Komunikaty PR

Nowa, dziecięca przychodnia okulistyczna Optegra już otwarta

2022-09-20  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
ConTrust
Communication

ul. 1 sierpnia 6A
02-134 Warszawa
contact|contrust.pl| |contact|contrust.pl
+48 22 370 28 87
media.contrust.pl

Optegra Polska, największa sieć klinik chirurgii okulistycznej, otworzyła w centrum Poznania kolejną placówkę. Nowa, specjalistyczna poradnia dla dzieci dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i oferuje małym pacjentom kompleksową opiekę okulistyczną od pierwszych dni życia.

Poradnia w Poznaniu, przy ul. Krakowskiej 30, to pierwszy w Polsce ośrodek międzynarodowej sieci Optegra, stworzony wyłącznie z myślą o dzieciach, który realizuje nowoczesną opiekę ambulatoryjną. Wysokiej klasy specjaliści w przyjaznych, kolorowych wnętrzach nowego obiektu przyjmują małych pacjentów od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Zespół, w większości z 25-letnim doświadczeniem, to kadra poznańskiej kliniki Optegra, mieszczącej się przy ul. Wenecjańskiej.

Atutem przychodni Optegra, poza szeregiem udogodnień, także dla osób z niepełnosprawnościami, jest lokalizacja - w centrum, zaledwie 100 metrów od Centrum Handlowego Stary Browar, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej i około 1,5 km od Dworca Kolejowego Poznań Główny. To znaczne ułatwienie, szczególnie dla pacjentów spoza miasta.

„Kliniki Optegra Polska działają już w 9 największych miastach Polski a w Poznaniu jesteśmy obecni od 25 lat. Oferujemy szeroki zakres diagnostyki i leczenia chorób oczu, wykonujemy ponad 2 tysiące procedur chirurgicznych rocznie, głównie w zakresie usuwania zaćmy oraz laserowej korekcji wzroku. Posiadamy kontrakt NFZ w zakresie usuwania zaćmy oraz konsultacji dzieci.  Decyzja o otwarciu nowej placówki w Poznaniu wynika ze wzrostu liczby pacjentów oraz naszych planów związanych z dalszym rozwojem specjalizacji. Od początku działalności z troską i odpowiedzialnością traktujemy wszystkich naszych pacjentów, jednak to najmłodsi wymagają szczególnej opieki. Nowa przychodnia łączy dostęp do wysokiej klasy specjalistów, gwarantując jednocześnie spokój oraz bezpieczeństwo dzieci, które są diagnozowane i leczone w przyjaznych i komfortowych wnętrzach”- powiedział Roman Arkusz, dyrektor placówki Optegra w Poznaniu.

Optegra Polska to część międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, działających również w Wielkiej Brytanii i Czechach. W 10 nowoczesnych placówkach w największych miastach Polski zapewnia usługi w zakresie specjalistycznej chirurgii refrakcyjnej, usuwania zaćmy oraz leczenia zwyrodnienia plamki żółtej, realizowanych zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. W klinikach wykonywane są zabiegi dla pacjentów prywatnych oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Obecnie Optegra Polska zatrudnia ponad 300 osób personelu medycznego.

Doceniana przez pacjentów poznańska Klinika Optegra Polska przy ulicy Wenecjańskiej to specjalistyczna placówka ambulatoryjna oraz szpital z blokiem operacyjnym. Doświadczona kadra lekarzy, z 25-letnią praktyką w okulistyce, wykonuje rocznie ponad 2500 zabiegów chirurgicznych i może pochwalić się ponad 100 tysiącami zadowolonych pacjentów.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Urządzenia dezynfekujące Lena Lighting pierwszymi produktami z atestem GMBU Biuro prasowe
2022-09-28 | 15:00

Urządzenia dezynfekujące Lena Lighting pierwszymi produktami z atestem GMBU

UV-C Sterilon Max Pro 1200 oraz 800  dezynfekujące powietrze zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez wiodącego polskiego producenta oświetlenia Lena Lighting. Urządzenia
Zdrowie SCB: Projekt „28 marzeń – niepełnosprawni w drodze na Hel” wchodzi w trzeci etap
2022-09-27 | 15:30

SCB: Projekt „28 marzeń – niepełnosprawni w drodze na Hel” wchodzi w trzeci etap

Trwa ostatnia, trzecia część wyprawy projektu „28 Marzeń – niepełnosprawni w drodze na Hel”. W jej ramach uczestnicy przejadą na rowerach i w tandemach ok. 180 km od Helu
Zdrowie Hipnoza w Biznesie, a manipulacja biznesowa
2022-09-27 | 01:00

Hipnoza w Biznesie, a manipulacja biznesowa

Traumy z dzieciństwa młodego przedsiębiorcy Bardzo często okazuje się, że podczas pracy z hipnoterapeutą, że blokada to poczucie, że jestem niewystarczająco dobry w oczach swojego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Ponad połowa sprzedawanych w T-Mobile smartfonów jest dostosowana do sieci 5G. Operator jako pierwszy na rynku wprowadza urządzenia własnej marki

Jeszcze dwa lata temu 1 proc. sprzedawanych przez T-Mobile Polska smartfonów był wyposażony w rozwiązania z zakresu 5G, dziś jest to 53 proc. – wynika z danych operatora. Firma chce wykorzystać dynamicznie rosnące zainteresowanie tą technologią i wprowadzi do sprzedaży dwa urządzenia własnej marki, które będą dostosowane do sieci nowej generacji. To pierwsza tego typu oferta operatora komórkowego na polskim rynku. T Phone’y 5G mają być jedną z najbardziej przystępnych cenowo ofert na polskim rynku, na którym wciąż koszt decyduje o posiadaniu telefonu lub dostępu do internetu. Chociaż do pełnego wdrożenia 5G wiele jeszcze w Polsce brakuje, operatorzy intensywnie się do tego procesu przygotowują.

Konsument

Prezes PGE: Węgla zimą nie zabraknie. Rozpoczynamy dystrybucję do klientów instytucjonalnych i samorządów

– Do końca września sprowadziliśmy drogą morską już 4 mln t węgla, a do końca sezonu grzewczego, czyli do kwietnia przyszłego roku, ta ilość wzrośnie do 10 mln t. To głównie węgiel z Ameryki Południowej, najbardziej zbliżony do rosyjskiego – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Należąca do niej spółka PGE Paliwa właśnie rozpoczęła dystrybucję tego surowca do przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych, czyli m.in. szpitali, szkół i ośrodków zdrowia. Apeluje też do gmin o zakup importowanego węgla w celu dalszej odsprzedaży gospodarstwom domowym.

Transport

Pomoc dla Ukrainy musi mieć charakter długoterminowy. Biznes deklaruje gotowość dalszego wsparcia inicjatyw pomocowych

Wybuch wojny w Ukrainie i napływ uchodźców z tego kraju wywołały wielki zryw pomocowy. – Na początku zawsze wszyscy się mobilizują, jest duża energia, wszyscy chcemy pomagać. Nasi partnerzy społeczni wiedzieli, że ta pierwsza fala energii się  zmniejszy, a być może wygaśnie. Dlatego od początku jasno mówili, żeby pomoc rozłożyć na etapy, bo ona będzie potrzebna również za kilka miesięcy, a nawet lat – mówi Bogdan Kucharski, prezes bp w Polsce. Jak wskazuje, po ponad pół roku wojny biznes nadal szeroko włącza się w działania pomocowe na rzecz uchodźców. Aby nie dopuścić do wygaszenia fali pomocy, koncern chce w nią zaangażować również klientów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.