Komunikaty PR

WeirdFish udostępnił trailer i kartę Steam gry Oddyssey: Your Space, Your Way

2021-03-10  |  09:30
Biuro prasowe

 

WeirdFish, niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w projektach Sandbox (otwarty świat), udostępnił pierwszy trailer i kartę Steam swojej autorskiej produkcji. Oddyssey: Your Space, Your Way to kosmiczna propozycja rozgrywki, podczas której gracz będzie odkrywać galaktyczną przestrzeń. Tytuł będzie dostępny w pierwszej kolejności na PC, docelowo także w wersji na konsole. Premiera gry w trybie early access planowana jest w połowie br. WeirdFish chce w 2021 roku dołączyć do spółek notowanych na NewConnect.

- Po wielu miesiącach przygotowań jesteśmy gotowi, aby uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z graczami naszym pierwszym trailerem autorskiej produkcji Oddyssey: Your Space, Your Way. Na platformie Steam jest już dostępna karta naszego projektu. Podczas rozgrywki zabierzemy graczy w podróż w poszukiwaniu nieznanej planety. Mamy nadzieję, że nasza kosmiczna propozycja spodoba się odbiorcom i zyska wśród nich pozytywne opinie – mówi Marek Soból, prezes zarządu WeirdFish SA. – Wizja galaktyki przedstawiona w produkcji zrodziła się ze wspólnych pomysłów i wiedzy zespołu. Mamy nadzieję, że eksploracja galaktyki dostarczy graczom niezapomnianych wrażeń. Oddyssey: Your Space, Your Way to nasz flagowy projekt, którego budżet, wraz z działaniami marketingowymi, wynosi ok. 8 mln zł  – dodaje Marek Soból.

Rozgrywka obejmuje podróż statkiem kosmicznym, podczas której gracz zmierzy się z wieloma wyzwaniami – będzie odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale również swoich współtowarzyszy.

- Oddyssey: Your Space, Your Way ma być angażującą odbiorcę propozycją, w której będzie on walczyć o przetrwanie nie tylko swoje, ale także wszystkich uczestników lotu. Mechanika obejmuje m.in. zdobywanie pożywienia, poszukiwanie niezbędnych surowców, czy pokonywanie trudności, takich jak zwalczanie awarii. Tytuł we wczesnym dostępie, trafi do sprzedaży w połowie br. W pierwszej kolejności udostępnimy grę na PC, następnie dostosujemy ją do wersji konsolowych – dodaje Marek Soból.

Wydawcą projektu jest 505 Games, globalny wydawca i dystrybutor gier, należący do koncernu Digital Bros. Biznesowy partner polskiego studia, uznany przez portal Metacritic za najlepszego wydawcę, zajmie się również promocją autorskiej gry WeirdFish.

W 2021 roku WeirdFish planuje debiut na NewConnect.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda THORIUM SPACE STAWIA NA EKSPANSJĘ GLOBALNĄ I GIEŁDĘ Z DM NAVIGATOR Biuro prasowe
2023-09-27 | 10:00

THORIUM SPACE STAWIA NA EKSPANSJĘ GLOBALNĄ I GIEŁDĘ Z DM NAVIGATOR

                                                       
Giełda Render Cube wprowadzi do trybu co-op kreator postaci
2023-09-20 | 09:00

Render Cube wprowadzi do trybu co-op kreator postaci

Render Cube, twórca hitu Medieval Dynasty, intensyfikuje prace nad wprowadzeniem do gry trybu kooperacji oraz związanych z nim nowości. Po lipcowych zapowiedziach nowej lokacji w grze
Giełda Jarosław Dominiak Człowiekiem Corporate Governance 2023
2023-09-19 | 07:00

Jarosław Dominiak Człowiekiem Corporate Governance 2023

Podczas XIII Konferencji Rada Nadzorcza, na parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, został ogłoszony laureat tytułu Człowiek Corporate Governance w Polsce.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kongres Nowej Mobilności

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Ryzyko śmierci z powodów anestezjologicznych jest dziś praktycznie zerowe. W szpitalach rośnie jednak liczba zakażeń i powikłań pooperacyjnych

Dzięki wyśrubowanym standardom wypracowywanym w ostatnich dekadach anestezjologia jest dziś jedną z najbezpieczniejszych dziedzin medycyny. Mimo to problem powikłań okołooperacyjnych narasta z powodu rosnącej liczby zakażeń szpitalnych. To zaś drastycznie pogarsza rokowania pacjentów po zabiegach operacyjnych. – Trzy obszary, w których bezpieczeństwo pacjenta i optymalizacja leczenia może być poprawiona, to właśnie zakażenia, prawidłowa farmakoterapia i prawidłowa diagnostyka obrazowa – wskazuje anestezjolog, prof. Janusz Andres. Jak podkreśla, potrzebna jest dyskusja ekspertów różnych specjalizacji, która przyczyniłaby się do rozwiązania obecnych problemów i ogólnej poprawy bezpieczeństwa hospitalizowanych pacjentów.

Edukacja

Ponad połowa firm z sektora przemysłowego ma problem z pozyskaniem kadr. Wciąż potrzebna jest promocja zawodów technicznych wśród młodzieży

W Polsce stopa bezrobocia pozostaje na rekordowo niskim poziomie, a zapotrzebowanie na nowych pracowników rośnie szybciej niż ich podaż. Dotyczy to zwłaszcza firm produkcyjnych i zawodów technicznych. Według badania Grafton Recruitment ponad połowa pracodawców z branży przemysłowej wskazała jako największe wyzwanie w tym roku pozyskanie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. Jedną z przyczyn, wskazywanych przez ekspertów, jest wciąż niedostatecznie często wybierane szkolnictwo zawodowe i uczelnie techniczne. Dlatego firmy chętnie angażują się we wszelkie inicjatywy, które mają promować zawody techniczne.

Prawo

Samorządy na coraz większym minusie. Pogrąża je m.in. duża niestabilność regulacyjna i rosnąca liczba zadań

Samorządy od czterech lat są zmuszone łatać coraz większe dziury w swoich budżetach. Spadek dochodów z tytułu podatku PIT, pandemia, wojna w Ukrainie i kryzys uchodźczy, inflacja i wysokie ceny energii, a na dodatek brak środków z KPO spowodowały, że obecnie trudno jest im planować jakiekolwiek większe wydatki. Sytuację pogarsza niestabilność regulacyjna i coraz większa liczba zadań przerzucanych na samorządy, co pociąga za sobą wzrost wydatków budżetowych. – Jednym z ważniejszych wyzwań w tym obszarze jest obecnie opieka społeczna – wskazuje prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.