Z myślą o mieszkańcach osiedla Rodzinne Podolany
Wybór domu czy mieszkania to dla wielu osób jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Rozważamy, jaka lokalizacja będzie najkorzystniejsza, jakiego metrażu i ilu pokoi potrzebujemy, kalkulujemy nasze możliwości finansowe… Porównując oferty warto jednak pamiętać o jeszcze jednej kwestii – udogodnieniach, które przygotował deweloper. Co proponuje przyszłym mieszkańcom Sky Investments?
Osiedle Rodzinne Podolany zaprojektowane zostało tak, aby stanowiło nie tylko ciekawą ofertę dla potencjalnych klientów, lecz by stało się również komfortowym miejscem do życia dla jego mieszkańców. Dlatego deweloper Sky Investments przede wszystkim zadba o elementy małej architektury, które wpłyną na aspekty estetyczne, bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców. W tym zakresie zaplanowano wykonanie dróg wewnętrznych, chodników oraz oświetlenia. - Po zakończeniu budowy całego osiedla zostanie wylana nowa nawierzchnia ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest inwestycja. Do każdego z lokali przynależeć będzie jedno lub dwa miejsca postojowe - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.
Wykończenie wnętrz mieszkań i domów jest dla wielu Klientów procesem bardzo angażującym. Deweloper oprócz wysokiego standardu wykończenia proponuje również usługi firmy zajmującej się wystrojem i projektowaniem. - Dzięki współpracy z redNet Dom nasi Klienci mają do wyboru kilka opcji wykończenia w różnych wariantach cenowych. Projektant wnętrz dedykowany do obsługi naszej inwestycji przygotuje propozycję aranżacji – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą martwić się o wybór i zakup materiałów wykończeniowych.
Niezdecydowanym co do stylistyki wnętrz przyjdzie z pomocą doświadczony projektant. To oszczędność nie tylko czasu, ale i sposób na uniknięcie stresu – bez zmartwień będzie można zaplanować wymarzone miejsce.
Dosyć często obawy budzi też proces uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Klienci Sky Investments mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia specjalisty ds. finansowych, który pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu, jak również w dopełnieniu niezbędnych formalności.
W ramach osiedla Rodzinne Podolany deweloper proponuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 - 79 m kw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok. 18 m kw. oraz domy o powierzchni 91 – 105 m kw. z prywatnymi ogrodami.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.