„My Little Pony: Nowe Pokolenie” - premiera 24 września na Netflix
Kultowe „My Little Pony” powracają! Najnowsza odsłona przygód magicznych kucyków od 24 września dostępna będzie na platformie streamingowej Netfilx. Już teraz obejrzeć można oficjalny zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=c49gDPe4b4
My Little Pony, ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie, już wkrótce po raz kolejny pojawią się na ekranach. Światowa premiera filmu „My Little Pony: Nowe Pokolenie” zaplanowana została na 24 września. Tym razem przygody kucyków obejrzymy w zaciszu własnego domu, ponieważ film dostępny będzie na platformie Netflix. W polskiej wersji usłyszymy Martę Burdynowicz (jako Sunny), Magdalenę Wasylik (jako Izzy), Macieja Dybowskiego (jako Hitcha), Annę Szpaczyńską (jako Pipp) oraz Ewę Prus (jako Zipp). W angielskiej wersji językowej postaciom głosów użyczają m.in. Vanessa Hudgens i James Marsden.
Nowe Pokolenie w świecie kucyków „My Little Pony”
Wracamy do Equestrii – wiele się zmieniło, odkąd ostatni raz widzieliśmy Twilight i jej przyjaciółki. Equestria straciła swoją magię! Magia zniknęła, ponieważ zniknęła wielka przyjaźń, a ziemskie kucyki, jednorożce i pegazy żyją teraz w osobnych królestwach.
Mały ziemski kucyk Sunny wierzy, że wciąż istnieje nadzieja i szansa na połączenie ich podzielonego świata. Wielka przygoda zaczyna się, gdy Sunny poznaje przyjacielskiego jednorożca Izzy. Razem podróżują do odległych krain, gdzie spotykają księżniczki pegazów – niezwykle utalentowaną Pipp oraz jej zbuntowaną siostę Zipp. W tej wielkiej przygodzie towarzyszy im także zawsze rozsądny i pomocny ziemski kucyk Hitch. I jak to w Equestrii - każdy z przyjaciół posiada wyjątkowe talenty i moce, które okażą się niezbędne, by przywrócić magię i przyjaźń w pięknym świecie kucyków. Czy małej Sunny uda się połączyć zwaśnione kucyki?
Reżyseria | Robert Cullen, José L. Ucha, współreżyser: Mark Fattibene
Twórcy historii | Robert Cullen & José L. Ucha, oraz Tim Sullivan
Scenariusz | Tim Sullivan i Gillian Berrow
Produkcja | Cecil Kramer i Peter Lewis
Obsada PL | Marta Burdynowicz (Sunny), Magdalena Wasylik (Izzy), Maciej Dybowski (Hitch), Anna Szpaczyńska (Pipp) oraz Ewa Prus (Zipp)
Czas trwania | 90 min
Kategoria wiekowa | PG (za zgodą rodziców)
Wsparcie mediowe: Premierze filmu towarzyszyć będą: kampania digitalowa, aktywacja z influencerami oraz działania media relations. Także trailer otrzyma wsparcie promocyjne w social mediach.
Z okazji premiery filmu w sprzedaży dostępna będzie nowa linia zabawek My Little Pony oraz produktów licencyjnych. Zabawki zyskają wsparcie w postaci szerokozasięgowej kampanii mediowej w TV i digitalu.
#MyLittlePonyNowePokolenie

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.