Komunikaty PR

System Annihilator pomoże w walce z bakteriami

2021-03-29  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Łukasz Roszkowski
Maslove

ul. Brzozówka 2
16-030 Supraśl
lukasz|maslove.pl| |lukasz|maslove.pl
519 116 427
www.maslove.pl
Do pobrania info_PR ( 0.01 MB )

Na początku kwietnia na polskim rynku pojawi się nowoczesny system LED UV o nazwie annihilator. Rozwiązanie to spełnia także funkcje dezynfekującą, ponieważ zabija bakterie i wirusy.

Może okazać się także skuteczną bronią na walkę z COVID-19. Pomysł na jego stworzenie powstał stosunkowo niedawno. - Pracę nad annihilatorem LED rozpoczęliśmy na początku marca 2020r. Od momentu powstania koncepcji do wprowadzenia na rynek minął zatem rok – mówi Mateusz Żudrak jeden z twórców systemu.

Nad rozwiązaniem pracowały dwie osoby jednak w testach oraz dopracowywaniu funkcjonalności annihilatora brał udział kilkunastoosobowy zespół.

Urządzenie jak na razie nie będzie szeroko dostępne jednak na przestrzeni czasu to się zmieni. - Ponieważ jesteśmy skupieni nad rozwojem projektu oraz kolejnych innowacyjnych rozwiązaniach, postanowiliśmy, że nie będziemy brać aktywnego udziału w sprzedaży i dystrybucji opieramy się na autoryzowanych dystrybutorach. Cena produktu wynika z kosztów jego produkcji tym niemniej Annihilator LED został zaprojektowany na długie lata użytkowania, nie jest to produkt jednorazowy, jak w przypadku wielu opraw LED znajdujących się na rynku. Przewidzieliśmy możliwość wymiany po latach wszystkich komponentów elektronicznych, zatem jest to inwestycja na długie lata, która niewątpliwie się zamortyzuje się każdemu kupującemu dzięki energooszczędności i w zasadzie nieskończenie długiej żywotności. - dodaje Mateusz Żudrak.

Montaż annihilatora jest prosty i nie różni się on niczym od montażu zwykłego sufitowego zestawu oświetleniowego. Każdy użytkownik otrzyma także szkolenie oraz zasady użytkowania trybu dezynfekcji.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Maslove
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł tesa przedstawia tesa® 60418 Biuro prasowe
2024-11-28 | 12:00

tesa przedstawia tesa® 60418

Taśma tesa® 60418 posiada bardzo cienki materiał nośnika z poliestru, który w 85% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego, co stanowi 60% całego
Przemysł Nowe kompaktowe wózki czołowe
2024-11-28 | 11:15

Nowe kompaktowe wózki czołowe

Firma STILL Polska wprowadza na rynek nową serię wózków elektrycznych. Należące do portfolio Classic Line pojazdy RCE 15-20 są zoptymalizowane pod kątem dostępności,
Przemysł Zakup stali przez internet – jakie są zalety?
2024-11-21 | 13:00

Zakup stali przez internet – jakie są zalety?

W dobie dynamicznego rozwoju cyfryzacji zakupy online stają się standardem również w branżach przemysłowych. Coraz więcej firm decyduje się na zakup stali przez internet,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.