realme GT 7 Pro zaoferuje tytaniczną baterią o pojemności 6500 mAh i szybkie ład
Już w listopadzie marka realme zaprezentuje w Polsce swój najnowszy flagowy smartfon - realme GT 7 Pro. Urządzenie wyposażono w procesor Snapdragon 8 Elite, tytaniczną baterię o pojemności 6500 mAh i szybkie ładowanie 120 W.
Bateria w nowym urządzeniu realme wykorzystuje zaawansowaną technologię anody krzemowo-węglowej z wiodącą w branży 10% zawartością krzemu i może wytrzymać temperatury nawet do -30˚C.
Co więcej, realme GT7 Pro jest wyposażony w ultraszybkie ładowanie 120W. Zaledwie 5 minut ładowania zapewnia do 7 godzin rozmów. Urządzenie można naładować do 50% w 13 minut i osiągnąć pełną baterię w imponujące 37 minut. Dla porównania, iPhone 16 Pro Max z akumulatorem 4685 mAh i ładowaniem 20 W, potrzebuje około 35 minut, aby naładować się do 50%.
Jako pierwszy flagowiec wyposażony we flagowy układ Snapdragon 8 Elite, realme GT 7 Pro stoi na czele innowacji. Ten potężny prcoesor, wykonany przy użyciu wiodącej technologii 3 nm, zapewnia znaczną poprawę efektywności energetycznej o 44% i niezwykły wzrost wydajności o 45%. Umożliwia płynną wielozadaniowość, niewiarygodnie szybkie uruchamianie aplikacji i płynne wrażenia z gier, zapewniając użytkownikom możliwość korzystania z pełnego potencjału urządzenia bez żadnych opóźnień i spowolnień.
Premiera nowego produktu zanurzy uczestników w kreatywnej eksploracji rewolucyjnych możliwości Sztucznej Inteligencji w GT 7 Pro, które zaprezentują narzędzia fotograficzne wzmocnione przez obecność AI czy funkcję szkicowania AI do obrazu. realme GT 7 Pro pozwala użytkownikom uwolnić swoją kreatywność i na nowo zdefiniować granice mobilnych możliwości AI.
Więcej wiedzy, lepsze wyniki: szkolenia i webinary z ekspertami Endress+Hauser
Wyniki testów inwentaryzacji RFID na przykładzie producenta spożywczego
Emitel przeprowadził z powodzeniem testy bezzałogowego transportu ładunków
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
IT i technologie
4 mld zł z KPO na e-zdrowie. Trafią m.in. na ucyfrowienie dokumentacji medycznej oraz narzędzia przyspieszające diagnostykę
Polska platforma e-zdrowia jest piątym najbardziej zaawansowanym systemem w UE – wskazuje unijny raport. Mimo że wiele cyfrowych usług w zakresie zdrowia już zostało wdrożone, wciąż są obszary, które wymagają dalszych nakładów i inwestycji. Należą do nich m.in. wdrażanie centralnej e-rejestracji, wykorzystanie danych medycznych i zapewnienie ich interoperacyjności. Teraz inwestycje mogą przyspieszyć dzięki dodatkowym miliardom złotych, które trafią z Krajowego Planu Odbudowy na e-zdrowie. Czas na ich wykorzystanie będzie jednak krótki, więc trzeba się do tego dobrze przygotować.
Ochrona środowiska
Wysokie ceny energii zagrażają konkurencyjności polskiego przemysłu. Firmy muszą zmienić podejście do zużycia energii
Polski przemysł, który wytwarza ok. 1/5 krajowego PKB, jest silnie energochłonny na tle innych krajów UE, a wysokie ceny energii elektrycznej w coraz większym stopniu wpływają na jego konkurencyjność. To zaś stawia sektor przemysłowy pod coraz silniejszą presją pilnej modernizacji i przechodzenia na zieloną energię. – Kluczowym elementem budowy przewagi konkurencyjnej będzie w szczególności zużycie energii, ilość i czas tego zużycia oraz świadome podejście do tego zagadnienia – podkreśla Michał Orłowski z Grupy Tauron.
Transport
Rośnie zapotrzebowanie na szkolenia z gaszenia elektryków. Wiedza na ten temat jest coraz szersza
Temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego aut elektrycznych powraca wraz z rosnącą popularnością zeroemisyjnych napędów. Narosło wokół niego wiele mitów, co może wynikać z braku powszechnej wiedzy o metodach radzenia sobie z pożarem elektryków. Jak podkreślają eksperci, ćwiczenia z gaszenia takich pojazdów stają się niezbędnym elementem oferty szkoleniowej dla strażaków. Tym bardziej że dostępne metody i dobre praktyki stale ewoluują.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.