Komunikaty PR

Medicover Optyk z powrotem przy warszawskich Alejach Jerozolimskich

2022-12-01  |  10:00

1 grudnia rozpoczyna swoją działalność siódmy już w Warszawie salon należący do sieci Medicover Optyk. Przy Alejach Jerozolimskich 96, gdzie mieści się aktualnie centrum medyczne Medicover i centrum Medicover Stomatologia, istniał już salon Medicover Optyk. Został jednak przekształcony w zasób centrum medycznego – w związku z pandemią koronawirusa. Teraz salon wraca do tej lokalizacji – z szerszą ofertą i know-how ogólnopolskiej sieci optycznej.

Od 1 grudnia, przy Al. Jerozolimskich 96 rozpoczyna działalność 37. salon optyczny należący do Medicover, a 17. działający pod marką Medicover Optyk. W stolicy to już siódmy salon Medicover Optyk, w którym można wykonać profesjonalne badania optometryczne przy udziale akredytowanych optometrystów, jak i umówić się na poradę w zakresie doboru szkieł korekcyjnych, opraw okularowych i soczewek kontaktowych.

Centrum oferuje szeroki wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych uznanych marek premium m.in.: Ray Ban, Gucci, Dolce & Gabbana, Tom Ford, jak i wiele propozycji zoptymalizowanych cenowo.

Jak w każdym salonie Medicover Optyk, kadra weryfikowana przez Polskie Towarzystwo Optometryczne świadczy usługi za pomocą nowoczesnych urządzeń, takich jak m.in. Visioffice®, które pozwala na wykonanie spersonalizowanego pomiaru optycznego. Taka procedura umożliwia dobranie pacjentowi soczewek okularowych dostosowanych ściśle do jego potrzeb i stanu zdrowia. Do dyspozycji pacjentów jest też usługa „Spa dla okularów” – dokładne mycie w myjce ultradźwiękowej, dokręcenie śrubek i ewentualna wymiana nanośników.

2022 rok był dla nas czasem ekspansji. Zamykamy go kolejnym otwarciem salonu Medicover Optyk i to otwarciem symbolicznym w „starym-nowym” miejscu. Wielu naszych pacjentów chwaliło sobie nasz punkt przy Alejach Jerozolimskich, doceniało jego wygodną lokalizację i ofertę, a po wybuchu pandemii często pytali, czy kiedyś tu wrócimy. I w końcu jesteśmy!

– komentuje Magdalena Lipczyńska, Dyrektor Działu Medicover Optyk.

Jak zawsze działamy holistycznie – oferujemy kompleksowe badania optometryczne, doradzamy oprawki i soczewki, serwisujemy. Mamy nadzieję, że Ci, którzy  nas pamiętają z tego miejsca, ale i nowi klienci, będą zaskoczeni naszą ofertą i poziomem obsługi

– dodaje.

W 2022 r. Medicover dokonał akwizycji spółki Bellevue Polska, prowadzącej w Polsce salony Lynx Optique. W ramach inwestycji firma przejęła 20 punktów Lynx Optique, dzięki czemu potroiła liczbę swoich lokalizacji w Polsce. W ciągu bieżącego roku tylko w samej Warszawie otworzyły się też trzy nowe centra pod marką Medicover Optyk, w tym flagowy salon w prestiżowej Fabryce Norblina. Na chwilę obecną w sieci Medicover Optyk jest 37 salonów, zlokalizowanych w wielu dużych miastach Polski (m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie).

Salon Medicover Optyk przy. Al. Jerozolimskich 96 będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-20:00 i w soboty w godzinach: 8.00-14:00.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Giving Grudzień! Rusza charytatywny projekt na rzecz szkolnych psychologów Biuro prasowe
2024-12-03 | 11:40

Giving Grudzień! Rusza charytatywny projekt na rzecz szkolnych psychologów

Giving Tuesday to ogólnoświatowy dzień dobroczynności. W tym roku wypada 3 grudnia i zyska szczególne znaczenie. Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty zaprasza na
Zdrowie Wielkie rabaty na dermokosmetyki do -50% z okazji Black Weeks w Ziko Dermo. Odk
2024-11-28 | 13:00

Wielkie rabaty na dermokosmetyki do -50% z okazji Black Weeks w Ziko Dermo. Odk

Black Weeks od Ziko Dermo to świetny moment, by odkryć szeroką gamę dermokosmetyków, które spełnią różnorodne potrzeby skóry. Klienci mogą skorzystać z
Zdrowie Medical Inventi podpisuje umowę o współpracy z Uniwersytetem Bolońskim
2024-11-27 | 13:50

Medical Inventi podpisuje umowę o współpracy z Uniwersytetem Bolońskim

Lubelska Spółka zajmująca się komercjalizacją badań naukowych w profilaktyce i ochronie zdrowia nawiązała współpracę z Uniwersytetem w Bolonii. Medical Inventi będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.