Dlaczego warto wybrać wakacje all inclusive?
Wakacje all inclusive to jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie urlopu. Ta formuła wypoczynku cieszy się dużą popularnością ze względu na liczne korzyści, które oferuje. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy to opcja dla Ciebie, przeczytaj, dlaczego warto wybrać wakacje all inclusive.
Zalety all inclusive
Wakacje all inclusive to przede wszystkim wygoda i oszczędność. Rezerwując hotel w all inclusive, masz dostęp do wszystkich głównych posiłków, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, a często także przekąsek. Nierzadko dla klientów all inclusive przewidziane są dodatkowe korzyści, np. zajęcia jogi, możliwość skorzystania z restauracji à la carte czy wejście do hotelowego spa. Wakacje all inclusive to szczególnie korzystny wybór dla rodzin, które mogą zaoszczędzić pieniądze i czas – jedzenie w restauracjach w znanych kurortach jest często drogie i nie zawsze w ramach jednego miejsca znajdziesz potrawy odpowiadające wszystkim członkom rodziny. W hotelach z all inclusive możesz spróbować różnych kuchni lub postawić na klasyczne potrawy, jak makarony, pizza czy frytki. Najlepiej szukać takiego urlopu na stronach znanych i sprawdzonych biur podróży, np. na https://www.tui.pl/all-inclusive.
Najlepsze kierunki na all inclusive
Osoby, które wyjeżdżają na wakacje all inclusive, najczęściej decydują się na znane kierunki, w których hotele oferują też wiele dodatkowych atrakcji. Do Egiptu, Turcji czy Wyspy Kanaryjskie można nie tylko polecieć na all inclusive, ale dodatkowo zarezerwować je w atrakcyjnych cenach, korzystając z ofert wakacji Last Minute. Można też skorzystać z wakacji ze wszystkim w cenie tam, gdzie wiele osób ma obawy o dostępność restauracji poza hotelem. Taka opcja będzie doskonała dla turystów wybierających się na wyspiarskie Malediwy i Filipiny, ale także tanzański Zanzibar czy do Kenii.
All inclusive, czyli właściwie co?
Wakacje all inclusive są często odbierane dosłownie, jako „wszystko w cenie”. Owszem, w cenie są główne posiłki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nie zawsze są to jednak wszystkie posiłki, restauracje czy napoje i drinki, jakie hotel ma w swojej ofercie. Zależy to od hotelu, dlatego – zanim zarezerwujesz – warto zapoznać się z dokładnym opisem wyżywienia. Najczęściej w ramach all inclusive są dostępne jedynie wybrane napoje, określone alkohole lokalne i importowane i posiłki w wyznaczonych restauracjach. Zwykle najszerszą ofertą takich pakietów mogą poszczycić się hotele wybierane na wakacje w Turcji i Egipcie. Wakacje w Egipcie możesz zarezerwować szybko i w znakomitej cenie na https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt.
Wakacje all inclusive to wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. Nie trzeba szukać dostępnych restauracji w okolicy czy samodzielnie przygotowywać posiłków. Egipt, Turcja, Wyspy Kanaryjskie, ale także egzotyczne, odległe kierunki mają w swojej ofercie hotele z all inclusive. Szukając tam wakacji, nie zapomnij sprawdzić także propozycji wyjazdów Last Minute.
Źródło informacji: TUI
Materiał promocyjny

Smart travel w 5 krokach. Jak wypocząć i nie przepłacić?

Polacy rezerwują wczasy na ostatnią chwilę

Linie lotnicze Corendon Airlines świętowały 20. lecie działalności podczas spektakularnej Gali w Antalya Cosmos Theatre
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.