Komunikaty PR

Ukryj przewody i skorzystaj z pełnej kompatybilności z Project Zero. Poznaj obud

2024-03-26  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

Estetyka zestawów komputerowych jest dla dzisiejszych użytkowników kluczowa i obudowy nie są tu żadnym wyjątkiem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę jeden z liderów branży - MSI, który ma przyjemność zaprezentować możliwości nowej obudowy MAG PANO M100R PZ.

 

Panoramiczna obudowa i optymalny przepływ powietrza

Panoramiczne konstrukcje, jak MAG PANO M100R PZ, to doskonały wybór dla fanów estetyki i zjawiskowego podświetlenia ARGB, którym zależy na odpowiedniej prezentacji komputera. Pomagają w tym umieszczone po dwóch stronach panele ze szkła hartowanego, będące centralnym punktem wyposażenia oraz montowane w odwróconym ciągu wentylatory, którymi można sterować za pośrednictwem kontrolera ARGB-PWM (obsługującego do czterech jednostek).

Tak zaprojektowana obudowa to odpowiedź na ciągle rosnące wymagania graczy i entuzjastów sprzętu komputerowego, łącząca dwa kluczowe aspekty – atrakcyjny wygląd i optymalny przepływ powietrza. To ważne, ponieważ w przeszłości przeszklone panele przednie z niewielkimi otworami wentylacyjnymi nie mogły się równać z siatką typu mesh, zapewniającą niewspółmiernie lepsze osiągi w zakresie chłodzenia. Przeniesienie wentylatorów na prawy bok i umieszczenie tam wspomnianej siatki rozwiązało jednak wszystkie problemy.


 

Ukryj przewody, zaprezentuj wyłącznie kluczowe komponenty

MAG PANO M100R PZ to jednak nie tylko panoramiczny panel boczny, pozwalający obejrzeć wnętrze komputera w zakresie 270 stopni i optymalny przepływ powietrza. To również pełna kompatybilność z najbardziej innowacyjnym systemem zarządzania okablowaniem Project Zero, który jest remedium na wszechobecną plątaninę przewodów w głównej komorze obudowy.

Wszystkie przewody w kompatybilnej płycie głównej (B650M Project Zero), jak 24-pin, 8-pin EPS i USB, umieszczone zostały na tylnej, a nie przedniej części, zapewniając maksymalny poziom estetyki. W obudowie MAG PANO M100R PZ znajdziemy zaś specjalnie zaprojektowane otwory oraz miejsce za prawym panelem na zarządzanie tym okablowaniem. Nie tylko ukrywa ono przewody, ale i jest wyposażone w siatkę mesh umożliwiającą pobieranie świeżego powietrza przez zainstalowane w środku wentylatory.

 

Nowoczesne wyposażenie i komfort

Szklane obudowy stawiające na estetykę umieszczane są zazwyczaj w centralnym miejscu na biurku. Typowy frontowy panel I/O jest w tym wypadku poza zasięgiem, ponieważ najczęściej znajduje się w górnej części jednostki. MSI doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego cały panel został przeniesiony na dół obudowy. Znajdziemy tu przełącznik zasilania i LED, nowoczesny port USB-C 3.2 Gen 2x2 o przepustowości 20 Gb/s, standardowy USB-A 3.2 Gen 1 oraz gniazdo combo jack 3.5 mm dla słuchawek wyposażonych w mikrofon.


 

Wybierz swój kolor

MSI PANO M100R PZ dostępna jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej, więc bez problemu stworzymy z jej udziałem wymarzone stanowisko komputerowe. Obudowa pomieści do dziesięciu wentylatorów 120 mm, płyty główne w formacie ITX i Micro ATX, karty graficzne o długości do 390 mm oraz chłodzenie wieżowe o wysokości do 175 mm. Nie zabrakło również kompatybilności z chłodzeniem wodnym, nawet dla najbardziej prądożernych procesorów na rynku, z radiatorem o długości 360 mm (instalowanym na górnej części).

Nowość MSI to obudowa typu Mini Tower, która cechuje się również bardzo dobrą jakością wykonania - wystarczy tylko spojrzeć na wagę wynoszącą 8,6 kg. MSI PANO M100R PZ od dziś dostępna jest w sprzedaży w atrakcyjnej cenie 520 zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów

W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.

Handel

Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.