Nowa kamera PTZ Axis - dostosowana do pracy w zupełnej ciemności
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Axis Communications wprowadziła na rynek AXIS Q6318-LE, szybką kamerę PTZ z oświetleniem IR i funkcją dzień/noc do dozoru w całkowitych ciemnościach. Kamera sprawdzi się idealnie w obiektach infrastruktury krytycznej lub w środowisku miejskim.
Nowa kamera PTZ została wyposażona w funkcję laserowego ustawiania ostrości w rozdzielczości 4K oraz promiennik podczerwieni, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne ustawienie obrazu nawet w całkowitej ciemności. Poprzez zastosowanie wysokiego przetwornika 1/2", model wyrożnia świetna światłoczułość, wysoka jakość obrazu i długi czas działania w trybie kolorowym.
Zastosowane oprogramowanie AXIS Object Analytics pozwala na wykrywanie oraz klasyfikowanie ludzi i pojazdów, a następnie automatyczne podążanie (autotracking) za wskazanym obiektem, zgodnie z potrzebami danego miejsca dozoru. Funkcja Quick Zoom sprawia, że kamera może przejść do każdej krotności zoomu w czasie poniżej jednej sekundy, dzięki czemu możliwa jest obserwacja bardzo duzej przestrzeni. Kamera zawiera ponadto moduł Trusted Platform Module (TPM) z certyfikatem FIPS 140-2, zapewniający najwyższy, drugi poziom cyberbezpieczeństwa.
Ta obrotowa kamera znajdzie zastosowanie we wszystkich miejscach o istotnym znaczeniu – obiektach infrastruktury krytycznej, obiektach rządowych, lotniskach, dworcach oraz
w środowisku miejskim.
Najważniejsze cechy AXIS PTZ Q6318-LE:
- matryca 1/2" z 31-krotnym zoomem optycznym
- oświetlenie IR, praca dzień/noc
- analiza obiektów AXIS, Autotracking 2 za wskazanym obiektem w scenie
- laser focus – natychmiastowe ostrzenie obrazu
- certyfikat TPM, FIPS 140-2 poziom 2
tesa przedstawia tesa® 60418
Nowe kompaktowe wózki czołowe
Zakup stali przez internet – jakie są zalety?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.