Komunikaty PR

Purmix w 2019 wyróżniony na Dolnymśląsku!

2020-01-21  |  15:41
Biuro prasowe
Kontakt

Janusz Stasiak
PURMIX

Kliczkowska 15/9
58-100 Świdnica
biuro|purmix.eu| |biuro|purmix.eu
+48 795 098 055
purmix.eu/

Raport rynku izolacji natryskowej to szczegółowa analiza przestrzeni biznesowej, w tym trendy, krajobraz konkurencyjny i wielkość branży. Ponieważ oszczędzanie energii wciąż zyskuje na znaczeniu w głównych branżach biznesowych, udział w rynku piany PUR zyskał godną pochwały przyczepność w ostatnich latach, a szczególnie firmy PURMIX z Dolnegośląska.

Wydaje się, że w celu spełnienia rygorystycznych wytycznych regulacyjnych dotyczących budowy budynków energooszczędnych producenci materiałów budowlanych skoncentrowali się na opracowywaniu innowacyjnych produktów. W rezultacie przemysł pianki poliuretanowej zyskał szeroką popularność, biorąc pod uwagę, że polimery te można wykorzystać do poprawy izolacji osłonowej budynków.

Izolacje te są coraz bardziej rozpoznawane jako pierwszy materiał izolacyjny SPF, który może pomóc w zmniejszeniu dwóch szkodliwych dla środowiska cech poprzednich systemów piankowych. potencjał niszczenia ozonu i potencjał globalnego ocieplenia. Wydaje się, że wprowadzenie tej pianki, było konsekwencją wysiłków podejmowanych przez podmioty z branży piany PUR w celu zwiększenia innowacji w celu zapewnienia rozwoju produktów przyjaznych dla środowiska w nadchodzących latach.

Z uwagi na ogromną popularność SPF jako skutecznego narzędzia ekonomicznego do spełnienia norm wydajności energetycznej i norm regulacyjnych, globalny rynek pianki poliuretanowej w sprayu bez wątpienia osiągnie znaczne zyski w najbliższej przyszłości. Ponadto rosnąca skłonność do budowania zielonych i energooszczędnych budynków stanowiłaby dobrodziejstwo dla całej przestrzeni biznesowej. To właśnie firma PURMIX z Dolnegośląska przyczynia się do środowiska wykonując tą usługę, na tle firm właśnie z tego województwa PURMIX został wyróżniony dzięki solidnemu podejściu do klienta, fachowej pomocy i 100% dokładności.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Przepis na sukces polskiego producenta ogrodzeń Biuro prasowe
2020-02-17 | 13:10

Przepis na sukces polskiego producenta ogrodzeń

- Największą wartością każdej organizacji są pracownicy. To oni tworzą idee, odpowiadają za rozwój, wizerunek marki i osiągnięcia – o swojej filozofii prowadzenia biznesu i
Firma Rusza konkurs Top Payroll Manager Awards
2020-02-14 | 15:10

Rusza konkurs Top Payroll Manager Awards

Rynek pracy zmienia się dynamicznie. Nowe regulacje prawne, zmiany gospodarcze i rosnący postęp technologiczny – to tylko niektóre z czynników, jakie mają bezpośredni
Firma Zatajone długi mikrofirm
2020-02-13 | 10:05

Zatajone długi mikrofirm

Ponad połowa jednoosobowych firm, które rozpoczęły działalność w 2019 r. i w tym samym roku zostały wpisane do Krajowego Rejestru Długów, była już w nim wcześniej notowana

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Sześć na dziesięć mikro-, małych i średnich firm ma duży problem z pozyskaniem kredytu. Szansą dla nich są gwarancje BGK

Sześć na dziesięć mikro-, małych i średnich firm w Polsce miałoby utrudniony dostęp do kredytu bankowego, gdyby nie realizowany przez BGK program gwarancji de minimis. Co czwarta firma w ogóle nie miałaby szans na kredyt, a co trzecia – uzyskałaby go na gorszych warunkach. Program, z którego skorzystało już ok. 160 tys. firm, jak dotąd przyczynił się do utworzenia bądź utrzymania ponad 200 tys. miejsc pracy, a całkowita wartość kredytu objętego gwarancjami to blisko 120 mld zł. Zdecydowana większość przedsiębiorstw deklaruje też, że jego efektami były: stabilizacja sytuacji finansowej firmy, poprawa jej sytuacji rynkowej i wzrost obrotów.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Samorządy walczą ze zmianami klimatycznymi. Zmuszają biznes do działań proekologicznych

Gdyby wszyscy Polacy zdecydowali się korzystać wyłącznie z zielonej energii, emisję CO2 można byłoby ograniczyć o 57 mln ton, czyli 17 proc. rocznej emisji Polski. Jak przekonują eksperci DNB Bank Polska i firmy PwC w raporcie „Kierunki 2020”, styl życia pojedynczych osób nie zmieni w znaczący sposób wpływu na środowisko. Ogromna rola spoczywa na biznesie, jednak to polityka, w tym samorządy, jest w głównej mierze odpowiedzialna za wprowadzanie proekologicznych inicjatyw. Polskie samorządy podpisały deklarację o współpracy na rzecz ochrony klimatu, a powołana koalicja klimatyczna pozwoli do 2050 roku osiągnąć im neutralność klimatyczną.

Handel

Allegro zainwestuje w tym roku 1 mld zł w rozwój platformy. 200 mln ofert i 20 proc. więcej sprzedawców do końca roku

– Przygotowaliśmy na ten rok długą listę innowacji – zapowiada François Nuyts, prezes Allegro. W tym roku ulubiony serwis e-zakupów Polaków​ zainwestuje w rozwój swojej platformy e-commerce’owej 1 mld zł. Skupi się głównie na ulepszeniach w obszarze dostaw i rozwoju usługi Allegro Smart!. Zaproponuje także lepszą wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym i bardziej spersonalizowanych ofertach. Dla sprzedawców pojawią się nowe narzędzia, które ułatwią im rozpoczęcie biznesu i obniżenie jego kosztów. Dzięki temu liczba profesjonalnych sprzedawców w tym roku ma się zwiększyć o 20 proc., a liczba ofert wzrosnąć do 200 mln na koniec roku.

 
 

Farmacja

Skuteczne leczenie raka prostaty jest dostępne dopiero na etapie z przerzutami. Pacjentów z wcześniejszym stadium nowotworu nie obejmuje program lekowy

Rak prostaty jest już najczęściej występującym nowotworem u mężczyzn. Co roku diagnozuje się więcej zachorowań i w coraz młodszym wieku, nawet przed 50. rokiem życia. Ubiegły rok przyniósł pewną poprawę w leczeniu pacjentów z tym nowotworem, ale jest ono dostępne wyłącznie dla chorych z przerzutami. Pacjenci, u których rak prostaty jest oporny na kastrację, ale jeszcze nie dał przerzutów, nie mają dostępu do nowych leków. – Muszą więc czekać, aż ich stan się pogorszy – podkreślają lekarze i oceniają, że jest to nieetyczne. Polska w dalszym ciągu znacząco odbiega od państw Europy Zachodniej w leczeniu tego nowotworu.