W trasę i delegację służbową – karta hybrydowa Shell Card Plus
Communication
ul. 1 sierpnia 6A
02-134 Warszawa
contact|contrust.pl| |contact|contrust.pl
+48 22 370 28 87
media.contrust.pl
Karty paliwowe na przestrzeni ostatnich lat zmieniły swoją rolę, przeobrażając się w kompleksowy zestaw usług niezbędnych w trasie. Obserwując ich dynamiczny rozwój, menedżerowie flot coraz śmielej stawiają swoje oczekiwania. Czego mogą chcieć więcej? A gdyby tak kartą paliwową móc zapłacić nie tylko za paliwo, czy opłaty drogowe, ale też hotel lub taksówkę? Z Shell Card Plus to możliwe!
Karta hybrydowa Shell Card Plus łączy najważniejsze zalety karty paliwowej Shell Card oraz karty płatniczej Visa. To pierwsze na rynku rozwiązanie dla flot o tak szerokim zasięgu – obejmuje 6 500 stacji paliw na terenie Polski oraz 200 000 punktów akceptujących karty VISA. Pozwala wyeliminować gotówkę w trakcie podróży służbowych na rzecz karty zabezpieczonej chipem EMV i kodem PIN, a także zwiększyć kontrolę wydatków flotowych. Akceptowane są płatności nie tylko za paliwo, opłaty drogowe czy myjnie, ale też hotele, restauracje, bilety lotnicze i taksówki w kraju, a także za granicą. Ponadto karta wyposażona jest w system płatności zbliżeniowych (Visa payWave) oraz można nią dokonywać transakcji internetowych.
Więcej niż karta paliwowa
Z Shell Card Plus firmy zyskują narzędzie, które zapewnia im najwyższy poziom ochrony przed nadużyciami. Właściciel lub menedżer floty decyduje o tym, w jakich miejscach kierowcy mogą dokonywać płatności kartą, określając zakres usług, a także limit kwotowy dokonywanych nią transakcji. Zaletą jest również nieograniczony dostęp do listy zakupów za pomocą łatwego w obsłudze serwisu internetowego oraz uproszczona administracja. Firma otrzymuje zbiorczą fakturę za paliwo oraz jeden wyciąg za wszystkie pozostałe płatności dokonane przy użyciu technologii VISA.
Skupiamy się na tym, aby wszystkie nasze rozwiązania były bezpieczne, efektywne oraz umożliwiały dopasowanie ich funkcji do bieżących wymagań każdej firmy. W ramach jednego konta przedsiębiorca zyskuje nieograniczony dostęp do zestawu usług, które ułatwiają zarządzanie flotą, zwiększają efektywność oraz obniżają koszty transportu. Shell Card Plus to pierwsze tak uniwersalne rozwiązanie, które działa w podobny sposób jak karty płatnicze. Można jej używać nie tylko na stacji, ale też w innych miejscach oznaczonych logiem VISA – powiedział Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, Baltics & Ukraine Commercial Fleet w Shell Polska.
Na miarę potrzeb
Karta Shell Card Plus dostępna jest w trzech wariantach, które różnią się zakresem dostępnych produktów i usług. Karta hybrydowa osobista wystawiana jest na pracownika, któremu umożliwia dokonywanie płatności za wszystkie paliwa oraz produkty dostępne na stacjach Shell, a także szeroki zakres usług dodatkowych. Karta hybrydowa na kierowcę wystawiana jest na jego imię i nazwisko oraz numery rejestracyjne konkretnego pojazdu. Obejmuje wydatki związane z podróżą oraz użytkowaniem jednego samochodu. Natomiast karta hybrydowa na pojazd pozwala na regulowanie wyłącznie płatności za paliwo oraz produkty i usługi związane bezpośrednio z użytkowaniem wybranego pojazdu, którego numery rejestracyjne wytłoczone są na karcie. Ponadto kategorie zakupowe mogą być dodawane lub usuwane z karty, jak również istnieje możliwość ustalenia dla niej limitu liczby i wartości transakcji.
Zielone korytarze dla zrównoważonego transportu towarów w Europie
Zmiany w systemie SENT: kontrole ładunków obejmą zagranicznych przewoźników
Raport EFL o flotach firmowych w MŚP: „nie będziemy jeździć mniej, a inaczej”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Rekordowy przelew dla Polski z KPO. Część pieniędzy trafi na termomodernizację domów i mieszkań
Przed świętami Bożego Narodzenia do Polski wpłynął największy jak dotąd przelew unijnych pieniędzy – nieco ponad 40 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy. Zgodnie z celami UE ponad 44 proc. tych środków zostanie przeznaczona na transformację energetyczną, w tym m.in. termomodernizację domów i mieszkań czy wymianę źródeł ciepła. Od początku tego roku na ten cel trafiło 3,75 mld zł z KPO, które sfinansowały program Czyste Powietrze.
Prawo
W lutym zmiana na stanowisku Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Co roku trafia do niego kilka tysięcy spraw związanych z instytucjami unijnymi
W ubiegłym tygodniu Parlament Europejski wybrał Portugalkę Teresę Anjinho na stanowisko Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Ombudsman przyjmuje i rozpatruje skargi dotyczące przypadków niewłaściwego administrowania przez instytucje unijne lub inne organy UE. Tylko w 2023 roku pomógł ponad 17,5 tys. osobom i rozpatrzył niemal 2,4 tys. skarg.
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.