Przegląd mediów

lipiec 2023

Zostań Super Sprzedawcą Roku! Wielka Gala wkrótce

2023-07-23  |  10:57
Przegląd mediów
Do pobrania

    docx 0.01 MB

Już wkrótce rozpocznie się plebiscyt, który wyłoni najlepszego sprzedawcę w obszarze internetowych platform handlowych. Tym razem przedsięwzięcie jest organizowane przez Fundację Pomagamy Potrzebującym.
Projekt nosi nazwę Super Sprzedawca i jest skierowany do wszystkich chętnych, którzy zgłoszą swoją kandydaturę.

 

Kto może uczestniczyć w projekcie?

 

Projekt organizowany przez Fundację Pomagamy Potrzebującym  za pośrednictwem platformy Plebiscyty.eu został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którym leży na sercu etyka w prowadzeniu sprzedaży za pośrednictwem sprawdzonych platform marketplace. Zgłoszenie własnej kandydatury jest bezpłatne. Po przesłaniu elektronicznego formularza jest on dokładnie weryfikowany.
Laureaci projektu zostaną poinformowani o wyborze i zaproszeni na uroczystą galę. W jej trakcie zostaną przyznane prestiżowe tytuły i nagrody. Na gali obecne będą znane osoby ze świata polityki, biznesu oraz mediów.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Paweł Cholewa, którego celem jest promocja kreatywnej przedsiębiorczości i etycznych zachowań w biznesie.

 

Więcej szczegółów na https://plebiscyty.eu

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 23 lipca

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Newseria na Europejskim Forum Nowych Idei

Konsument

Handel

Zmiany klimatyczne stanowią zagrożenie dla rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego. Dla niektórych grup żywność może stać się zbyt droga

Coraz rzadsze i obfitsze opady oraz ekstremalne zjawiska pogodowe zagrażają uprawom i infrastrukturze rolnej. Wymaga to od rolników stosowania nowych metod walki np. z gradem czy opadaniem wód, ale także dostosowania się do wymogów unijnych nakierowanych na walkę ze zmianami klimatu. Obydwa kierunki działania, jak podkreślają eksperci i rolnicy, powinny być wspierane przez rząd. Mimo zagrożeń w Polsce żywności w krótkim terminie nie zabraknie, ale może ona podrożeć i dla najuboższych grup stać się niedostępna ekonomicznie.

Prawo

Negatywne nastroje wśród polskich przedsiębiorców. W firmach skończyły się rezerwy na inwestycje

Polscy przedsiębiorcy od miesięcy funkcjonują w niekorzystnym otoczeniu rynkowym i w warunkach dużej niepewności. To zaś przekłada się na negatywne nastroje i mniejszą skłonność do inwestycji. Z uwagi na planowane podwyżki płacy minimalnej w nadchodzących miesiącach polskie firmy czekają dodatkowe wyzwania związane ze wzrostem kosztów pracowniczych. – Poza tym brak rzetelnych prognoz, brak przewidywalności i stabilności gospodarczej utrudnia planowanie dalszej działalności, obliczanie rentowności, płynności i podejmowanie na tej podstawie jakichkolwiek decyzji biznesowych – zwraca uwagę prezes Business Centre Club Jacek Goliszewski.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.