Komunikaty PR

Rockwell Automation wprowadza na rynek FactoryTalk Design Hub

2022-10-25  |  14:00
Biuro prasowe

Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK), największa na świecie firma zajmująca się automatyką przemysłową i transformacją cyfrową, ogłasza uruchomienie FactoryTalk® Design Hub™. Organizacje przemysłowe mogą teraz przekształcić swoje możliwości w zakresie projektowania automatyzacji za pomocą bardziej uproszczonego, produktywnego sposobu pracy opartego na chmurze. Zespoły o różnej wielkości, o różnych kompetencjach i zlokalizowane w różnych miejscach od teraz mogą pracować wydajniej, dzięki ulepszonej współpracy, zarządzaniu cyklem życia i dostępowi na żądanie do oprogramowania w chmurze. Rezultatem jest zwiększona wydajność projektowania, krótszy czas wprowadzania na rynek oraz systemy, które są znacznie tańsze i mniej kosztowne zarówno w budowie, jak i utrzymaniu.

W nowej erze „pracy z dowolnego miejsca” posiadanie scentralizowanych narzędzi do projektowania na żądanie ma kluczowe znaczenie dla firm, aby skalować produkcję i łatwo dostosowywać się do zmieniających się potrzeb klientów – powiedział Brian Shepherd, starszy wiceprezes ds. oprogramowania i kontroli w firmie Rockwell. „FactoryTalk Design Hub zapewnia inżynierom produkcji dostęp do pełnej gamy narzędzi i możliwości Rockwell Automation w ramach scentralizowanego węzła umożliwiającego pomyślne projektowanie i współpracę w całym zespole i w większym przedsiębiorstwie”.

FactoryTalk Design Hub usprawnia opracowywanie i wdrażanie projektów automatyzacji dla organizacji przemysłowych, przy jednoczesnym przestrzeganiu najnowszych standardów bezpieczeństwa i najlepszych praktyk informatycznych (IT). Umożliwia zespołom dostęp do projektów na żądanie z dowolnej przeglądarki internetowej za pomocą oprogramowania, które jest zawsze aktualne i elastycznie skaluje użytkowników oraz moc obliczeniową, aby sprostać wymaganiom związanym z obciążeniem projektu.

„Cyfrowa transformacja możliwości projektowania automatyzacji wymaga zarówno chmury, aby zmaksymalizować produktywność programistów systemów sterowania, jak również wymaga, aby wszystkie narzędzia programowe były połączone ze sobą cyfrowym wątkiem, aby zmaksymalizować współpracę, skalowalność i produktywność” – mówi Craig Resnick, wiceprezes, ARC Advisory Group. „FactoryTalk Design Hub firmy Rockwell Automation umożliwia bezproblemowe połączenie wątków cyfrowych między narzędziami programowymi do projektowania, wizualizacji, cyfrowego bliźniaka, pamięci masowej i zdalnego dostępu, które zapewniają twórcom systemów sterowania natychmiastowy dostęp na żądanie do wszystkich projektów automatyki, niezależnie od ich lokalizacji, pomagając firmom przyspieszyć ich inicjatywy, od transformacji cyfrowej po konwergencję IT/OT.”

Firmy szukają lepszych sposobów na rozwiązanie swoich najpilniejszych problemów. Tradycyjne podejście do projektowania oprogramowania ogranicza współpracę, skalowalność i produktywność. FactoryTalk Design Hub zajmuje się tymi trzema podstawowymi problemami w zakresie wszystkich potrzeb projektowania przepływu pracy w automatyzacji.

FactoryTalk® Design Studio™ to nowe oprogramowanie dla chmury, stworzone od podstaw w celu poprawy wydajności projektowania systemów. Dostępne zawsze i wszędzie przy użyciu tylko przeglądarki internetowej, nie wymaga pobierania ani instalowania ani odpowiedzialności za konserwację oprogramowania. Począwszy od projektowania sterowników, FactoryTalk Design Studio skraca czas projektowania, wykorzystując nowoczesne praktyki tworzenia oprogramowania i zintegrowany system kontroli wersji. Zespoły mogą współpracować łatwiej niż kiedykolwiek dzięki zautomatyzowanym narzędziom do udostępniania i scalania zmian, a rozmiary projektów mogą być dynamicznie skalowalne dzięki obsłudze wielu kontrolerów w jednym projekcie. FactoryTalk Design Studio jest gotowe do zmiany sposobu tworzenia systemów automatyki przemysłowej.

 

O firmie Rockwell Automation

Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK), jest światowym liderem w automatyce przemysłowej i transformacji cyfrowej. Łączymy wyobraźnię ludzi z potencjałem technologii, aby rozwijać to, co jest po ludzku możliwe, czyniąc świat bardziej produktywnym i zrównoważonym. Rockwell Automation, z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin, zatrudnia około 23 500 osób w ponad 100 krajach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wdrażamy koncepcję The Connected Enterprise w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych, odwiedź www.rockwellautomation.com.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł tesa przedstawia tesa® 60418 Biuro prasowe
2024-11-28 | 12:00

tesa przedstawia tesa® 60418

Taśma tesa® 60418 posiada bardzo cienki materiał nośnika z poliestru, który w 85% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego, co stanowi 60% całego
Przemysł Nowe kompaktowe wózki czołowe
2024-11-28 | 11:15

Nowe kompaktowe wózki czołowe

Firma STILL Polska wprowadza na rynek nową serię wózków elektrycznych. Należące do portfolio Classic Line pojazdy RCE 15-20 są zoptymalizowane pod kątem dostępności,
Przemysł Zakup stali przez internet – jakie są zalety?
2024-11-21 | 13:00

Zakup stali przez internet – jakie są zalety?

W dobie dynamicznego rozwoju cyfryzacji zakupy online stają się standardem również w branżach przemysłowych. Coraz więcej firm decyduje się na zakup stali przez internet,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.