Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

2020-01-31  |  10:30

Na nowym osiedlu blisko połowa mieszkań będzie mieć powierzchnię do 45 m kw. To szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców. 

Niewielkie mieszkanie w dogodnej lokalizacji to rozwiązanie, które wybiera spora grupa klientów, między innymi wtedy, gdy jest to ich pierwsze własne lokum. - Nieduży metraż gwarantuje niższą cenę, co ma znaczenie, kiedy budujemy swoją zdolność kredytową, a następnie ustalamy budżet na wykończenie. Warto kierować się też lokalizacją, aby żyło nam się wygodnie, a w razie potrzeby nieruchomość była atrakcyjna na rynku wtórnym – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

 

Deweloper aktualnie buduje osiedle Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe i kawalerki). – Do tej pory osoby, którym nie udało się zakupić niewielkiego mieszkania w rynku pierwotnym, kierowały swoje kroki ku rynkowi wtórnemu. Stąd decyzja, żeby szczególnie mieszkań 2-pokojowych było w naszej inwestycji więcej. Chcemy tę grupę klientów przekonać, by poczekali na zupełnie nowe mieszkanie na naszym osiedlu, a dodatkowym atutem jest możliwość wykończenia według własnych preferencji – podkreśla Michał Wawrzyniak. Ceny zaczynają się od 7100 zł brutto / m kw. Dostępne w sprzedaży są też większe metraże, aż do 80 m kw. Inwestor, Grupa Partner przygotuje dodatkowe udogodnienia osiedlowe, jak: boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Trwają już prace budowlane, a ich ukończenie jest planowane na I kwartał 2021.

Deweloper Grupa Partner przygotowuje też zupełnie nową inwestycję, Jarochowskiego 81 na poznańskim Grunwaldzie. Do dyspozycji klientów będzie 28 lokali w budynku wielorodzinnym, o powierzchni od 30 do 132 m kw. Rozpoczęła się już sprzedaż mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości TEAL Z NOWYM NAJEMCĄ. DO OFF PIOTRKOWSKA CENTER WPROWADZA SIĘ NEST LEASING S.A Biuro prasowe
2024-12-04 | 07:00

TEAL Z NOWYM NAJEMCĄ. DO OFF PIOTRKOWSKA CENTER WPROWADZA SIĘ NEST LEASING S.A

Do grona najemców biurowca TEAL w zarządzanym przez OPG Property Professionals OFF Piotrkowska Center dołącza nowa firma leasingowa – Nest Leasing S.A. Zajmie blisko 250 m2
Nieruchomości Langowski Logistics nowym najemcą w MLP Pruszków II
2024-12-03 | 11:00

Langowski Logistics nowym najemcą w MLP Pruszków II

MLP Group podpisało umowę najmu z Langowski Logistics, wiodącym operatorem logistycznym specjalizującym się w międzynarodowym transporcie kontenerowym. Firma zajmie łącznie ponad 5,6 tys.
Nieruchomości Co czeka rynek nieruchomości? Komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home
2024-12-03 | 01:00

Co czeka rynek nieruchomości? Komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home

Rynek nieruchomości w Polsce przechodzi obecnie przez fazę istotnych zmian, które wpływają zarówno na ceny mieszkań, jak i dynamikę sprzedaży. W III kwartale 2024 roku, po

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.