Santander Leasing wprowadza bezpłatne odroczenie spłaty rat do 6 miesięcy
Attention Marketing
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
m.sokolowski|attentionmarketing.pl| |m.sokolowski|attentionmarketing.pl
795520960
attentionmarketing.pl/
Santander Leasing wprowadza udogodnienia dla przedsiębiorców. Bezpłatne odroczenie płatności rat i program pomocowy dla dealerów. Działamy razem!
W odpowiedzi na sytuację i w trosce o klientów spółka wprowadza szybką możliwość zmiany harmonogramu i odroczenia rat nawet o 6 miesięcy. Zasady są proste, wnioski mogą być składane zdalnie, będą realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne spółka odstępuje od opłat za odroczenie spłat rat.
W celu skorzystania z propozycji Santander Leasing wystarczy do tego jedynie wniosek klienta, który bezpłatnie i szybko można złożyć poprzez eBOK24.
- Naszym priorytetem jest zmniejszenie poziomu niepewności wśród naszych klientów i wspólne przejście tego trudnego czasu epidemii. Działamy tak, żeby klient mógł szybko i bez zbędnych kroków zmniejszyć obciążenia finansowe w najbliższych 3 lub 6 miesiącach – podkreśla Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający Santander Leasing. - Drugim aspektem aktualnych działań jest profilaktyka. Wprowadziliśmy takie zasady pracy, które zwiększają bezpieczeństwo współpracy dla naszych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Zmniejszamy możliwość rozprzestrzenienia się wirusa – w pierwszej kolejności dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo. Działamy razem, z naszymi klientami, partnerami. – dodaje.
Środki pomocowe dla partnerów biznesowych
Santander Leasing ogranicza negatywny wpływ epidemii koronawirusa na działania z dealerami pojazdów oraz maszyn i urządzeń. Przygotowane są konkretne rozwiązania skierowane właśnie do tych podmiotów, m.in. rezygnujemy z przewidzianych w umowach dodatkowych odsetek lub kar. Jeśli dealer nie zrealizuje założonych planów sprzedażowych, dajemy możliwość wydłużenia terminu płatności odsetek kwartalnych w pożyczce finansującej stok nawet o 90 dni. Dodatkowo wydłużamy do 90 dni możliwość spłaty częściowej lub całkowitej przedmiotów finansowania, dla których zbliża się termin rotacji.
Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z propozycji i wydłużyć termin płatności składają wniosek w formie elektronicznej.
- Działamy razem! Takie hasło przyświeca nam w tych trudnych dniach. Działamy również zgodnie z zasadą - ograniczamy ryzyko, nie biznes. W tym kontekście przygotowane przez nas propozycje mają przede wszystkim zabezpieczyć naszych partnerów biznesowych i dostawców – mówi Jakub Poręcki - dyrektor zarządzający, linia małych i średnich przedsiębiorstw w Santander Leasing. – Jesteśmy przekonani, że takie działania są potrzebne dla zapewnienia ciągłości biznesowej oraz wspólnego przejścia z naszymi partnerami dostawcami przez ten okres – dodaje.
Jak podaje Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR rynek pojazdów w Polsce w pierwszej dekadzie marca zarejestrował 12 105 szt. samochodów osobowych (+5,39 proc.) oraz 1 639 szt. samochodów dostawczych (+34,56 proc.). Łącznie na rynek trafiło 13 744 szt. pojazdów o dmc do 3,5 tony (+8,19 proc). Sytuacja w tym czasie była znacznie lepsza od sytuacji w lutym, gdzie zarejestrowano 43 156 samochodów osobowych oraz dostawczych o DMC do 3,5t, czyli o 11,83 proc. mniej niż przed rokiem.
Vivus zmienia się w Vivigo – nowa nazwa, ta sama wygoda i niezawodność
Przeciwdziałanie zatorom płatniczym i poprawa wskaźników ESG
Smartney wprowadza do swojej oferty ubezpieczenia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Rekordowy przelew dla Polski z KPO. Część pieniędzy trafi na termomodernizację domów i mieszkań
Przed świętami Bożego Narodzenia do Polski wpłynął największy jak dotąd przelew unijnych pieniędzy – nieco ponad 40 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy. Zgodnie z celami UE ponad 44 proc. tych środków zostanie przeznaczona na transformację energetyczną, w tym m.in. termomodernizację domów i mieszkań czy wymianę źródeł ciepła. Od początku tego roku na ten cel trafiło 3,75 mld zł z KPO, które sfinansowały program Czyste Powietrze.
Prawo
W lutym zmiana na stanowisku Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Co roku trafia do niego kilka tysięcy spraw związanych z instytucjami unijnymi
W ubiegłym tygodniu Parlament Europejski wybrał Portugalkę Teresę Anjinho na stanowisko Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Ombudsman przyjmuje i rozpatruje skargi dotyczące przypadków niewłaściwego administrowania przez instytucje unijne lub inne organy UE. Tylko w 2023 roku pomógł ponad 17,5 tys. osobom i rozpatrzył niemal 2,4 tys. skarg.
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.