Komunikaty PR

STORM wprowadza do sprzedaży rowery elektryczne!

2023-07-04  |  10:35
Biuro prasowe

Polski producent rowerów STORM poszerza swoją ofertę produktową o rowery elektryczne. Do sprzedaży trafią nowe modele: E-MTB oraz E-trekkingi. Niektóre jednoślady są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce.


Wygodne i szybkie przemieszczanie się 
Rower elektryczny może być szybkim i wygodnym środkiem transportu, np. do szkoły, ale sprawdzi się również w przypadku krótkich dystansów, takich jak przejażdżka z rodziną po mieście. Pozwala na osiąganie wyższych prędkości z mniejszym wysiłkiem, dzięki czemu rowerzysta może zaoszczędzić czas i energię podczas podróży. Rowery elektryczne przyciągają zarówno osoby starsze, które mogą mieć trudności z jazdą na tradycyjnym rowerze, jak i te, szukające alternatywnych środków transportu do pracy. Ich ogromną zaletą jest obecność silnika elektrycznego, który zapewnia dodatkową moc, co ułatwia jazdę na trudniejszym terenie, a także pokonywanie większych odległości czy stromych wzniesień. 


Cichy środek transportu
Rowery elektryczne są bardzo ciche w porównaniu do pojazdów z silnikami spalinowymi. Przesiadając się na nie, można przyczynić się do zmniejszenia emisji hałasu, co pozytywnie wpłynie na zdrowie i jakość życia mieszkańców w naszej okolicy.  


Oszczędność finansowa 
Coraz więcej ludzi szuka ekonomicznych środków transportu, stąd rynkowy popyt na jednoślady elektryczne cały czas rośnie. Choć początkowy koszt zakupu takiego roweru jest wysoki, to korzystanie z niego pozwala na uzyskanie długoterminowych oszczędności. Zamiast płacić za paliwo czy bilety na komunikację publiczną, rower elektryczny jest zasilany energią elektryczną z akumulatora, dzięki czemu jest tańszy w eksploatacji. Ponadto, e-rower może pomóc zaoszczędzić na kosztach parkowania i uniknąć potencjalnych opłat, związanych z utrzymaniem tradycyjnego pojazdu.


Dostępność i różnorodność modeli
– Bacznie obserwując rosnące zainteresowanie rowerami z napędem elektrycznym oraz uwzględniając aktualne trendy, postawiliśmy na rowery elektryczne o różnych specyfikacjach i designie. Dzięki temu Klienci będą mieli większą szansę na znalezienie modelu, zgodnego z ich potrzebami oraz preferencjami – wyjaśnia Adam Ziętek, właściciel i założyciel marki STORM.


Wśród nowości STORM znajdują się m.in.:
E-MTB E-Stella 3.0

Specyfikacja:
· Typ: damski
· Korba: Bafang, aluminiowa, 38 T
· Wyświetlacz: Bafang, DP C244.C
· Silnik: Bafang, centralny M310, 250 W
· Bateria: Bafang, 20 Ah, 720 Wh, 36 V
· Kaseta, przerzutka tylna: Shimano

E-trekking E-Diamond Deep 4.0

Specyfikacja:
· Typ: damski
· Korba: Bafang, aluminiowa, 38 T
· Wyświetlacz: Bafang DP E160.C
· Silnik: Bafang, centralny M200, 250 W  
· Bateria: Bafang, 14 Ah, 504 Wh
· Kaseta, przerzutka tylna: Shimano

Jednoślady elektryczne to ekonomiczna forma transportu. Branża rowerowa jest dynamiczna, a inwestowanie w tego typu sprzęt pozwala markom na pozostanie konkurencyjnymi na rynku. Polski producent rowerów STORM cały czas się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, żeby spełniać potrzeby klientów. Ponadto, stawia na jakość, komfort oraz odpowiada na zmieniające się trendy, czego dowodem są wprowadzone przez niego do sprzedaży jednoślady elektryczne.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Transport Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany Biuro prasowe
2024-12-27 | 14:30

Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany

Rosnące zainteresowanie rowerami wodorowymi, konieczność wykorzystywania innowacyjnych technologii w codziennym życiu oraz zwiększone zapotrzebowanie na nowe rozwiązania w transporcie
Transport Zielone korytarze dla zrównoważonego transportu towarów w Europie
2024-12-19 | 15:00

Zielone korytarze dla zrównoważonego transportu towarów w Europie

Transport drogowy, który odpowiadał za 61,3% całkowitego przewozu towarów w Unii Europejskiej w 2023 roku[1], uważany jest za jednego z największych emitentów gazów
Transport Zmiany w systemie SENT: kontrole ładunków obejmą zagranicznych przewoźników
2024-12-16 | 09:00

Zmiany w systemie SENT: kontrole ładunków obejmą zagranicznych przewoźników

System SENT, pierwotnie służący do monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów wrażliwych, obejmie również podmioty spoza Polski. 1 listopada 2024 obowiązek

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.