SwipBox wprowadza wieloletnią gwarancję na baterie w automatach zewnętrznych
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Producent automatów paczkowych, SwipBox wprowadził 10-letnią gwarancję na baterie dla nowych, zewnętrznych urządzeń z linii Infinity.
Zaawansowane technologicznie, zewnętrzne automaty Infinity są obsługiwane za pomocą dedykowanej aplikacji poprzez Bluetooth i nie wymagają podłączenia do prądu. Dzięki temu ich instalacja jest łatwa oraz szybka, ponieważ nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła zasilania ani połączenia z Internetem.
Wiemy, że baterie w naszych automatach są w stanie wytrzymać nawet 10 lat. Na rynku pojawiło się jednak wiele sceptycyzmu, co do naszego stwierdzenia. Dlatego właśnie objęliśmy stosowane bateria gwarancją, aby pozbawić naszych partnerów jakichkolwiek wątpliwości, że warto nam zaufać. Jeśli z jakiegoś powodu bateria przestanie działać przed wskazanym okresem, po prostu zostanie przez nas wymieniona. Jest to bardzo łatwy proces, który może zostać zrealizowany przez każdego z nas – powiedział Jens Rom, CEO SwipBox.
Nowa, 10-letnia gwarancja na baterie wpisuje się w ogólną strategię SwipBox, której celem jest zapewnienie możliwie najniższego, całkowitego kosztu utrzymania automatów. – Urządzenia Infinity zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je zainstalować w mniej niż 10 minut. Nie wymagają dedykowanego zasilania, Wi-Fi, ani łączności mobilnej, co znacznie obniża koszty instalacji. Zasadniczo, potrzebują wyłącznie płaskiej powierzchni. Posiadamy ponad 400 automatów zainstalowanych na północ od koła podbiegunowego. Upewniliśmy się w ten sposób, że baterie działają zgodnie z oczekiwaniami nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach – dodał CEO SwipBox.
SwipBox zamknął 2022 rok z rekordową liczbą ponad 15 tysięcy wyprodukowanych automatów, co jest zasługą nowych, dużych kontraktów. – Mamy nadzieję, że w 2023 roku będziemy rozwijać się w podobnym tempie, jak w latach ubiegłych. Nie widzimy powodu, dla którego trajektoria wzrostu nie miałaby być kontynuowana, tym bardziej że cały czas obserwujemy duże zainteresowanie naszymi produktami. Nasze plany są oparte na automatach Infinity, ale również narzędziu o nazwie „Generator lokalizacji”, który został wprowadzony na rynek w listopadzie – podsumował Jens Rom.
Generator lokalizacji opiera się na sztucznej inteligencji i jest narzędziem samouczącym, które wspiera firmy w poszukiwaniu odpowiednich lokalizacji dla swoich automatów. Łączy publiczne źródła danych, mapy czy Google Street View dla wzmocnienia wydajności w zakresie planowania gęstej sieci urządzeń.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

D. Joński: Nie wiemy, co zrobi Rosja za dwa–trzy lata. Według duńskiego wywiadu może zaatakować kraje nadbałtyckie i musimy być na to gotowi
Zdecydowana większość krajów unijnych wskazuje na potrzebę wzmocnienia zdolności obronnych Europy w obliczu coraz bardziej złożonego geopolitycznego tła. Wywiady zachodnich państw wskazują, że Rosja może rozpocząć konfrontację z NATO jeszcze przed 2030 rokiem. Biała księga w sprawie obronności europejskiej „Gotowość 2030” zakłada m.in. ochronę granic lądowych, powietrznych i morskich UE, a sztandarowym projektem ma być Tarcza Wschód. – W budzeniu Europy duże zasługi ma polska prezydencja – ocenia europoseł Dariusz Joński.
Transport
Duże magazyny energii przyspieszą rozwój transportu niskoemisyjnego w Europie. Przyszłością może być wodór służący jako paliwo i nośnik energii

Zmiany w europejskim transporcie przyspieszają. Trendem jest elektromobilność, zwłaszcza w ramach logistyki „ostatniej mili”. Jednocześnie jednak udział samochodów w pełni elektrycznych w polskich firmach spadł z 18 do 12 proc., co wpisuje się w szerszy europejski trend spowolnienia elektromobilności. Główne bariery to ograniczona liczba publicznych stacji ładowania, wysoka cena pojazdów i brak dostępu do odpowiedniej infrastruktury. – Potrzebne są odpowiednio duże magazyny taniej energii. Przyszłością przede wszystkim jest wodór – ocenia Andrzej Gemra z Renault Group.
Infrastruktura
W Polsce w obiektach zabytkowych wciąż brakuje nowoczesnych rozwiązań przeciwpożarowych. Potrzebna jest większa elastyczność w stosowaniu przepisów

Pogodzenie interesów konserwatorów, projektantów, inwestorów, rzeczoznawców i służby ochrony pożarowej stanowi jedno z największych wyzwań w zakresie ochrony przeciwpożarowej obiektów konserwatorskich. Pożary zabytków takich jak m.in. katedra Notre-Dame w Paryżu przyczyniają się do wprowadzania nowatorskich rozwiązań technicznych w zakresie ochrony przeciwpożarowej. W Polsce obowiązuje już konieczność instalacji systemów detekcji. Inwestorzy często jednak rezygnują z realizacji projektów dotyczących obiektów zabytkowych z uwagi na zmieniające się i coraz bardziej restrykcyjne przepisy czy też względy ekonomiczne.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.