Za co lubisz kabanosy „Nasze Polskie”? – ruszył konkurs ZM Silesia
Kupno kabanosów „Nasze Polskie” może opłacić się podwójnie dzięki udziałowi w konkursie Zakładów Mięsnych Silesia. Do wygrania jest m.in. skuter Peugeot Django. Wystarczy wypełnić formularz i opisać, za co się lubi kabanosy „Nasze Polskie”.
Konkurs ZM Silesia rozpoczął się w 24 sierpnia i potrwa do 1 września 2020 r. Jego celem jest promocja kabanosów „Nasze Polskie” pod marką „Duda”, produkowanych w zakładach mięsnych Silesia. Więcej informacji o tych produktach znajduje się na stronie internetowej:
http://www.duda.pl/strona/nasze-polskie oraz na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/DudaBezczelnieSmaczne/
Aby wziąć udział w konkursie należy kupić TYLKO jedną paczkę kabanosów „Nasze Polskie” (kabanosy wieprzowe, wieprzowo-drobiowe i pikantne) i zachować paragon. Produkty konkursowe oznaczone są specjalną naklejką konkursową i ustawione na dedykowanych standach.
Następnie na stronie internetowej konkursu – https://www.konkursnaszepolskie.pl/ należy podać swoje dane niezbędne do weryfikacji zgłoszenia, numer paragonu oraz odpowiedzieć na pytanie: Za co lubię kabanosy „Nasze Polskie”?
Dla autorów najlepszych i najciekawszych odpowiedzi przewidziano nagrody. Główną z nich jest skuter Peugeot Django Nagrody dodatkowe to dwa smartfony Samsung S10. Przewidziano też 50 nagród uzupełniających – bonów zakupowych o wartości 100 zł.
– Poprzez konkurs chcemy budować wśród konsumentów pozytywne doświadczenie związane z marką, a także zachęcić do zakupu i spróbowania kabanosów „Nasze Polskie”. Planujemy kolejne tego typu akcje – deklaruje Beata Mroziuk, dyrektor marketingu w Zakładach Mięsnych Silesia. Jak zaznacza konkurs jest jednym z elementów strategii promocji kabanosów „Nasze Polskie”, realizowanej w ostatnich miesiącach.
Od połowy lipca do końca sierpnia ZM Silesia prowadzi np. w nadbałtyckich kurortach akcję pt. „W 30 dni dookoła smaku”. W jej ramach bezpłatnie rozda wypoczywającym nad polskim morzem 50 tys. porcji kabanosów. – Odbiór tej akcji jest bardzo pozytywny. Ludzie interesują się i chętnie próbują kabanosy „Nasze Polskie”. Oceniają ich smak jako rewelacyjny. Wiele osób po ich skosztowaniu deklaruje, że kupi te wyroby, jak tylko wróci do domu. Jesteśmy przekonani, że osoby wracające znad Bałtyku będą częściej sięgać po kabanosy „Nasze Polskie” – mówi Beata Mroziuk.
Informacja o konkursie znajdzie się na profilach społecznościowych ZM Silesia: Facebook i Instagram.

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.