Rockwell Automation wprowadza na rynek FactoryTalk Design Hub
Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK), największa na świecie firma zajmująca się automatyką przemysłową i transformacją cyfrową, ogłasza uruchomienie FactoryTalk® Design Hub™. Organizacje przemysłowe mogą teraz przekształcić swoje możliwości w zakresie projektowania automatyzacji za pomocą bardziej uproszczonego, produktywnego sposobu pracy opartego na chmurze. Zespoły o różnej wielkości, o różnych kompetencjach i zlokalizowane w różnych miejscach od teraz mogą pracować wydajniej, dzięki ulepszonej współpracy, zarządzaniu cyklem życia i dostępowi na żądanie do oprogramowania w chmurze. Rezultatem jest zwiększona wydajność projektowania, krótszy czas wprowadzania na rynek oraz systemy, które są znacznie tańsze i mniej kosztowne zarówno w budowie, jak i utrzymaniu.
„W nowej erze „pracy z dowolnego miejsca” posiadanie scentralizowanych narzędzi do projektowania na żądanie ma kluczowe znaczenie dla firm, aby skalować produkcję i łatwo dostosowywać się do zmieniających się potrzeb klientów – powiedział Brian Shepherd, starszy wiceprezes ds. oprogramowania i kontroli w firmie Rockwell. „FactoryTalk Design Hub zapewnia inżynierom produkcji dostęp do pełnej gamy narzędzi i możliwości Rockwell Automation w ramach scentralizowanego węzła umożliwiającego pomyślne projektowanie i współpracę w całym zespole i w większym przedsiębiorstwie”.
FactoryTalk Design Hub usprawnia opracowywanie i wdrażanie projektów automatyzacji dla organizacji przemysłowych, przy jednoczesnym przestrzeganiu najnowszych standardów bezpieczeństwa i najlepszych praktyk informatycznych (IT). Umożliwia zespołom dostęp do projektów na żądanie z dowolnej przeglądarki internetowej za pomocą oprogramowania, które jest zawsze aktualne i elastycznie skaluje użytkowników oraz moc obliczeniową, aby sprostać wymaganiom związanym z obciążeniem projektu.
„Cyfrowa transformacja możliwości projektowania automatyzacji wymaga zarówno chmury, aby zmaksymalizować produktywność programistów systemów sterowania, jak również wymaga, aby wszystkie narzędzia programowe były połączone ze sobą cyfrowym wątkiem, aby zmaksymalizować współpracę, skalowalność i produktywność” – mówi Craig Resnick, wiceprezes, ARC Advisory Group. „FactoryTalk Design Hub firmy Rockwell Automation umożliwia bezproblemowe połączenie wątków cyfrowych między narzędziami programowymi do projektowania, wizualizacji, cyfrowego bliźniaka, pamięci masowej i zdalnego dostępu, które zapewniają twórcom systemów sterowania natychmiastowy dostęp na żądanie do wszystkich projektów automatyki, niezależnie od ich lokalizacji, pomagając firmom przyspieszyć ich inicjatywy, od transformacji cyfrowej po konwergencję IT/OT.”
Firmy szukają lepszych sposobów na rozwiązanie swoich najpilniejszych problemów. Tradycyjne podejście do projektowania oprogramowania ogranicza współpracę, skalowalność i produktywność. FactoryTalk Design Hub zajmuje się tymi trzema podstawowymi problemami w zakresie wszystkich potrzeb projektowania przepływu pracy w automatyzacji.
FactoryTalk® Design Studio™ to nowe oprogramowanie dla chmury, stworzone od podstaw w celu poprawy wydajności projektowania systemów. Dostępne zawsze i wszędzie przy użyciu tylko przeglądarki internetowej, nie wymaga pobierania ani instalowania ani odpowiedzialności za konserwację oprogramowania. Począwszy od projektowania sterowników, FactoryTalk Design Studio skraca czas projektowania, wykorzystując nowoczesne praktyki tworzenia oprogramowania i zintegrowany system kontroli wersji. Zespoły mogą współpracować łatwiej niż kiedykolwiek dzięki zautomatyzowanym narzędziom do udostępniania i scalania zmian, a rozmiary projektów mogą być dynamicznie skalowalne dzięki obsłudze wielu kontrolerów w jednym projekcie. FactoryTalk Design Studio jest gotowe do zmiany sposobu tworzenia systemów automatyki przemysłowej.
O firmie Rockwell Automation
Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK), jest światowym liderem w automatyce przemysłowej i transformacji cyfrowej. Łączymy wyobraźnię ludzi z potencjałem technologii, aby rozwijać to, co jest po ludzku możliwe, czyniąc świat bardziej produktywnym i zrównoważonym. Rockwell Automation, z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin, zatrudnia około 23 500 osób w ponad 100 krajach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wdrażamy koncepcję The Connected Enterprise w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych, odwiedź www.rockwellautomation.com.

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie

Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Rząd zapowiada nową strategię wspierającą polski kapitał. Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji państwowych
Premier Donald Tusk podczas otwarcia wiosennej odsłony Europejskiego Forum Nowych Idei zapowiedział nową politykę gospodarczą, opartą na odbudowie i repolonizacji krajowej gospodarki. Przy wyborze wykonawców w państwowych inwestycjach mają być promowane polskie firmy, a zadaniem administracji ma być dbanie o interes narodowy. – Wydaje mi się, że powinniśmy jednak przede wszystkim patrzeć na to, kto i jak skutecznie będzie wspierał polskie firmy, inwestycje, bo to jest to, czego potrzebujemy – ocenia dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.
Finanse
Członek RPP spodziewa się obniżki stóp procentowych już w maju, może nawet o 50 pb. Potem dyskusja o kolejnej obniżce możliwa w lipcu

Nie najlepsze dane z gospodarki w I kwartale roku oraz inflacja o połowę niższa niż w chwili ostatniej obniżki stóp – to zdaniem Ludwika Koteckiego, członka RPP, wystarczająco mocne powody przemawiające za cięciem kosztu pieniądza już na majowym posiedzeniu. W grze może być nawet 50 punktów bazowych na początek, a do końca roku dwa razy tyle. Podwyższona niepewność w globalnej gospodarce spowodowana polityką administracji w Waszyngtonie to dodatkowy czynnik, który powinien wesprzeć decyzję o poluzowaniu polityki pieniężnej.
Prawo
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP. Urząd zyska nowe kompetencje

Zgodnie z procedowaną ustawą Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców stanie się Rzecznikiem Praw Przedsiębiorców i zyska nowe uprawnienia. Wśród nich najważniejsze to możliwość reprezentowania wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, i rolników, a także inicjatywa ustawodawcza. Ustawą w kolejnych tygodniach ma się zająć rząd.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.