Zalman Z10 DS – takiej obudowy jeszcze nie było! Model z 15,6-calowym panelem LC
Znudziły Cię typowe gamingowe obudowy i szukasz czegoś innowacyjnego? Nie możesz więc przejść obojętnie obok nowego modelu Zalman Z10 DS z wyjątkowym, 15,6-calowym panelem LCD, dzięki któremu zmienisz sposób korzystania z domowego peceta.
Według lwiej części specyfikacji Zalman Z10 DS to kolejna standardowa obudowa komputerowa dla entuzjastów, jednak w tym modelu zamiast klasycznego przedniego panelu zastosowano… wyświetlacz LCD o przekątnej 15,6 cala. Panel ten cechuje się m.in. rozdzielczością Full HD, proporcjami 16:9 i jasnością do 250 nitów. Ekran może wyświetlać treści dowolnie skonfigurowane przez użytkownika, jak np. ozdobne animacje lub dane diagnostyczne, do których dostęp może być szczególnie istotny podczas grania w wymagające gry.
Użytkownik otrzymuje więc dodatkowy monitor, który może dodatkowo poszerzyć przestrzeń roboczą (jeśli obudowa domyślnie znajduje się obok głównego wyświetlacza).
Warto w tym miejscu podkreślić, że istnieje możliwość łatwego odłączenia ekranu i ustawienia go w dowolnym miejscu na biurku za pomocą dołączonej podstawki. Nabywając obudowę Zalman Z10 DS użytkownik dostaje zatem dwa produkty w cenie jednego!
Poza tym Zalman Z10 DS to obudowa, która powinna spełnić wymagania każdego pecetowego pasjonaty. Produkt wyposażono m.in. w trzy wentylatory 120 mm (w tym jeden ARGB), boczny panel z 4-milimetrowego szkła hartowanego, wspornik dla GPU, filtry przeciwkurzowe i funkcjonalny panel I/O. Wewnątrz można zamontować chłodzenie CPU o wysokości do 173 mm i kartę graficzną o długości do 395 mm. Całość ma wymiary 474 x 220 x 488 mm i waży 9,5 kg.
Obudowa Zalman Z10 DS jest już dostępna w sprzedaży w cenie od ok. 880 zł.
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
AI w służbie analityki danych: nowe rozwiązania dla firm
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.