośnie. Ich źródłem są obiekty, które zostały wysłane w kosmos, zakończyły misję lub uległy rozpadowi. Krążące w przestrzeni kosmicznej fragmenty tych obiektów stwarzają ryzyko kolizji z tymi, które są obecnie eksploatowane. Unikanie takich zdarzeń wiąże się z koniecznością ponoszenia wydatków na monitoring zagrożeń czy zwiększeniem zużycia paliwa poprzez obieranie niekolizyjnych kursów. Jednym ze sposobów na zmniejszenie tego problemu jest wydłużenie eksploatacji obiektów poprzez ich tankowanie na orbicie. Polacy pracują nad taką technologią.

Ochrona środowiska

Beton z alg czy szkło fotowoltaiczne. Ekologiczne innowacje zmieniają sektor budowlany

Sektor budynków i budownictwa jest największym emitentem gazów cieplarnianych, odpowiadając za 37 proc. globalnych emisji – wynika z danych ONZ. Tradycyjne materiały budowlane, takie jak beton czy cegły, są stopniowo udoskonalane, aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania środowiskowe. – Większość producentów, szczególnie tych dużych, skupia się na tym, aby obniżać koszty ekologiczne produkcji materiałów, tak żeby konsumenci otrzymywali produkt bardziej zrównoważony – ocenia Tomasz Bojęć, partner zarządzający w ThinkCo. Z drugiej strony na rynek wchodzą innowacje, które stosowane w większej skali będą stopniowo zazieleniać budownictwo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.