Zymetria rozbudowuje zespół. Jej szeregi zasiliły 3 doświadczone ekspertki
Zymetria, jako jedna z wiodących firm badawczo-analitycznych w Polsce, stawia na dynamiczny rozwój, pozyskując do swojego zespołu nowe ekspertki. W ostatnim czasie dołączyły do niego doświadczone w branży badawczej w Polsce i za granicą: Kamila Hernik, Justyna Sawicka i Joanna Kwiatkowska.
Z początkiem września br. szeregi firmy Zymetria zasiliły Kamila Hernik i Justyna Sawicka. Kamila Hernik – socjolożka, badaczka i analityczka metod mieszanych z ponad 20-letnim doświadczeniem – objęła stanowisko Senior Consultant. W swojej dotychczasowej karierze prowadziła liczne projekty badawcze z obszaru edukacji, polityki społecznej, rynku pracy, projektowania usług w sektorze publicznym i badań: rynku w branży restauracyjnej, budowlanej, rynku zagranicznego oraz UX. Jest autorką ponad 40 publikacji i cenioną prelegentką konferencji branżowych.
Justyna Sawicka rozpoczęła swoją karierę zawodową ponad 20 lat temu, gromadząc doświadczenie w agencjach badawczych takich jak Pentor, TNS czy IPSOS. W Zymetrii pełni funkcję Partnerki. Z wykształcenia jest matematyczką. Specjalizuje się w badaniach ilościowych z obszaru budowania i monitorowania pozycji marki na rynku, segmentacjach, badaniach rynkowych i trackingowych.
W październiku do wewnętrznych struktur dołączyła kolejna Partnerka – Joanna Kwiatkowska. Podczas ponad 20-letniej kariery zrealizowała setki projektów ad-hocowych oraz długofalowych procesów strategiczno-badawczo-komunikacyjnych dla firm w Polsce i za granicą. W swoim portfolio ma wielu branżowych liderów – wiodące organizacje z sektorów e-commerce, FMCG, rozrywki i mediów, farmaceutycznego i finansowego. Ma również doświadczenie jako wykładowczyni na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
W ostatnim czasie do zespołu Zymetrii dołączyły trzy doświadczone specjalistki. Wierzymy, że to najlepszy sposób na utrzymanie dynamiki rozwoju naszej firmy. Rekrutacje skutecznie pomagają nam w pozyskiwaniu nowych kompetencji, branżowego know-how i indywidualnych perspektyw, a także odpowiadaniu na rosnące zapotrzebowanie projektowe ze strony dotychczasowych i potencjalnych klientów – zapewnia Barbara Krug, Managing Partner i współzałożycielka Zymetrii.
Zespół firmy Zymetria liczy dziś blisko pięćdziesiąt osób, przy czym procesy rekrutacyjne są organizowane regularnie.

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów

Komunikacja w czasach kryzysów i zmian geopolitycznych. Jubileuszowy Kongres Public Relations

Jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.