Poczuj magię świąt z Westfield Arkadia
Od początku grudnia na klientów centrum handlowego Westfield Arkadia czekają dodatkowe, świąteczne atrakcje – naturalne lodowisko, pakowanie prezentów i spotkanie z Mikołajem.
– W Westfield Arkadia chcemy wpisywać się w potrzeby klientów o każdej porze roku. Grudzień to bez wątpienia wyjątkowy okres w roku, kiedy wszyscy dajemy się ponieść magicznej świątecznej atmosferze. By ułatwić, a jednocześnie umilić przygotowania do świąt, przygotowaliśmy atrakcje dla osób w różnym wieku – spotkanie z Mikołajem dla dzieci, możliwość pakowania prezentów dla osób, które kupują upominki dla swoich bliskich w Westfield Arkadia, oraz lodowisko dla wszystkich klientów – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.
Lodowisko naturalne
Od 1 grudnia przed Westfield Arkadia działa naturalne lodowisko. W ten sposób centrum handlowe zachęca do aktywnego spędzenia czasu wszystkich klientów – dzieci, nastolatków i dorosłych. Lodowisko będzie otwarte do 29 lutego 2024 roku w godzinach otwarcia centrum handlowego. W okresie ferii zimowych organizowane będą liczne atrakcje! Cennik lodowiska jest dostępny na stronie internetowej: https://www.westfield.com/poland/arkadia
Sephora, jako partner lodowiska Westfield Arkadia zaprasza na ślizgawkę!
Pakowanie prezentów i spotkanie z Mikołajem w Westfield Arkadia
W dniach od 11 do 23 grudnia w Westfield Arkadia funkcjonować będzie stoisko pakowania prezentów. Wszyscy klienci, którzy okażą paragon potwierdzający dokonanie zakupów o wartości minimum 100 zł, będą mogli skorzystać z usługi darmowego zapakowania prezentu dla bliskiej osoby. Członkowie Westfield Club będą mieli możliwość zapakowania drugiego prezentu.
Co więcej, w specjalnie zbudowanym na tę okoliczność domku w weekend 15-17 grudnia odbędzie się spotkanie z Mikołajem. W tych dniach każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i poprosić go o wymarzony prezent, który pragnie znaleźć pod choinką. Poczuj magię świąt w Westfield Arkadia!

Każda Puszka Cenna wspólnie z Żabka Polska edukowała na temat systemu kaucyjnego na wrocławskim Placu Solnym

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają dyskusje nad kształtem unijnego budżetu na lata 2028–2034. Mogą być rozbieżności w kwestii Funduszu Spójności czy dopłat dla rolników
Trwają prace nad wieloletnimi unijnymi ramami finansowymi (WRF), które określą priorytety wydatków UE na lata 2028–2034. W maju Parlament Europejski przegłosował rezolucję w sprawie swojego stanowiska w tej sprawie. Postulaty europarlamentarzystów mają zostać uwzględnione we wniosku Komisji Europejskiej w sprawie WRF, który zostanie opublikowany w lipcu 2025 roku. Wciąż jednak nie ma zgody miedzy państwami członkowskimi, m.in. w zakresie Funduszu Spójności czy budżetu na rolnictwo.
Konsument
35 proc. gospodarstw domowych nie stać na zakup mieszkania nawet na kredyt. Pomóc może wsparcie budownictwa społecznego i uwolnienie gruntów pod zabudowę

W Polsce co roku oddaje się do użytku ok. 200 tys. mieszkań, co oznacza, że w ciągu dekady teoretycznie potrzeby mieszkaniowe społeczeństwa mogłyby zostać zaspokojone. Jednak większość lokali budują deweloperzy na sprzedaż, a 35 proc. gospodarstw domowych nie stać na zakup nawet za pomocą kredytu. Jednocześnie ta grupa zarabia za dużo, by korzystać z mieszkania socjalnego i komunalnego. Zdaniem prof. Bartłomieja Marony z UEK zmniejszeniu skali problemu zaradzić może wyłącznie większa skala budownictwa społecznego zamiast wspierania kolejnymi programami zaciągania kredytów.
Problemy społeczne
Hejt w sieci dotyka coraz więcej dzieci w wieku szkolnym. Rzadko mówią o tym dorosłym

Coraz większa grupa dzieci zaczyna korzystać z internetu już w wieku siedmiu–ośmiu lat – wynika z raportu NASK „Nastolatki 3.0”. Wtedy też stykają się po raz pierwszy z hejtem, którego jest coraz więcej w mediach społecznościowych. Według raportu NASK ponad 2/3 młodych internautów uważa, że mowa nienawiści jest największym problemem w sieci. Co więcej, dzieci rzadko mówią o takich incydentach dorosłym, dlatego tym istotniejsze są narzędzia technologiczne służące ochronie najmłodszych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.