Rohlig SUUS Logistics nawiązuje współpracę z Wordline
Worldline, globalny lider branży płatności elektronicznych, rozpoczął współpracę z Rohlig SUUS Logistics, największym polskim operatorem logistycznym, specjalizującym się w zarządzaniu logistyką i międzynarodowymi łańcuchami dostaw.
Największy polski operator logistyczny i jeden z największych w Europie Centralnej, Rohlig SUUS Logistics, zajmuje się zarządzaniem logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw, w ramach których zapewnia transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, a także usługi magazynowe, Project Cargo i obsługę celną. Firma współpracuje z licznymi sklepami internetowymi i sieciami handlowymi, prowadząc dla swoich klientów projekty z zakresu logistyki magazynowej oraz dostaw sprzętu AGD, RTV oraz mebli do odbiorców końcowych.
Nawiązanie partnerstwa z Grupą Worldline, specjalizującą się w sektorze płatności elektronicznych, umożliwia firmie Rohlig SUUS Logistics wprowadzenie innowacyjnych i przede wszystkim wygodnych rozwiązań dla odbiorców końcowych, którzy otrzymują usługi odpowiednio dopasowane do własnych potrzeb. Dzięki współpracy z Worldline, firma wprowadziła możliwość płatności za dostawę kartą, bezpośrednio u kierowcy, którzy na swoich urządzeniach posiadają aplikację Worldline Tap on Mobile.
- Nadrzędną wartością Worldline jest poprawa komfortu użytkowników i usprawnienie ich codziennej pracy, poprzez wsparcie innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Nasza propozycja dla Rohlig SUUS Logistics z pewnością zapewni znaczną wygodę klientom firmy, którzy zyskali możliwość płatności bezgotówkowej bezpośrednio przy odbiorze produktu. Cieszymy się z rozpoczęcia nowej współpracy i jesteśmy przekonani, że nasze partnerstwo z Rohlig SUUS Logistics zapewni im najwyższą jakość usług w sektorze płatności elektronicznych – mówi Artur Żymańczyk, Country Manager Poland Worldline.
Aplikacja Worldline Tap on Mobile, zainstalowana na urządzeniach kierowców, jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze – wystarczy wprowadzić kwotę na urządzeniu, a następnie ją potwierdzić. Klient dokonuje płatności przykładając swój telefon lub kartę płatniczą do urządzenia. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście sekund.
- Współpracujemy z wieloma dużymi sklepami internetowymi i sieciami handlowymi, a dla nich wygoda odbiorcy końcowego jest szczególnie ważna. Już wcześniej wprowadziliśmy możliwość płacenia BLIKiem, a teraz skorzystaliśmy z rozwiązania Worldline, aby umożliwić płatność za dostawę kartą, bezpośrednio u kierowcy. Aplikacja Tap on Mobile jest prosta i intuicyjna w obsłudze dla kierowców, a naszym odbiorcom zapewnia komfort płatności bezgotówkowej przy odbiorze - dodaje Szymon Barczewski, Road Operations Development Director Rohlig SUUS Logistics.
EcoVadis nagradza Targor-Truck za zaangażowanie w zrównoważone łańcuchy dostaw
CEVA Logistics organizuje globalny program szkoleń dla 25 tys. pracowników
DSV – Global Transport and Logistics w gronie liderów transformacji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.