SZLACHETNA KOSTKA BRUKOWA CZY PŁYTY TARASOWE?
Szlachetna kostka brukowa to zachowana precyzja wymiarowa, trwałość barw i staranne wykończenie nawierzchni. Wszystko co zamyka się w zwrocie jakość kostki brukowej. Płyty tarasowe to gładka nawierzchnia o delikatnym rysunku. Korfu łączy obie możliwości.
Duża kwadratowa płyta, duża kwadratowa kostka i prostokąt o długości boków równych ich wymiarom są podstawą do tworzenia charakterystycznego rysunku nawierzchni. Nawierzchnia Korfu tworzy harmonijny wzór, który dopasowuje się do otaczającej architektury i żywej zieleni ogrodu. Korfu to kostka z mikrofazą. Nawierzchnia jest gładka i komfortowa w użytkowaniu.
Pełne dopasowanie gwarantuje odpowiednia barwa. Jaki kolor kostki brukowej? Do architektury nowoczesnej odpowiednie będą: szary i grafit. Barwne melanże pozwolą się dopasować do indywidualnych gustów i stylów architektonicznych. Co to jest color-mix? Technologia barwienia kostki brukowej nie pozostawia niczego przypadkowi. Color-mix gwarantuje czyste i efektowne barwy nawet na małej powierzchni. Nawierzchnia obserwowana z dystansu daje wrażenie bloków wyciętych z naturalnej skały.
Jaki impregnat do kostki brukowej? Korfu nie potrzebuje impregnacji. Uszczelnienie następuje podczas procesu produkcji i obejmuje całą masę tworzącą kostkę. Jest przez to skuteczniejsze i trwalsze (SMC - System Czystej Nawierzchni) od impregnacji powierzchniowej.
KOSTKI / PŁYTY TARASOWE KORFU Wymiary: 19,8 x 19,8 cm; 39,8 x 39,8 cm; 19,8 x 39,8 cm Grubość: 6 cm Kolorystyka: szary, grafit (gładki); kasztanowy, stalowy, muszlowy (color-mix) Producent: Buszrem |

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.