Przegląd mediów

lipiec 2023

Zostań Super Sprzedawcą Roku! Wielka Gala wkrótce

2023-07-23  |  10:57
Przegląd mediów
Do pobrania

    docx 0.01 MB

Już wkrótce rozpocznie się plebiscyt, który wyłoni najlepszego sprzedawcę w obszarze internetowych platform handlowych. Tym razem przedsięwzięcie jest organizowane przez Fundację Pomagamy Potrzebującym.
Projekt nosi nazwę Super Sprzedawca i jest skierowany do wszystkich chętnych, którzy zgłoszą swoją kandydaturę.

 

Kto może uczestniczyć w projekcie?

 

Projekt organizowany przez Fundację Pomagamy Potrzebującym  za pośrednictwem platformy Plebiscyty.eu został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którym leży na sercu etyka w prowadzeniu sprzedaży za pośrednictwem sprawdzonych platform marketplace. Zgłoszenie własnej kandydatury jest bezpłatne. Po przesłaniu elektronicznego formularza jest on dokładnie weryfikowany.
Laureaci projektu zostaną poinformowani o wyborze i zaproszeni na uroczystą galę. W jej trakcie zostaną przyznane prestiżowe tytuły i nagrody. Na gali obecne będą znane osoby ze świata polityki, biznesu oraz mediów.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Paweł Cholewa, którego celem jest promocja kreatywnej przedsiębiorczości i etycznych zachowań w biznesie.

 

Więcej szczegółów na https://plebiscyty.eu

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 23 lipca

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

European Financial Congress 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Prezes PGE: Energetyka węglowa nie jest w stanie funkcjonować zgodnie z zasadami rynkowymi. Konieczne jest wydzielenie tego segmentu ze spółki

Grupa PGE opublikowała zgodne z wcześniejszymi szacunkami wyniki finansowe za I kwartał 2024 roku. Znacząco wzrosły w tym czasie nakłady inwestycyjne, których wysokość przekroczyła 2 mld zł. Dalszy rozwój i możliwości finansowania kolejnych projektów OZE mocno ogranicza jednak segment energetyki konwencjonalnej, który stanowi dla grupy coraz większe obciążenie. – To potwierdza konieczność wydzielania tego segmentu i zmiany jego struktury właścicielskiej – podkreśla prezes Grupy PGE Dariusz Marzec.

Transport

Rosną koszty transportu morskiego. Wszystko przez ataki bojowników Huti na statki handlowe

Nie ustają ataki jemeńskich bojowników Huti na statki handlowe płynące przez Morze Czerwone. Coraz częściej statki płynące między portami w Europie i Azji wybierają trasy wokół kontynentu afrykańskiego z pominięciem Kanału Sueskiego. Ma to niebagatelny wpływ na wzrost stawek frachtu morskiego, w tym stawek kontenerowych. Morze Czerwone to najkrótsza droga morska transportu towarów z Azji do Europy, którą realizowane jest 25–30 proc. morskiego transportu kontenerowego.

Infrastruktura

Infrastruktura krytyczna w polskich miastach jest dobrze chroniona. Nadal są jednak słabe punkty

Po wybuchu wojny w Ukrainie polskie miasta są bardziej świadome konieczności ochrony infrastruktury krytycznej. W ocenie ekspertów jest ona chroniona na wysokim poziomie. Nie można jednak zapominać o miejscach, które mogą się okazać słabymi punktami. To między innymi te dostępne publicznie, w których gromadzi się wiele osób.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.