8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2020!

Anna Haczykowska
Lentewenc Sp. z o.o.
Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa
marketing|translogistica.pl| |marketing|translogistica.pl
698054192
https://translogistica.pl/
8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się zgodnie z planem w dniach 3-5 listopada 2020!
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów organizacja targów jest dozwolona. Oznacza to, ze największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi branży TSL – TransLogistica Poland – odbędą się tradycyjnie w listopadzie w EXPO XXI Warszawa.
Targi TransLogistica Poland to wiodące spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.
„Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. W tym roku targi ponownie odbędą się w dwóch halach. Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Z radością mogę także potwierdzić 3 edycję największych w Polsce targów pracy branży TSL, która co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających” - podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.
Poprzednia, rekordowa edycja, zgromadziła aż 285 wystawców i ponad 8000 profesjonalistów z 61 państw.
Od 3 do 5 listopada 2020 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów. Tradycyjnie odbędzie się również VI edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.
3-5 listopada 2020, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!
Więcej informacji na stronie: https://translogistica.pl/

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.