Trwa promocja na usługi serwisowe od Endress+Hauser
Endress+Hauser, światowy lider w obszarze aparatury pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, przygotował akcję promocyjną dla klientów. Przy zakupie usługi serwisowej, otrzymujesz jeden z trzech bonusów: darmowe szkolenie, darmowy miesiąc usługi zdalnego wsparcia Instrumentation Support lub rabat. Żeby skorzystać z promocji wystarczy do 15 marca br. złożyć zamówienie na usługę o wartości powyżej 2500 zł netto, która wykonana zostanie w pierwszym kwartale roku i wybrać najkorzystniejszy dla swojej firmy bonus.
Szeroka oferta serwisowa Endress+Hauser dotyczy urządzeń pomiaru przepływów, temperatury, ciśnienia, poziomu, pomiarów analitycznych z portfolio produktowego firmy – niezależnie od branży i wielkości firmy.
Jak wziąć udział w promocji?
- Wejdź na stronę endress.com.pl, wypełnij formularz i wyślij zapytanie ofertowe dotyczące wybranej usługi (przeglądy, uruchomienia*, kalibracje, szkolenia) do 15.03.2022.
- Po wpisaniu w treści formularza bonusu, który Cię interesuje (szkolenie, rabat, Instrumentation Support), otrzymasz odpowiedź z ofertą.
- Po akceptacji oferty, która powinna zostać zrealizowana do końca marca, bonus zostanie zrealizowany.
Spośród bonusów do wyboru jest między innymi darmowe szkolenie dla jednego pracownika z zakresu pomiarów przepływu lub poziomu, do wykorzystania w 2022 r., darmowy miesiąc Instrumentation Support czyli zdalne wsparcie techniczne z gwarantowanym 2-godzinnym czasem odpowiedzi lub rabat 10% na aktualnie zamówioną usługę. Każdy z bonusów jest możliwy do wykorzystania przy zamówieniach usług o wartości minimum 2500 zł netto (z wyłączeniem napraw urządzeń).
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2022 r.
Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.endress.com.pl, regulamin promocji: https://eh.digital/3yImWtv
* W przypadku wyboru usługi uruchomienia z zakupem urządzenia Endress+Hauser Polska nie bierze odpowiedzialności za termin dostawy urządzenia, w związku z czym, jeżeli termin dostawy urządzenia nastąpi po okresie objętym akcją promocyjną – bonus związany ze zniżką na usługę uruchomienia nie zostanie przyznany
Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Ultrakompaktowe wózki podnośnikowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.