STATUETKA KLINIKA VIP-A DLA DRZAZGA CLINIC
Już po raz 8. w Warszawie odbyła się Gala VIP organizowana przez magazyn VIP, podczas której wręczane były statuetki za działalność biznesową w bieżącym roku. Laureatką nagrody Klinika VIP-a została Beata Drzazga za centrum medycyny estetycznej Drzazga Clinic, którego jest właścicielką.
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę mogą liczyć najlepsi w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi, medycynę i ochronę zdrowia, aż po osiągnięcia w sferze kultury. W tym roku nagrodę w kategorii Klinik Medycyny Estetycznej otrzymała Drzazga Clinic, której twórcą jest Beata Drzazga.
- Jest mi niezmiernie miło, że moje najmłodsze biznesowe dziecko, czyli Drzazga Clinic, otrzymało statuetkę Klinika VIP-a. Nasze główne motto, którym się kierujemy jest takie, że „Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy je zauważyć”. Czuję dumę, że dzięki mojemu zespołowi, gdyż na co dzień to oni stają na wysokości zadania, by odpowiednio zadbać o każdego pacjenta, udało nam się stworzyć takie miejsce jak Drzazga Clinic i pomagać klientom zniwelować niektóre mankamenty w wyglądzie, które często są powodem wielu ich kompleksów oraz uzewnętrznić skrywane dotychczas piękno – mówi Beata Drzazga, twórca Drzazga Clinic.
Kobiety i mężczyźni coraz odważniej dążą do osiągnięcia sukcesu zawodowego, zakładają i rozwijają firmy na skalę międzynarodową, obejmują coraz wyższe stanowiska czy angażują się w prospołeczne inicjatywy. Dlatego docenienie firmy czy działań poprzez otrzymanie nagrody jest niezwykle budujące i wartościujące. Beata Drzazga jest wielokrotną laureatką nagród branżowych otrzymywanych za działalność swoich firm oraz za aktywność społeczną. Tylko w 2020 roku otrzymała statuetki: „Serce za serce w walce z koronawirusem”, „Lider z powołania – Why Story”, „Solidna Firma” za 2019 rok, „Firma z sercem UNICEF”, a w piątek do grona statuetek dołączyła „Klinika VIP-a”. Łącznie statuetek ma już ponad 170.
- Każda nagroda, czy certyfikat, które otrzymuję za działalność moich firm, ale również i przede wszystkim, za aktywność społeczną ogromnie mnie cieszą i pokazują, że to, co robię ma sens. Swoim pacjentom, którymi opiekujemy się w BetaMed S.A. oddaję całe swoje serce i staram się by czuli się jak u siebie w domu. To samo w Drzazga Clinic. Dlatego cieszę się i dziękuję za wsparcie, które otrzymuję od bliskich, współpracowników i osób, które we mnie uwierzyły - dodaje Drzazga.
Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę
Świąteczny eko-prezent dla mieszkańców Szczecina
Startuje konkurs "Pulsu Biznesu" na Biznesową Książkę Roku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Ministerstwo Finansów chce objąć akcyzą wkłady do e-papierosów. Eksperci prognozują upadek polskich producentów i wzrost szarej strefy
Projekt nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym przewiduje objęcie podatkiem akcyzowym nowych kategorii wyrobów, w tym wielorazowych papierosów elektronicznych czy podgrzewaczy tytoniu. W tym pierwszym przypadku ustawodawca chce opodatkować nie tylko samo urządzenie, ale także POD, czyli wkład do niego. Organizacje przedsiębiorców i plantatorów tytoniu ostrzegają, że to prowadziłoby do sytuacji, w której jeden produkt byłby opodatkowany dwu-, a nawet trzykrotnie, z negatywnymi skutkami dla obrotu gospodarczego w Polsce.
Polityka
Przyszłość relacji transatlantyckich wśród głównych tematów posiedzenia PE. Europa jest gotowa do współpracy
Na pierwszej w tym roku sesji Parlamentu Europejskiego europosłowie będą debatować nad przyszłością relacji na linii UE–USA. Przewodnicząca PE Roberta Metsola podczas otwarcia sesji podkreśliła, że obecne realia polityczne będą wymagały odnowionego sojuszu transatlantyckiego, a Europa jest gotowa do współpracy z administracją 47. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump w swoim przemówieniu po zaprzysiężeniu zapowiedział wysiłki na rzecz kończenia wojen i wprowadzania pokoju na świecie.
Handel
W tym roku import cementu z Ukrainy może przekroczyć milion ton. To oznacza problemy polskich producentów
Polscy producenci cementu obawiają się silnej konkurencji z Ukrainy. W ubiegłym roku import tego surowca zza wschodniej granicy wyniósł ok. 600–700 tys. t, prawie dwa razy więcej niż rok wcześniej. W kolejnych miesiącach dynamika może jeszcze przyspieszyć, dlatego sektor apeluje o kontyngenty ilościowe lub inny rodzaj wsparcia ze strony UE. Bez tego trudno będzie mu rywalizować z producentami z Ukrainy i innych państw, które nie muszą spełniać klimatycznych wymogów UE.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.