Komunikaty PR

TRAFFIT – polski start-up dostrzeżony przez Facebooka

2021-11-26  |  12:02
Biuro prasowe

Czy polskie start-upy mają szansę zostać dostrzeżone na arenie międzynarodowej? Oczywiście! Jedną z takich firm jest TRAFFIT – oferujący innowacyjny system do automatyzacji rekrutacji. Firma została doceniona przez Facebooka i znalazła się w gronie wyróżnionych organizacji, które mogły zaprezentować swoje osiągnięcia podczas wspólnego spotkania. To jednak nie koniec dobrej passy firmy – TRAFFIT może pochwalić się również zdobytą nagrodą i odważnymi planami.

 

Rozmowa na szczycie

Spotkanie z władzami najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie to ważne wydarzenie, o którym marzy zapewne niejeden przedsiębiorca. Facebook wybrał zaledwie 6 firm z Europy Środkowo-Wschodniej, by omówić możliwości, jakie platforma daje młodym organizacjom.

To dla nas niezwykłe wyróżnienie znaleźć się w gronie niewielu firm, które miały okazję porozmawiać z najważniejszymi osobistościami Facebooka. Cieszymy się, że nasza praca jest dostrzegana również poza Polską i sądzimy, że pomoże nam to w jeszcze intensywniejszym rozwoju. – mówi Adrian Wolak, CEO TRAFFIT.

To nie pierwszy raz, gdy TRAFFIT został dostrzeżony przez tę międzynarodową korporację. Facebook wybrał firmę jako jedyną w Polsce, która ma możliwość publikacji ofert na portalu społecznościowym – na całym świecie wyróżnienie to spotkało zaledwie 30 przedsiębiorstw!

 

Nagroda w branży HR

Firma doceniana jest również w Polsce. TRAFFIT zyskał niemałe wyróżnienie – główną nagrodę w konkursie HR Dream Team organizowanym przez portal Pracuj.pl. Nagrodę w kategorii „Rozwój talentów w organizacji” zapewnił firmie projekt TRAFFIT Pathways, którego założeniem jest umożliwienie pracownikom przejrzystego systemu awansów i rozwoju.

Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy dokładnie znają kryteria, które powinni spełnić, by otrzymać awans, a także swoje zadania i obowiązki. Tak mogą zaplanować własną drogę kariery. To również transparentny system wynagrodzeń.
 

Ambitne plany na przyszłość

TRAFFIT nie spoczywa jednak na laurach. Zespół pracuje obecnie nad pierwszą w Polsce bazą firm rekrutacyjnych. Będzie to darmowa platforma zrzeszająca agencje z całego kraju, która ułatwi osobom kontakt z rekruterami w ich okolicy.

 

Start platformy zaplanowany jest już na koniec października.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025 Biuro prasowe
2025-06-30 | 06:00

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Złota odznaka i tytuł „TOP EMOLIENT 2025” w prestiżowym Rankingu TOP10 Emolientów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA)
Firma PGE Baltica, CRIST, WIKE i Grupa Przemysłowa Baltic chcą współpracować przy budowie statków instalacyjnych i serwisowych
2025-06-24 | 11:45

PGE Baltica, CRIST, WIKE i Grupa Przemysłowa Baltic chcą współpracować przy budowie statków instalacyjnych i serwisowych

PGE Baltica – należąca do Grupy PGE spółka z największym portfelem projektów morskiej energetyki wiatrowej w Polsce – podpisała razem z CRIST
Firma Bausch Health nawiązuje współpracę z YUN, aby wprowadzić przełomową pielęgnację mikrobiomu skóry do Polski
2025-06-24 | 09:30

Bausch Health nawiązuje współpracę z YUN, aby wprowadzić przełomową pielęgnację mikrobiomu skóry do Polski

Ta strategiczna współpraca wprowadza na polski rynek nowe rozwiązania - z zakresu probioterapii do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku - z planami dalszej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Ochrona środowiska

Transport

Ruszyła ważna inwestycja przemysłowa w województwie opolskim. Powstanie tu centrum logistyczne dla giganta motoryzacyjnego

Nowe regionalne Centrum Kompletacji i Dystrybucji, które powstanie w parku logistycznym i produkcyjnym Prologis Park Ujazd w województwie opolskim, będzie związane z rynkiem automotive aftermarket, konkretnie kompletacją i dystrybucją zestawów naprawczych dla branży motoryzacyjnej. Obiekt będzie służył firmie Schaeffler, a za jej budowę odpowiada Prologis. Jak podkreśla jego przedstawiciel, będzie to budynek niezależny od paliw kopalnych bezpośrednio dostarczanych do budynku i wyposażony w wiele rozwiązań prośrodowiskowych.

Konsument

Konsumenci rynku telekomunikacyjnego narzekają na nieprzejrzyste oferty. Jeden z operatorów chce je wyeliminować

Co piąty Polak dostrzega pozytywne zmiany na rynku usług telekomunikacyjnych, głównie jego rozwój, zarówno pod kątem liczby ofert, jak i rozwoju technologii. Gorzej jednak wypada przejrzystość ofert – wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konsumenci są zmęczeni skomplikowanymi taryfami i ukrytymi kosztami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się proste pakiety. Dlatego też T-Mobile startuje z nową ofertą „Po prostu", z jednym, prostym abonamentem bez żadnych limitów.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.