Sony Electronics rozszerza serię DWX o nowy nadajnik DWT-30
Seria bezprzewodowych mikrofonów i nadajników Sony DWX, rozszerza się o nowy, cyfrowy, bezprzewodowy nadajnik typu plug-on – DWT-P30, który zastąpi model DWT-P01N. To idealne rozwiązanie do realizacji dźwięku w studiu, podczas elektronicznego zbierania wiadomości (ENG) oraz w plenerze. Wraz z odbiornikiem DWX i nadajnikami bodypack, nowy nadajnik tworzy wszechstronny system mikrofonów bezprzewodowych do użytku z kamerą, w tym UniSlot® i nagrywania w plenerze.
Do jego najważniejszych cech należą:
- Jednoczesna praca wielokanałowa na wąskim paśmie z odstępami 375 kHz i strojenie szerokopasmowe przy maksymalnej częstotliwości 148 MHz
- Wysoka jakość dźwięku dzięki technologii CODEC MODE4
- Priorytet jakości dźwięku
- Zapewnienie wiernego odwzorowania
- Utrzymanie stabilności transmisji
- Małe opóźnienie
- Możliwość wyboru mocy wyjściowej RF (2 mW / 10 mW / 25 mW)
- Długi czas pracy na baterii (ok. 6 godzin)
- Zdalne sterowanie ustawieniami nadajnika przy użyciu funkcji Cross Remote

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.