Rezydencja Winiary pozwala na zmiany w projekcie mieszkań
W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych.
Rezydencja Winiary to inwestycja, która pozwala na zmiany w projekcie mieszkania z uwagi na wczesny etap zaawansowania budowy. Możliwe jest dostosowanie lokali na wszystkich dostępnych kondygnacjach, począwszy od parteru aż do czwartego piętra. Do elementów zmian lokatorskich, które można wdrożyć, należy m.in.: przestawienie ścianek działowych, instalacja sanitarna (prysznic lub wanna) oraz instalacja elektryczna. - Możliwość modyfikacji projektu mieszkań jest atutem w rękach klientów, dzięki któremu wnętrze będzie mieć spersonalizowany charakter oraz maksymalną funkcjonalność. Wszystko to dla satysfakcji przyszłych mieszkańców, co wpływa na ich komfort życia. Jednakże, jeśli ktoś oczekuje zmian w mieszkaniach parterowych, to powinien podjąć sprawnie decyzję. Aktualnie trwają prace związane z budową podziemnej hali garażowej, ale przebiegają one zgodnie z planem i za jakiś czas, podczas stawiania pierwszej kondygnacji, może być za późno na jakiekolwiek zmiany. - powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.
Ostatnie duże mieszkania
W pięciokondygnacyjnym budynku Rezydencji Winiary zaprojektowano 31 mieszkań o różnej powierzchni i ilości pomieszczeń. Aż 26 lokali jest obecnie sprzedanych bądź zarezerwowanych, natomiast ostatnich pięć czeka jeszcze na swojego właściciela. Wolne lokale mieszkalne składają się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz holu. Ich powierzchnia mieści się między 56 a 58,70 mkw. - Mieszkania 3-pokojowe cieszą się dużym zainteresowaniem, przez co jest ich z każdym tygodniem coraz mniej. Duże wnętrza oraz proponowane układy pozwalają na dogodne funkcjonowanie w obrębie własnej przestrzeni. Dodatkową zaletą ich przestronności jest współgranie ze zmianami możliwymi do wdrożenia w projekcie. Duży metraż oraz inwencja przyszłych mieszkańców łączy się w szerokie możliwości aranżacyjne. Wiem, że klienci mają dużą wyobraźnię, więc 3-pokojowe lokale mieszkalne po wprowadzonych udoskonaleniach zachwycą estetyką i funkcjonalnością - podsumował Marek Smogór. Inwestycja powstaje przy ulicy Wyłom w Poznaniu. Tuż obok, także na Winiarach, znajduje się ulica Piątkowska, gdzie deweloper Quadro realizuje swoje kolejne osiedle. W ramach projektu Piątkowska 103 jeszcze w tym roku powstaną 42 mieszkania, od kawalerek do 4-pokojowych. Osiedle będzie gotowe w drugiej połowie tego roku.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.