Komunikaty PR

ZA NAMI II EDYCJA KONFERENCJI I TARGÓW #JESTEM FACHOWCEM POLBRUK 2023

2023-03-27  |  18:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila Nowakowska
Tok Tok

Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl

 

W konferencji i targach wzięło udział 350 osób. W programie znajdowało się wiele ciekawych wykładów i prezentacji oraz quizy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tematem przewodnim konferencji była idea budowy bardziej przyjaznej dla mieszkańców i środowiska przestrzeni bazującej na materiałach budowlanych o odpowiedniej jakości i parametrach. Obecni usłyszeli o aktualnych trendach w projektowaniu i nowych produktach marki Polbruk. Opowiadał o tym Wojciech Średniawa – Główny Projektant Polbruk S.A. Ważnym zagadnieniem była wodoprzepuszczalność powierzchni z kostki brukowej. Temat ten został zaprezentowany przez Marka Pałasza - Dyrektora ds. Innowacji Technicznych Polbruk S.A. oraz Przemysława Durleja - Pełnomocnika Prezesa ds. wdrażania produktów VAP Bosta-Beton. Podczas konferencji zaprezentowały się firmy należące do Grupy CRH - kluczowego dystrybutora materiałów budowlanych na świecie: Cement Ożarów, Bosta-Beton i Trzuskawica. Gośćmi specjalnymi konferencji w Katowicach były P. Izabela Szarmach i P. Olga Piórkowska, projektantki i prowadzące program TV „Wymarzone Ogrody” HGTV Polska, które od lat zajmują się aranżacją przestrzeni i projektowaniem ogrodów.

 

Najważniejszym punktem spotkania branżowego w Katowicach był prestiżowy konkurs o Puchar Jestem Fachowcem Polbruk 2023. W konkursie startowało 10 brukarskich drużyn, które podjęły się zadania zbudowania aranżacji według zadanego projektu w 1,5 godz. Konkursowi towarzyszyły ogromne emocje.

 

Podczas targów liderzy rynku kostki brukowej zaprezentowali nowości w branży, które warto poznać przed rozpoczęciem wiosennego sezonu 2023. Gospodarz wydarzenia - firma Polbruk przygotowała ogród pokazowy, stanowiska R&D oraz projektowe. W gronie wystawców znalazły się firmy: Catchshift - producent podnośników próżniowych, Sicol - producent chemii budowlanej oraz specjalistycznych spoiw ogniotrwałych i chemoodpornych dla budownictwa, Mascot - producent odzieży roboczej i obuwia ochronnego, Mimal - producent lekkich maszyn budowlanych i narzędzi brukarskich, Kostrabau - dystrybutor tarcz diamentowych i odzieży ochronnej, Probst  - producent narzędzi, wyposażenia i maszyn budowlanych, a także lider technologii odwadniania w Polsce - firma Aco. Swoje stanowiska miały też spółki z Grupy CRH: Trzuskawica - lider w wydobyciu kamienia wapiennego i w produkcji wapna w Polsce, Cement Ożarów - producent cementu i produktów specjalnych oraz Bosta-Beton - producent betonu towarowego.

***

Targi #Jestem Fachowcem Polbruk adresowane są do specjalistów, fachowców, brukarzy oraz firm profesjonalnie trudniących się brukarstwem, a także producentów oraz dystrybutorów produktów komplementarnych dla kostki brukowej. Znaczną część odbiorców stanowią również firmy świadczące usługi wspierające biznes brukarski.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Polbruk S.A. – to jeden z liderów w produkcji kostki brukowej, płyt betonowych oraz małej architektury w Polsce. Stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów – Kostki i płyty, Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Polbruk SA jest laureatem nagrody Superbrands Polska 2020.

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Tok Tok
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł BRAK ZDJĘCIA
2024-08-14 | 10:00

Firma Beko wyróżniona w prestiżowym rankingu TIME

Beko zajęło wysokie, 44. miejsce na prestiżowej liście najbardziej zrównoważonych firm na świecie, przygotowanej przez magazyn TIME i Statistę. W corocznym konkursie udział wzięło 5000 przedsiębiorstw z całego globu,
Przemysł Wydajny magazyn na 49 tys. palet - case study
2024-07-31 | 11:15

Wydajny magazyn na 49 tys. palet - case study

W odpowiedzi na rosnący popyt na urządzenia HVAC, firma TROTEC zdecydowała się usprawnić procesy logistyczne, konsolidując magazyny i tworząc centralne, wydajne centrum dystrybucji
Przemysł Nowe regulacje i trendy: Co czeka polski rynek mebli do siedzenia?
2024-07-31 | 06:31

Nowe regulacje i trendy: Co czeka polski rynek mebli do siedzenia?

Najnowszy raport agencji badawczej MarketHub ujawnia kluczowe trendy i zmiany na polskim rynku mebli do siedzenia. Meble tapicerowane wciąż dominują, jednak meble nietapicerowane odnotowują

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ePłatności z wykorzystaniem portfeli cyfrowych będą już wkrótce dostępne w mObywatelu. Do pilotażu usługi dołączy więcej urzędów

Ponad 50 gmin korzystających z ePłatności w mObywatelu i 82 tys. zrealizowanych transakcji – to dotychczasowy efekt pilotażu tej usługi prowadzonego od ubiegłego roku. Mieszkańcy uczestniczących w nim gmin mogą przez aplikację i portal płacić m.in. podatek od nieruchomości czy podatek rolny albo uiszczać opłaty za śmieci. Do opcji opłacania zobowiązań administracyjnych wkrótce dojdą także płatności z inicjatywy użytkownika, czyli np. opłaty skarbowe ponoszone przy okazji załatwiania różnych spraw urzędowych. Trwają także prace nad wdrożeniem kolejnych metod płatności – do BLIK-a właśnie dołączyły karty płatnicze, a następne będą cyfrowe portfele, czyli Google Pay i Apple Pay.

Ochrona środowiska

Beton z alg czy szkło fotowoltaiczne. Ekologiczne innowacje zmieniają sektor budowlany

Sektor budynków i budownictwa jest największym emitentem gazów cieplarnianych, odpowiadając za 37 proc. globalnych emisji – wynika z danych ONZ. Tradycyjne materiały budowlane, takie jak beton czy cegły, są stopniowo udoskonalane, aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania środowiskowe. – Większość producentów, szczególnie tych dużych, skupia się na tym, aby obniżać koszty ekologiczne produkcji materiałów, tak żeby konsumenci otrzymywali produkt bardziej zrównoważony – ocenia Tomasz Bojęć, partner zarządzający w ThinkCo. Z drugiej strony na rynek wchodzą innowacje, które stosowane w większej skali będą stopniowo zazieleniać budownictwo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.