Komunikaty PR

Coccodrillo Champion Kids Duathlon Czempiń 2021

2021-09-16  |  17:00

Już w najbliższy piątek 17 września mali miłośnicy sportu mogą wziąć udział w Coccodrillo Champion Kids Duathlon Czempiń 2021. Podobnie jak w poprzednich latach to właśnie zawody dla dzieci i młodzieży otwierają największą imprezę duathlonową w Polsce i jedną z największych w Europie.

Coccodrillo Champion Kids Duathlon to impreza towarzysząca i poprzedzająca Champion Man Duathlon Czempiń, największe zawody duathlonowe w Polsce. Od pierwszej edycji, która odbyła się w 2016 r. sponsorem tytularnym Champion Kids Duathlon jest firma Coccodrillo — znana rodzicom polska marka ubrań dla niemowląt i dzieci do 14 roku życia.  Zawodom towarzyszy akcja charytatywna na rzecz działającego w Czempiniu, stowarzyszenia JASIEK, które wspiera osoby chore oraz niepełnosprawne.

Już po raz piąty Coccodrillo jest sponsorem tytularnym Champion Kids Duathlon Czempiń. Impreza ta spotyka się z dużym uznaniem rodziców – w tym również naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma aktywność fizyczna w życiu każdego człowieka, dlatego z ogromną przyjemnością wspieramy dzieci i młodzież w odkrywaniu ich sportowych pasji — komentuje Paulina Żaczyk p.o. kierownika marketingu Coccodrillo.

Zawody odbędą się w piątek 17 września w godzinach popołudniowych. W zmaganiach mogą wziąć udział dzieci już od 1. roku życia, a ponieważ najmłodsi zawodnicy nie mają jeszcze swoich czasówek, mogą skorzystać z chodzików, taczek oraz innych sprzętów — liczy się przede wszystkim uśmiech zawodników i dobra zabawa. Na młodych śmiałków czeka pakiet sportowy wraz z pamiątkową koszulką ufundowaną przez firmę Coccodrillo.

Jak co roku zawody rozpoczną zmagania najmłodszych sportowców w wieku 1-2 lata (Kids 1) oraz 3-4 lata (Kids 2). W obydwóch kategoriach najważniejsza jest zdrowa rywalizacja i zachowanie zasad fair-play, dlatego wszystkie dzieci do 4. roku życia, które dotrą na linie mety są zwycięzcami. Wspomniane kategorie wiekowe — Kids 1 oraz Kids 2, a także Kids 3 (sportowcy w wieku 5-6 lat), będą zaczynały zawody od jazdy na rowerze, a kończyły je biegiem. Natomiast, starsi zawodnicy (7-15 lat) wystartują w klasycznym duathlonie, czyli: bieg-rower-bieg.

Coccodrillo Champion Kids Duathlon to doskonała przygoda dla każdego dziecka, które rozpiera energia. Podczas zawodów młodzi sportowcy będą mogli sprawdzić się w niecodziennym wyzwaniu i poczuć ducha rywalizacji zgodnie z zasadami fair play — podsumowuje Paulina  Żaczyk.

Chcąc zgłosić udział dziecka w zawodach Coccodrillo ChampionKids Duathlon należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Nowe funkcje Suunto 9 Peak. Biuro prasowe
2021-10-20 | 01:00

Nowe funkcje Suunto 9 Peak.

Październik przyniósł nam wyjątkowe aktualizacje w nowoczesnych zegarkach sportowych Suunto 9 Peak. Wśród nich, między innymi, nowa funkcja, która pokazuje, jak szybko
Sport BETFAN podaje, czy Polacy pojadą na mundial
2021-10-04 | 13:30

BETFAN podaje, czy Polacy pojadą na mundial

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, piłkarska drużyna Biało-Czerwonych wywalczy drugie miejsce w grupie i możliwość zagrania w barażach o awans na mistrzostwa świata.
Sport Sportowe emocje i dobra zabawa – Circle K na 43. Maratonie Warszawskim
2021-09-30 | 16:00

Sportowe emocje i dobra zabawa – Circle K na 43. Maratonie Warszawskim

Tegoroczna edycja 43. Maratonu Warszawskiego przeszła już do historii. Zacięta rywalizacja, ale też dobra zabawa charakteryzowała ten wyjątkowy bieg, który na jeden dzień zdominował

Więcej ważnych informacji

Handel

Rektor Uczelni Łazarskiego: Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga ponownych konsultacji. Wątpliwości budzi zgodność z prawem części przepisów [DEPESZA]

– W tym projekcie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa pojawiły się całkowicie nowe przepisy, dotyczące choćby spółki pod nazwą Polskie 5G czy funduszu celowego na rzecz strategicznej sieci bezpieczeństwa. Dlatego potrzebne są ponowne konsultacje – ocenia prof. Maciej Rogalski, rektor Uczelni Łazarskiego. Jak podkreśla, już przy poprzednich wersjach nowelizacji były zgłaszane liczne uwagi z rynku, ale zostały one uwzględnione tylko w niewielkim stopniu. Aktualna wersja projektu nadal zawiera więc szereg wad prawnych i jest wątpliwa pod kątem zgodności z międzynarodowym, unijnym, a nawet polskim prawem.

Bankowość

Kredytobiorcy rezygnują z procesów frankowych w obawie przed wysokimi kosztami. Teraz będą mogli je wytoczyć bez kosztów i opłat początkowych

– Orzecznictwo sądowe jest w tej chwili bardzo przyjazne sprawom konsumenckim – mówi Anna Lengiewicz z kancelarii LWB Lengiewicz Wrońska i Wspólnicy. W sprawach sądowych dotyczących tzw. polisolokat i kredytów frankowych szanse na wygraną sięgają nawet 80–90 proc. Jednak większość konsumentów nie podejmuje żadnych kroków, aby odzyskać swoje pieniądze, obawiając się utraty kolejnych środków na opłacenie prawników i kosztów sądowych. W tym miesiącu ruszył dedykowany im program RePlan, który zapewnia finansowanie takich spraw. Kredytobiorca może w nim liczyć na obsługę prawną i pełne pokrycie kosztów postępowania, a wynagrodzenie zapłaci tylko w przypadku wygranej sprawy.

Transport

Drony przyszłością rynku usług transportowych. Dzięki nim przesyłki mogą być tańsze nawet o 80 procent

Na lotniskach całego świata coraz częściej wykorzystywane są drony cargo. Użycie ich do transportu nawet kilkuset kilogramowych paczek  pozwala obniżyć koszt nawet o 80 proc. Bezzałogowce są już używane między innymi w Australii do dystrybucji leków dla mieszkańców terenów wiejskich. Spółka wyspecjalizowana w transporcie dronowym działa także w Polsce, na lotnisku w Katowicach. Zdaniem analityków rynek logistyki z użyciem dronów wzrośnie w ciągu kilku lat niemal trzykrotnie.

Problemy społeczne

Kolejna pandemia może się pojawić już za sześć–osiem lat. Obecna ujawniła braki w systemie zarządzania kryzysowego

Pandemia COVID-19 pokazała, że polski system ochrony zdrowia nie jest przygotowany na kolejny kryzys o takiej skali – wskazują eksperci Instytutu Jagiellońskiego i postulują systemowe reformy. W raporcie „Jak przygotować polską ochronę zdrowia na kolejne epidemie?” rekomendują wdrożenie 100 działań niezbędnych, żeby przygotować się na wypadek kolejnego zagrożenia epidemicznego. To m.in. efektywniejsze zarządzanie kadrami medycznymi, implementacja technologii mobilnych i rozwiązań IT przydatnych w walce z pandemią, ale i opracowanie odpowiednich strategii komunikacji na czas kryzysu, aby przeciwdziałać manipulacjom opinii publicznej.