Z myślą o mieszkańcach osiedla Rodzinne Podolany
Wybór domu czy mieszkania to dla wielu osób jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Rozważamy, jaka lokalizacja będzie najkorzystniejsza, jakiego metrażu i ilu pokoi potrzebujemy, kalkulujemy nasze możliwości finansowe… Porównując oferty warto jednak pamiętać o jeszcze jednej kwestii – udogodnieniach, które przygotował deweloper. Co proponuje przyszłym mieszkańcom Sky Investments?
Osiedle Rodzinne Podolany zaprojektowane zostało tak, aby stanowiło nie tylko ciekawą ofertę dla potencjalnych klientów, lecz by stało się również komfortowym miejscem do życia dla jego mieszkańców. Dlatego deweloper Sky Investments przede wszystkim zadba o elementy małej architektury, które wpłyną na aspekty estetyczne, bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców. W tym zakresie zaplanowano wykonanie dróg wewnętrznych, chodników oraz oświetlenia. - Po zakończeniu budowy całego osiedla zostanie wylana nowa nawierzchnia ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest inwestycja. Do każdego z lokali przynależeć będzie jedno lub dwa miejsca postojowe - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.
Wykończenie wnętrz mieszkań i domów jest dla wielu Klientów procesem bardzo angażującym. Deweloper oprócz wysokiego standardu wykończenia proponuje również usługi firmy zajmującej się wystrojem i projektowaniem. - Dzięki współpracy z redNet Dom nasi Klienci mają do wyboru kilka opcji wykończenia w różnych wariantach cenowych. Projektant wnętrz dedykowany do obsługi naszej inwestycji przygotuje propozycję aranżacji – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą martwić się o wybór i zakup materiałów wykończeniowych.
Niezdecydowanym co do stylistyki wnętrz przyjdzie z pomocą doświadczony projektant. To oszczędność nie tylko czasu, ale i sposób na uniknięcie stresu – bez zmartwień będzie można zaplanować wymarzone miejsce.
Dosyć często obawy budzi też proces uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Klienci Sky Investments mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia specjalisty ds. finansowych, który pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu, jak również w dopełnieniu niezbędnych formalności.
W ramach osiedla Rodzinne Podolany deweloper proponuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 - 79 m kw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok. 18 m kw. oraz domy o powierzchni 91 – 105 m kw. z prywatnymi ogrodami.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.