Komunikaty PR

FREE NOW startuje w kolejnych 5 nowych miastach

2022-06-01  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
FREE NOW
FREE NOW

Warszawa
01-205 Warszawa
press|free-now.com| |press|free-now.com
+48 530 121 652
www.free-now.com/pl

FREE NOW, superaplikacja mobilności miejskiej, dostępna w ponad 170 miastach europejskich, od początku maja wystartowała ze swoją usługą zamawiania przejazdów w 5 nowych polskich lokalizacjach. Łącznie, dostępność platformy na mapie Polski obejmuje już 18 największych miast. 

W Polsce platforma dostępna jest już od 10 lat - dotychczas w 13 lokalizacjach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach (GOP) i Łodzi, a od stycznia tego roku także w Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Rzeszowie. Teraz, FREE NOW otwiera się na pięć nowych polskichmiast: w połowie maja wystartowało w Szczecinie (dodatkowo z usługą wynajmu hulajnóg), Kielcach i Radomiu, a od 1 czerwca jest dostępne w Częstochowie i Olsztynie, co daje łącznie zasięg w 18 lokalizacjach w naszym kraju. 

2022 rok rozpoczęliśmy startem naszej usługi w 4 nowych lokalizacjach, które okazały się zdecydowanym sukcesem. Od tego czasu w tych miastach realizujemy już zbliżone liczby kursów do lokalizacji, w których nasza usługa działa już od dawna. To dowód na to, że mieszkańcy polskich aglomeracji, zwłaszcza po okresie pandemii, oczekują rozwiązań, które pozwolą im wygodnie i szybko zamawiać przejazdy przez aplikację. Obserwujemy stały wzrost popytu na mobilność miejską i z miesiąca na miesiąc notujemy rekordowe liczby zamówień przejazdów. Dlatego zdecydowaliśmy się dalej uzupełnić polską mapę FREE NOW o 5 kolejnych lokalizacji, które są równie obiecujące pod kątem wolumenu zamówień. Na start, użytkownikom ze Szczecina, Radomia, Kielc, Olsztyna i Częstochowy oferujemy przejazdy tańsze o połowę, a kierowcom atrakcyjne bonusy do każdego kursu - mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce. 

FREE NOW rozwija się także jako superaplikacja mobilności miejskiej oferująca różne opcje transportowe z poziomu jednej platformy, poprzez integracje z zewnętrznymi operatorami. Polscy użytkownicy mogą z niej także wynająć hulajnogi operatorów Tier oraz Dott, których łączny udział rynkowy w naszym kraju wynosi blisko połowę. Oznacza to, że za pośrednictwem FREE NOW użytkownicy mają dostęp do największej liczby współdzielonych hulajnóg różnych operatorów, z poziomu jednej aplikacji. 

W największych miastach europejskich FREE NOW zintegrowało dotychczas także operatorów carsharingu, e-rowerów i e-skuterów.  Tym samym, FREE NOW staje się Super App mobilności miejskiej, oferującą najszerszy wybór różnych opcji transportowych dla ponad 58 milionów użytkowników w Europie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: FREE NOW
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Transport Nikolay Pargov dołącza do Girteki jako nowy dyrektor operacyjny Biuro prasowe
2024-07-23 | 15:00

Nikolay Pargov dołącza do Girteki jako nowy dyrektor operacyjny

Girteka, największy przewoźnik drogowy w Europie oparty na aktywach własnych, powołała Nikolaya Pargova na stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) z dniem 2 września 2024 r. Zmiana
Transport Koszty transportu morskiego rosną!
2024-07-23 | 08:00

Koszty transportu morskiego rosną!

Napięcia geopolityczne sprawiają, że stawki frachtowe kontenerowców powracają do szczytów obserwowanych ostatnio w połowie 2022 roku. Oprócz zakłóceń na Morzu
Transport DSV – Global Transport and Logistics od ponad 6 lat wspiera Aesculap Chifa w och
2024-07-22 | 08:00

DSV – Global Transport and Logistics od ponad 6 lat wspiera Aesculap Chifa w och

Aesculap Chifa, spółka z grupy B. Braun, jest jednym z kluczowych partnerów polskiego sektora ochrony zdrowia. DSV – Global Transport and Logistics od 6 lat odpowiada za

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.