Strategiczny zwrot firmy STILL
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Strategiczny zwrot firmy STILL
Firma STILL zadeklarowała jeszcze głębsze niż dotąd zaangażowanie w poszukiwanie i dostarczanie inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań magazynowych. Wyodrębniła dodatkowo dwie linie produktowe zaspokające zróżnicowane potrzeby intralogistyczne.
Dynamicznie zmieniające się współcześnie otoczenie rynkowe wymaga zdecydowanych i szybkich działań. Identyfikując kluczowe potrzeby klientów intralogistycznych, firma STILL redefiniuje swoją ofertę i umacnia pozycję w obszarze magazynowych rozwiązań automatyzacyjnych i energetycznych. Jeszcze bardziej istotne niż dotąd będą w działalności firmy także zrównoważone rozwój i usługi serwisowe. Strategiczne założenia firmy STILL na najbliższą przyszłość obejmują:
- wyodrębnienie dwóch linii produktowych:
- standardowej, o dobrym stosunku jakości do ceny zakupu
- oraz specjalnej, pozwalającej minimalizować TCO przy intensywnej eksploatacji dzięki innowacyjności i ponadprzeciętnej efektywności;
- rozwój oferty automatyzacji i systemów energetycznych, w tym m.in.:
- samouczące się wózki przemysłowe,
- inteligentne ładowarki do wózków widłowych,
- uruchomienie własnej produkcji wodorowych ogniw paliwowych;
- poszerzenie oferty i zwiększenie stopnia cyfryzacji usług;
- oraz jeszcze silniejsze akcentowanie zrównoważonego rozwoju – włącznie z koncepcją produkcji wózka widłowego zgodnie z ideą gospodarki cyrkularnej.
– Na współczesne wyzwania nie ma jednej odpowiedzi. Przykładowo, równolegle z indywidualizowanymi, złożonymi i wysoce efektywnymi rozwiązaniami istnieje zainteresowanie wózkami do prostych zastosowań. Rozwijamy obecnie ich ofertę – bez kompromisów w zakresie jakości wykonania, bezpieczeństwa pracy i niezawodności serwisu – mówi Frank Müller, Brand Management Senior Vice President STILL GmbH. – Inteligentne dopasowane rozwiązania to to, czego potrzebują dziś klienci. Rozwijamy się razem z nimi, w myśl naszego motto: "Tworząc inteligentne rozwiązania intralogistyczne - razem" – podsumowuje. Szczegółowe informacje na temat założeń firmy w każdym z wymienionych wyżej obszarów można odszukać w sekcji aktualności strony internetowej STILL Polska.

Linie lotnicze Corendon Airlines świętowały 20. lecie działalności podczas spektakularnej Gali w Antalya Cosmos Theatre

DPD Polska zainstalowała ponad 10 tys. automatów paczkowych w sieci DPD Pickup. Sieć obejmuje już ponad 32 tys. punktów i automatów paczkowych

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.