Komunikaty PR

Smart pokój dla studenta. Rozwiązania na każdą kieszeń.

2021-10-25  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dominika Przewoźnik
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl

Rozwiązania smart nie zawsze muszą być bardzo kosztowne. Takie są urządzenia smart marki Woox, które oferują wiele nowoczesnych funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo w naszych mieszkaniach. Jesteś studentem, studentką lub wynajmujesz mieszkania? Zajrzyj do tego artykułu i sprawdź nasze pomysły.

Posiadanie urządzeń z funkcją smart, to nie jest już luksus dla wybranych. Z marką Woox możesz stworzyć nowoczesny pokój, nawet ze “studenckim” budżetem. 

 

Wyraź siebie — stwórz nastrój światłem

Nie każdy studencki pokój jest tym wymarzonym — z ulubionym kolorem ścian i ładnymi meblami. Dotyczy to zwłaszcza wynajmowanych mieszkań, w których nie zawsze możemy ingerować w wystrój. Oczywiście, takie elementy dekoracyjne jak np. kwiaty, zasłony, świeczki itp. pomogą nam poczuć się bardziej jak “u siebie”. Jest jednak jeszcze jeden prosty sposób na odmianę wnętrza. Są to smart żarówki i listwy LED, dzięki którym możesz stworzyć niesamowity nastrój światłem

Oferta marki Woox jest bogata w tego typu urządzenia, a ich ceny zaczynają się już od 65 zł. Wszystkie smart produkty Woox posiadają możliwość podłączenia do domowej sieci WiFi. A dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość zdalnego sterowania światłem przy użyciu np. smartfona. 

Korzystanie ze smart funkcji żarówek jest możliwe za pośrednictwem darmowej aplikacji Woox Home. Jakie funkcje tam znajdziemy?

  • Możliwość zmiany koloru oraz natężenia światła w zależności od indywidualnych potrzeb.
  • Możliwość stworzenia własnego harmonogramu rodzaju oświetlenia w pomieszczeniu.
  • Korzystanie z kilku predefiniowanych scen dedykowanych do czytania, odpoczynku, aktywności czy imprezy.
  • Kompatybilność z Amazon Alexa, Google Assistant czy IFTTT umożliwia sterowanie żarówką poleceniami głosowymi

 

Nauka w komfortowych warunkach

Kolokwia, egzaminy, testy, to codzienność każdego studenta. Oczywiście wiedza sama nie wejdzie to głowy, to jednak można jest kilka smart sposobów, aby poprawić sobie warunki do nauki. Funkcjonalnym urządzeniem w mieszkaniu studenckim może być smart wtyczka lub listwa. Dlaczego? Dlatego, że sprzętami podpiętymi do takiej wtyczki można sterować zdalnie i włączać lub wyłączać je jednym kliknięciem w telefonie. 

Tak samo, jak w przypadku smart żarówek, zarządzanie listwą lub wtyczką odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Woox Home. Przykładowo, pozwala ona na stworzenie własnego harmonogramu i decydowania kiedy podczas nieobecności w domu ma się włączyć lub wyłączyć np. bojler, lampka, czy jakiekolwiek inne urządzenie elektryczne. 

Smart funkcje nie tylko mogą poprawić komfort, bezpieczeństwo, ale także pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. 
 

 

Bezpieczeństwo

Każdy z nas potrzebuje własnej prywatnej przestrzeni. W mieszkaniach studenckich bardzo często zdarza się tak, że w jednym lokalu mieszkają osoby, które się nie znajdą. Aby poprawić zarówno komfort jak i bezpieczeństwo lokatorów, można zamontować dodatkowe zabezpieczenie do drzwi pokojowych — elektroniczny smart zamek. 

Elektroniczny Smart Zamek Woox, R7056 pozwala na otwieranie drzwi przy pomocy smartfonu/tabletu, karty RFID lub specjalnego kodu. Dzięki temu problem zgubionych kluczy staje się przeszłością, a osoba wynajmująca pokój nie musi się już martwić o rzeczy osobiste pozostawione w środku. 

Co ważne, montaż takiego urządzenia jest bardzo prosty. Zamek przeznaczony jest do montażu wewnętrznego, w miejsce standardowej istniejącej wkładki zamka, pozwala na bezproblemowe dopasowywanie do większości standardowych drzwi o grubości od 55 do 105 mm.


 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:

Netinet sp. z.o.o.

ul. Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Projekt Zero2
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.