Komunikaty PR

Medicover Optyk z powrotem przy warszawskich Alejach Jerozolimskich

2022-12-01  |  10:00

1 grudnia rozpoczyna swoją działalność siódmy już w Warszawie salon należący do sieci Medicover Optyk. Przy Alejach Jerozolimskich 96, gdzie mieści się aktualnie centrum medyczne Medicover i centrum Medicover Stomatologia, istniał już salon Medicover Optyk. Został jednak przekształcony w zasób centrum medycznego – w związku z pandemią koronawirusa. Teraz salon wraca do tej lokalizacji – z szerszą ofertą i know-how ogólnopolskiej sieci optycznej.

Od 1 grudnia, przy Al. Jerozolimskich 96 rozpoczyna działalność 37. salon optyczny należący do Medicover, a 17. działający pod marką Medicover Optyk. W stolicy to już siódmy salon Medicover Optyk, w którym można wykonać profesjonalne badania optometryczne przy udziale akredytowanych optometrystów, jak i umówić się na poradę w zakresie doboru szkieł korekcyjnych, opraw okularowych i soczewek kontaktowych.

Centrum oferuje szeroki wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych uznanych marek premium m.in.: Ray Ban, Gucci, Dolce & Gabbana, Tom Ford, jak i wiele propozycji zoptymalizowanych cenowo.

Jak w każdym salonie Medicover Optyk, kadra weryfikowana przez Polskie Towarzystwo Optometryczne świadczy usługi za pomocą nowoczesnych urządzeń, takich jak m.in. Visioffice®, które pozwala na wykonanie spersonalizowanego pomiaru optycznego. Taka procedura umożliwia dobranie pacjentowi soczewek okularowych dostosowanych ściśle do jego potrzeb i stanu zdrowia. Do dyspozycji pacjentów jest też usługa „Spa dla okularów” – dokładne mycie w myjce ultradźwiękowej, dokręcenie śrubek i ewentualna wymiana nanośników.

2022 rok był dla nas czasem ekspansji. Zamykamy go kolejnym otwarciem salonu Medicover Optyk i to otwarciem symbolicznym w „starym-nowym” miejscu. Wielu naszych pacjentów chwaliło sobie nasz punkt przy Alejach Jerozolimskich, doceniało jego wygodną lokalizację i ofertę, a po wybuchu pandemii często pytali, czy kiedyś tu wrócimy. I w końcu jesteśmy!

– komentuje Magdalena Lipczyńska, Dyrektor Działu Medicover Optyk.

Jak zawsze działamy holistycznie – oferujemy kompleksowe badania optometryczne, doradzamy oprawki i soczewki, serwisujemy. Mamy nadzieję, że Ci, którzy  nas pamiętają z tego miejsca, ale i nowi klienci, będą zaskoczeni naszą ofertą i poziomem obsługi

– dodaje.

W 2022 r. Medicover dokonał akwizycji spółki Bellevue Polska, prowadzącej w Polsce salony Lynx Optique. W ramach inwestycji firma przejęła 20 punktów Lynx Optique, dzięki czemu potroiła liczbę swoich lokalizacji w Polsce. W ciągu bieżącego roku tylko w samej Warszawie otworzyły się też trzy nowe centra pod marką Medicover Optyk, w tym flagowy salon w prestiżowej Fabryce Norblina. Na chwilę obecną w sieci Medicover Optyk jest 37 salonów, zlokalizowanych w wielu dużych miastach Polski (m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie).

Salon Medicover Optyk przy. Al. Jerozolimskich 96 będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-20:00 i w soboty w godzinach: 8.00-14:00.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Polka bada możliwości naprawcze i procesy zapalne w mózgu Biuro prasowe
2024-06-25 | 09:12

Polka bada możliwości naprawcze i procesy zapalne w mózgu

W trakcie swojego życia, jedna na trzy osoby w Polsce zachoruje na schorzenie układu nerwowego[1]. Obecnie około 5 milionów Polek i Polaków potrzebuje wsparcia neurologicznego, a
Zdrowie Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu wśród kierujących zespołami?
2024-06-21 | 13:00

Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu wśród kierujących zespołami?

Spadek z 47% w styczniu 2020 do 22% w maju 2023 roku – tak prezentuje się odsetek osób kierujących zespołami, które uważają, że pracodawca dba o ich wellbeing[1]. Problem
Zdrowie Startuje 10. edycja „Recepty na Sukces” z inicjatywy Gedeon Richter Polska
2024-06-07 | 11:00

Startuje 10. edycja „Recepty na Sukces” z inicjatywy Gedeon Richter Polska

Firma Gedeon Richter Polska rusza z jubileuszową edycją programu „Recepta na Sukces”. W jego ramach w maju wystartowała kampania pod hasłem „REALIZUJ SIĘ. Spotkajmy się na

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

W lasach, na plażach i górskich szlakach zalegają tony plastikowych odpadów. To katastrofa dla środowiska

Wraz z początkiem sezonu letniego rośnie sterta śmieci zalegających na polskich plażach, górskich szlakach i w lasach. To tzw. weekendowe śmieci, czyli opakowania po jedzeniu i napojach, jednorazowe naczynia, grille, mokre chusteczki, zużyte pieluchy, ale też niedopałki papierosów i kapsle. To nie tylko kwestia estetyki, ale także ekologii. Tym bardziej że gros odpadów stanowią plastikowe śmieci. W problem nieoddawanych do recyklingu odpadów i zalewu jednorazowych plastików wymierzone są przede wszystkim regulacje prawne przyjmowane na poziomie UE, ale też akcje edukacyjne. Na przestrzeni ostatnich trzech dekad nastąpił w świadomości Polaków duży postęp, ale tony zbieranych śmieci w trakcie akcji sprzątania świadczą o tym, że wciąż jest wiele do zrobienia.

Nauka

Polski sektor kosmiczny rośnie w siłę. Niszą dla krajowych firm może być diagnoza, naprawa czy tankowanie satelitów na orbicie

W bazie danych Europejskiej Agencji Kosmicznej zarejestrowanych jest kilkaset polskich firm, a aparatura made in Poland poleciała w kosmos już w ponad 80 misjach. Polski sektor kosmiczny odnotowuje dynamiczny rozwój, brakuje jednak przepisów kompleksowo regulujących zasady wykonywania działalności kosmicznej i nadzoru nad nią. Resort rozwoju przygotował projekt ustawy o działalności kosmicznej, która ma zapewnić najwyższe normy bezpieczeństwa i pomóc w zrównoważonym korzystaniu z przestrzeni kosmicznej. Ustawa ma zostać przyjęta przez rząd jeszcze w III kwartale tego roku.

Transport

Ostatnie przygotowania do uruchomienia strefy czystego transportu w stolicy. Straż miejska została wyposażona w mobilny punkt kontroli

1 lipca w Warszawie zacznie działać pierwsza w Polsce i w naszej części Europy strefa czystego transportu. Obejmie 37 km kw., czyli w sumie ok. 7 proc. powierzchni stolicy – to teren Śródmieścia, części Woli, Pragi Północ i Pragi Południe, do którego nie będą mogły wjeżdżać najstarsze auta, niespełniające konkretnych wymogów. – Obostrzenia, które wprowadzimy 1 lipca, spowodują, że stężenie tlenków azotu, spadnie mniej więcej o 20 proc., a cząstek stałych – o 11 proc. – zapowiada Jakub Dybalski, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.