Super-Pharm współpracuje z InPost
Super-Pharm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozszerzając dostawy o jedną z najwygodniejszych, a w dodatku najbardziej ekologicznych opcji. Od teraz zamawiając produkty z drogerii internetowej można odebrać je w Paczkomatach firmy InPost. To kolejny krok w stronę zrównoważonego rozwoju sieci.
Szeroki asortyment produktów, krótki czas realizacji zamówień i profesjonalne podejście do obsługi klienta – te cechy wyróżniają Super-Pharm na rynku e-commerce. Działając w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju oraz dbając o zwiększanie komfortu zakupów sieć idzie o krok dalej nawiązując współpracę z firmą InPost – najszybciej rosnącą platformą dostaw dla e-commerce w Europie.
Rozwój sklepu internetowego jest jednym z filarów naszej strategii. Od ponad dwóch lat stale poszerzamy asortyment i stawiamy na nowoczesne, przyjazne dla użytkowników rozwiązania. Klienci doceniają szeroką ofertę oraz prosty, a zarazem bezpieczny dostęp do zakupów online. – mówi Remigiusz Chrzanowski, członek zarządu Super-Pharm Poland. – Zależy nam, aby rozwój naszej sieci przebiegał w sposób zrównoważony. Mamy świadomość, że podejmowane przez nas decyzje mają wpływ na otaczające nas środowisko, dlatego do współpracy wybieramy partnerów, którzy podzielają te same wartości. Paczkomaty firmy InPost to przełomowe rozwiązanie na światowym rynku, pozwalające na redukcję emisji CO2 nawet o 14 ton rocznie. Cieszymy się, że od teraz możemy wspólnie działać na rzecz zielonej rewolucji rynku e-commerce.
Paczkomaty zrewolucjonizowały dostawę w e-commerce, zapewniając wygodny sposób nadawania, odbioru i zwrotu paczek w dowolnym momencie, poprzez sieć wygodnie zlokalizowanych i łatwych w obsłudze punktów. Jest to jeden z najbardziej ekologicznych sposobów wysyłki –już teraz redukuje emisję CO2 nawet o 75%. Przyczynia się do zmniejszenia wpływu samochodów dostawczych na globalne ocieplenie nawet do 3 razy w porównaniu z tradycyjną dostawą kurierską do domu na etapie ostatniej mili (w terenie miejskim) oraz nawet do 13 razy w terenie pozamiejskim.
Nie bez powodu to jedna z najchętniej wybieranych przez kupujących form dostawy – średni czas odbioru to zaledwie 7 sekund. Ponadto wszystkie Paczkomaty są czynne całą dobę, a liczba punktów odbioru na ternie kraju przekroczyła już 11 000. Od teraz zakupy zrobione na stronie www.superpharm.pl do godziny 12:30 trafią do wybranego Paczkomatu już następnego dnia roboczego.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.