Komunikaty PR

Wyobraź sobie – wakacyjne wyzwanie z Helpuj.pl

2022-08-19  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Liberadzka
Fundacja Avalon

Domaniewska 50a
02-672 Warszawa
pr|fundacjaavalon.pl| |pr|fundacjaavalon.pl
534452357
https://www.fundacjaavalon.pl/

Wyobraź sobie – wakacyjne wyzwanie z Helpuj.pl!

Wyobraź sobie, że na świecie żyje ktoś kto potrzebuje Twojej pomocy. A Ty masz w sobie moc by pomóc. Pomożesz? Wyobraź sobie, że Twoja pasja  może sprawić, że niemożliwe stanie się dla kogoś realne. Pomożesz? Wyobraź sobie, że możesz. Że masz realny wpływ na czyjeś życie. A teraz już nie wyobrażaj sobie. Wykorzystaj swoją moc, by pomóc.

Pomóż, czyli Helpuj

Pod nazwą Helpuj.pl kryje się jeden z projektów Fundacji Avalon, którego intencją jest niesienie pomocy osobom z niepełnosprawnościami i przewlekle chorym. To wyjątkowa platforma zbiórkowa która stanowi skuteczne narzędzie niosące realne wsparcie. Dla wielu podopiecznych Fundacji Avalon często jedną z ważniejszych kwestii oprócz wpłat na zbiórkę jest fakt, że ktoś bezpośrednio interesuje się ich losem. Z Helpuj.pl pomoc ma nie tylko wymiar finansowy, ale i psychologiczny, okraszony szaloną zabawą w postaci często niecodziennych wyzwań.

We wrześniu Helpuj.pl będzie obchodzić czwarte urodziny - to poważny wiek dla Fundacji, a ponieważ lubimy chwalić się numerami: Helpuj.pl to już 3,5 miliona złotych, a sam portal zrealizował łącznie ponad 600 zbiórek dla swoich podopiecznych przy wsparciu ponad 37 tysięcy darczyńców. Dołącz do nas i realnie przyczyń się do zwiększania tych liczb!

Rzuć wyzwanie samemu sobie

Wyzwania na Helpuj.pl to sposób, w jaki możemy dać od siebie coś więcej, zamienić zaangażowanie i dobre chęci na powodzenie zbiórki. To miejsce, gdzie można podzielić się swoim talentem, pasją w dobrej sprawie. Wyzwania na Helpuj.pl pokazują, że zbieranie środków może mieć radosny, pozytywny charakter.

Dlatego zamiast wyobrażać sobie jakby to było komuś pomóc, po prostu rzuć wyzwanie samemu sobie! Masz piękny głos i wyrażasz siebie poprzez śpiew – wybierz ulubiony utwór i zaśpiewaj. Masz długie włosy - daj coś od siebie, zetnij je w imię wyzwania i dodatkowo oddaj na perukę dla chorych. Potrafisz wyczarować przepyszne dania rodem z programów kulinarnych, ugotuj dla kolegów z pracy. Marzysz o skoku na spadochronie albo panicznie boisz się wysokości - pokonaj ograniczenia w imię zebrania zbiórki. Przedmiotem wyzwania może być dosłownie wszystko – to zależy od Ciebie i Twojej pomysłowości!

Pamiętaj, że wyzwanie pokazuje zbierającemu – nie jesteś sam. Poprzez ciekawy charakter wyzwania zwiększają się szanse na zainteresowanie darczyńców daną zbiórką.  Jeśli jesteś ciekawy na jakie pomysły wpadli nasi pomysłowi  „helperzy” wejdź na wyzwania helpuj.pl

Mamy swoje zasady

Wyzwanie na Helpuj może rzucić każda osoba, która założy konto na Helpuj.pl, wejdzie
w zakładkę wyzwania i kliknie przycisk rzuć wyzwanie, a następnie uzupełni formularz. Formularz składa się z czterech kroków:

Krok pierwszy. Wybierz zbiórkę, dla której chcesz rzucić wyzwanie i zaznacza opcję komu rzucasz wyzwanie. Wyzwanie można rzucić sobie i działa to na zasadzie ja coś zrobię
a wy wpłacicie na wyzwanie lub komuś ja wpłacę, jeśli wy coś zrobicie.

Krok drugi. Uzupełnij tytuł wyzwania i opisz zasady.

Krok trzeci. Podaj kwotę i czas trwania wyzwania tutaj ważne jest to, że wyzwanie nie może trwać dużej niż zbiórka.

Krok czwarty. Dodaj zdjęcie okładkowe i pozostałe zdjęcia ilustrujące wyzwanie.

Na koniec kliknij zapisz i prześlij do weryfikacji. To wszystko! Proste prawda?

Wybierz Helpuj.pl, bo…

Portal funkcjonuje według modelu „Weź, co zbierzesz”, co oznacza, że uzyskana w czasie kampanii kwota zawsze trafi na subkonto – bez względu na to, jaki procent celu finansowego udało się osiągnąć. Osoby potrzebujące mogą założyć zbiórkę na cele związane z pokryciem kosztów medycznych, rehabilitacji czy transportu, ale też realizacji marzeń, co ma ogromny wymiar terapeutyczny w procesie leczenia czy radzenia sobie z chorobą bądź niepełnosprawnością.

Pracownicy Helpuj.pl indywidualnie weryfikują, konsultują i fachowo redagują każde otrzymane zgłoszenie. Służą również wsparciem merytorycznym i praktycznymi radami w zakresie skutecznego pozyskiwania funduszy. Osoby zakładające zbiórki mają możliwość otrzymania spersonalizowanych materiałów promocyjnych.

Sam portal – zaprojektowany z myślą o różnych Podopiecznych – jest stale ulepszany i rozwijany. Pełni funkcję skutecznego narzędzia do pozyskiwania środków finansowych i, co niezwykle ważne, nawiązywania relacji z Darczyńcami. Użytkownicy Serwisu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wspierają innych zbiórkowiczów za pośrednictwem Grupy Podopiecznych Fundacji Avalon na Facebooku.

A teraz przejdź do działania.  Podejmij wyzwanie z Helpuj i już dzisiaj helpuj razem z nami!

Fundacja Avalon to jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, powstała w 2006 roku, a od roku 2009 posiada status organizacji pożytku publicznego. Ma siedzibę w Warszawie, jednak swoim wsparciem obejmuje osoby potrzebujące z całej Polski.

Fundacja oferuje pomoc potrzebującym w obszarze finansowym, a także prowadzi szereg programów społecznych i edukacyjnych, mających na celu aktywizację OzN  a także zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie.

Fundacja Avalon aktualnie wspiera ponad 12500 osób z całej Polski. Łączna wartość pomocy udzielonej przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 270 mln złotych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Fundacja Avalon
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy Biuro prasowe
2025-03-26 | 19:00

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Strach, bóle i skurcze mięśni nie dawały Monice spać. Zaczęła długą wędrówkę po lekarzach w poszukiwaniu diagnozy. – Nie zliczę, ile było tych wizyt,
Zdrowie Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego
2025-03-12 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego

Z apelem o jak najszybsze uchwalenie przepisów, zgodnie z którymi Zakład Ubezpieczeń Społecznych przejąłby wypłatę zasiłku chorobowego już od pierwszego dnia
Zdrowie Rak jelita grubego to nie wyrok. Kluczowe jest wczesne wykrycie
2025-03-11 | 06:00

Rak jelita grubego to nie wyrok. Kluczowe jest wczesne wykrycie

Z badania opinii przeprowadzonego przez SW Research dla marki Domowe Laboratorium wynika, że wielu Polaków postrzega raka jelita grubego jako chorobę nieuleczalną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy

Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.

Prawo

Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.

Prawo

W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.