Szczecin z salonem optycznym pełnym doznań od Medicover Optyk
Pierwszego czerwca w biurowcu Oxygen w Szczecinie (ul. Malczewskiego 26) rozpoczyna działalność najnowszy salon optyczny Medicover Optyk. W nowocześnie wyposażonym i stylowo urządzonym dwugabinetowym salonie klienci mogą poddać się profesjonalnemu badaniu optometrycznemu, a także uzyskać poradę specjalistów w zakresie doboru okularów czy soczewek kontaktowych. Salon jest uzupełnieniem oferty Medicover w Szczecinie, gdyż na terenie obiektu Oxygen firma prowadzi od lat swoje centrum medyczne.
Pierwszy czerwca 2022 roku to data rozpoczęcia działalności 14. już salonu optycznego działającego pod marką Medicover Optyk, zlokalizowanego w biurowcu Oxygen w Szczecinie (ul. Malczewskiego 26). Szczecińska filia Medicover Optyk dołącza do dynamicznie rozwijającej się sieci salonów obecnych w największych miastach Polski. Niesie również ze sobą określony wysoki standard i szeroką rozpiętość usług.
– W każdym salonie Medicover Optyk oferujemy badania optometryczne, wykonywane przez akredytowanych optometrystów, a także doradztwo w procesie dobierania szkieł korekcyjnych, opraw okularowych i soczewek kontaktowych. Oprócz specjalistycznej kadry i nowoczesnych technologii (m.in. urządzenia Visioffice®, które umożliwia spersonalizowane pomiary optyczne), klienci mają do wyboru bogatą ofertę okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych światowych marek
– mówi Magdalena Lipczyńska, Dyrektor Działu Medicover Optyk.
Ważnym elementem oferty Medicover Optyk, który ma odzwierciedlenie także w nowo powstałym salonie w Szczecinie, jest dbałość o wyjątkowe doświadczenia klientów. Pozytywne doznania ma wzmocnić przemyślany design wnętrz. Do dyspozycji gości salonu oddana jest strefa „chillout”, w której w komfortowych warunkach można odbyć konsultację ze specjalistą, a także zregenerować siły w zacisznej atmosferze, delektując się filiżanką kawy na wygodnej kanapie. Wystrój wnętrz łączy nowoczesność z elementami przytulnej klasyki – z dominującymi barwami złota i głębokiej zieleni, z wykorzystaniem eleganckiego weluru i ocieplających przestrzeń drewnianych elementów.
– Cieszymy się, że dotychczasowym bywalcom Medicover w Szczecinie, ale i nowym klientom, będziemy mogli zaoferować salon optyczny z prawdziwego zdarzenia – nie tylko doskonale wyposażony i profesjonalny, lecz także będący miejscem o pozytywnej energii. Już teraz czekamy na pierwszych zapisanych klientów i jesteśmy ciekawi ich wrażeń z wizyty w naszym salonie
– podsumowuje optymistycznie Magdalena Lipczyńska.
BCC: Ochrona zdrowia nadal nie jest priorytetem rządu
Aurumaris Professional zdobywa zaufanie gabinetów kosmetycznych
74% Polaków popiera zmiany w medycynie pracy
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.