Komunikaty PR

Udogodnienia dla Instalatorów - w jakie urządzenia warto zainwestować?

2024-02-27  |  10:00
Biuro prasowe

 

Nieodpowiednio zainstalowany system grzewczy może prowadzić do szeregu problemów, które nie tylko mogą być uciążliwe dla użytkowników, ale również generować dodatkowe koszty związane z naprawami i utrzymaniem. Warto więc nie tylko poszukać certyfikowanego instalatora, ale również - zainwestować w urządzenia, które usprawniają pracę pozostałych części układu grzewczego, pozwalają na ich montaż w trudnych warunkach, a także pozwalają uniknąć błędów w trakcie instalacji. Oto rozwiązania, które warto znać.

T-BOX

T-BOX to moduł hydrauliczny przeznaczony do współpracy z pompami ciepła powietrze-woda typu monoblok.  Wszystkie niezbędne komponenty znajdują się w eleganckiej i odpornej na korozję obudowie. Dzięki kompaktowym wymiarom, można z powodzeniem montować go nawet w niewielkich pomieszczeniach.  Liczne zabezpieczenia gwarantują spokój, a najwyższej klasy podzespoły – żywotność produktu. T-BOX jest dostępny w kilku konfiguracjach, dzięki czemu można go dopasować do wymagań niemal każdej instalacji. T-BOX skraca czas montażu pompy ciepła, a jego konstrukcja jest przyjazna dla instalatora poprzez łatwy dostęp do wszystkich podzespołów (z przodu urządzenia).

T-BLOCK

T-BLOCK zaprojektowany do współpracy z pompą ciepła monoblok to kompaktowe rozwiązanie ułatwiające podłączenie do instalacji c.o. poprzez zminimalizowanie koniecznych do wykonania prac montażowych. Dodatkową zaletą jest wysokowydajny zasobnik ciepłej wody o pojemności 182 litrów. Umieszczenie komponentów w eleganckiej obudowie sprawia, że urządzenie idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Wersja PRO zawiera dodatkowo licznik energii elektrycznej oraz przepływomierz, które są kompatybilne z HP Multi.

Więcej: https://www.termet.com.pl/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja Biuro prasowe
2025-03-12 | 16:20

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Czy polityka klimatyczno-energetyczna może być przyjazna ludziom? Jak maksymalnie wykorzystać jej społeczne i ekonomiczne korzyści? O tym debatować będą eksperci podczas konferencji
Energetyka Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!
2025-02-07 | 06:00

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!

Zakup energii odnawialnej z farmy fotowoltaicznej w Miłkowicach jest jednym z czterech projektów Amazon w Polsce, opartym na OZE, które pomagają
Energetyka BCC: Energetyka, podsumowanie roku
2024-12-28 | 12:30

BCC: Energetyka, podsumowanie roku

Transformacja polskiej energetyki przyśpieszyła w 2024 roku  – udział węgla w miksie energetycznym maleje, a odnawialne źródła energii zyskują na znaczeniu. Jednak szybkie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.