Komunikaty PR

Nowa, dziecięca przychodnia okulistyczna Optegra już otwarta

2022-09-20  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
ConTrust
Communication

ul. 1 sierpnia 6A
02-134 Warszawa
contact|contrust.pl| |contact|contrust.pl
+48 22 370 28 87
media.contrust.pl

Optegra Polska, największa sieć klinik chirurgii okulistycznej, otworzyła w centrum Poznania kolejną placówkę. Nowa, specjalistyczna poradnia dla dzieci dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i oferuje małym pacjentom kompleksową opiekę okulistyczną od pierwszych dni życia.

Poradnia w Poznaniu, przy ul. Krakowskiej 30, to pierwszy w Polsce ośrodek międzynarodowej sieci Optegra, stworzony wyłącznie z myślą o dzieciach, który realizuje nowoczesną opiekę ambulatoryjną. Wysokiej klasy specjaliści w przyjaznych, kolorowych wnętrzach nowego obiektu przyjmują małych pacjentów od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Zespół, w większości z 25-letnim doświadczeniem, to kadra poznańskiej kliniki Optegra, mieszczącej się przy ul. Wenecjańskiej.

Atutem przychodni Optegra, poza szeregiem udogodnień, także dla osób z niepełnosprawnościami, jest lokalizacja - w centrum, zaledwie 100 metrów od Centrum Handlowego Stary Browar, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej i około 1,5 km od Dworca Kolejowego Poznań Główny. To znaczne ułatwienie, szczególnie dla pacjentów spoza miasta.

„Kliniki Optegra Polska działają już w 9 największych miastach Polski a w Poznaniu jesteśmy obecni od 25 lat. Oferujemy szeroki zakres diagnostyki i leczenia chorób oczu, wykonujemy ponad 2 tysiące procedur chirurgicznych rocznie, głównie w zakresie usuwania zaćmy oraz laserowej korekcji wzroku. Posiadamy kontrakt NFZ w zakresie usuwania zaćmy oraz konsultacji dzieci.  Decyzja o otwarciu nowej placówki w Poznaniu wynika ze wzrostu liczby pacjentów oraz naszych planów związanych z dalszym rozwojem specjalizacji. Od początku działalności z troską i odpowiedzialnością traktujemy wszystkich naszych pacjentów, jednak to najmłodsi wymagają szczególnej opieki. Nowa przychodnia łączy dostęp do wysokiej klasy specjalistów, gwarantując jednocześnie spokój oraz bezpieczeństwo dzieci, które są diagnozowane i leczone w przyjaznych i komfortowych wnętrzach”- powiedział Roman Arkusz, dyrektor placówki Optegra w Poznaniu.

Optegra Polska to część międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, działających również w Wielkiej Brytanii i Czechach. W 10 nowoczesnych placówkach w największych miastach Polski zapewnia usługi w zakresie specjalistycznej chirurgii refrakcyjnej, usuwania zaćmy oraz leczenia zwyrodnienia plamki żółtej, realizowanych zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. W klinikach wykonywane są zabiegi dla pacjentów prywatnych oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Obecnie Optegra Polska zatrudnia ponad 300 osób personelu medycznego.

Doceniana przez pacjentów poznańska Klinika Optegra Polska przy ulicy Wenecjańskiej to specjalistyczna placówka ambulatoryjna oraz szpital z blokiem operacyjnym. Doświadczona kadra lekarzy, z 25-letnią praktyką w okulistyce, wykonuje rocznie ponad 2500 zabiegów chirurgicznych i może pochwalić się ponad 100 tysiącami zadowolonych pacjentów.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Communication
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu Biuro prasowe
2024-12-28 | 13:15

BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu

  Ochrona zdrowia od wielu dekad nie jest niestety priorytetem kolejnych rządów, mimo przedwyborczych deklaracji, że takowym priorytetem będzie objęta. Na przeszkodzie stała
Zdrowie Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych
2024-12-18 | 01:00

Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych

Aurumaris Professional, marka specjalizująca się w skutecznej kosmetyce profesjonalnej i konsumenckiej, odnotowuje dynamiczny wzrost skali biznesu. W niespełna pół roku od debiutu w
Zdrowie 74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy
2024-12-06 | 11:00

74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy

Magdalena Damasiewicz, dyrektor ds. abonamentów i ubezpieczeń zdrowotnych w enel-med: Rola medycyny pracy w ostatnich latach była mocno niedoceniana i ograniczała

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.