Spalinowe wózki widłowe RCD/RCG – solidna propozycja STILL
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Firma STILL Polska wprowadziła na rynek solidne, wydajne i uniwersalne pojazdy spalinowe na ON i LPG o udźwigu maksymalnym od 1,5 t do 5 t. Modele serii RCG charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny i są obecnie dostępne z wydłużoną gwarancją.
Jako kompleksowy dostawca wózków widłowych i infrastruktury magazynowej STILL Polska rozumie specyfikę potrzeb transportowych branż: budowlanej, drzewnej i tworzyw sztucznych. Dostrzega także, jak ze względu na epidemię zmieniły się rynkowe uwarunkowania. W związku z tym firma rozszerzyła swoją ofertę. Dwie bliźniacze serie wózków widłowych z napędem Diesla i gazowym, RCD/RCG, stanowią efekt dążenia projektantów do minimalizacji kosztów inwestycji w pojazdy transportu wewnętrznego z zachowaniem kojarzonej z marką niezawodności i solidności wykonania. Dobry stosunek jakości do ceny oraz dostęp do znanej z szybkości i skuteczności reakcji obsługi serwisowej STILL Polska sprawiają, że nowe wózki widłowe marki kojarzonej z klasą premium są wartą uwagi propozycją w segmencie podstawowym.
Wyróżnikiem wszystkich wózków serii RCD i RCG jest wysoka ergonomia pracy operatora. Wygodę sterowania zapewniają znajdujące się blisko fotela dźwignie hydrauliczne oraz regulowana kolumna kierownicy. Amortyzowana kabina absorbuje wibracje podczas jazdy po nierównościach, a jej konstrukcja – z nisko położoną deską rozdzielczą, dużymi oknami i wąskimi słupkami dachu – w połączeniu z wąskimi profilami masztu i wysokiej jakości seryjnym oświetleniem gwarantują doskonałą widoczność we wszystkie strony.
Wózki widłowe STILL RCD/RCG charakteryzują się dużymi wartościami udźwigów resztkowych, decydującymi o możliwości podnoszenia ładunków na znaczne wysokości. Szeroka dostępność: wyposażenia dodatkowego, wideł różnej długości i zróżnicowanych masztów; oraz duża moc silnika (dla wariantu z udźwigiem 4 – 5 ton przekraczająca 55 kW) sprawiają, że pojazdy te są rozwiązaniem uniwersalnym, dającym sobie radę we wszystkich typowych dla ich klasy zastosowaniach. Silniki wózków RCD/RCG wyposażono w system redukcji emisji szkodliwych substancji, dzięki czemu są zgodne z normą emisji spalin EU5. Dodatkowo, zasilane LPG wózki serii RCG są dostępne są z gwarancją wydłużoną do 3 lat (lub 3 tys. mth).
Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany
Zielone korytarze dla zrównoważonego transportu towarów w Europie
Zmiany w systemie SENT: kontrole ładunków obejmą zagranicznych przewoźników
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.